IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3421  
Стар 16th October 2015, 08:57
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аз имам по-особено мнение- ако лекарят е казал 225-250, значи трябва толкова да се сложат. мисля, че познавам точно структурата, която описваш-с изпъкнали кокали и нулев бюст, 2 мои приятелки са с такава и определено тр. да се внимава какво подбира, защото ще седят като топки. Искаш не искаш голям бюст, все пак по-добре да е естетично красиво в крайна сметка. Мое мнение, разбира се. А малкият кубик, който лекарят с такъв опит препоръчва, ми говори, че е преценил нещата адекватно. аз не съм била при него и не мога да ти помогна с инфо, но накратко (Понеже другите са я чували тая история), ще кажа, че аз исках да сложа 250-270 макс. с нулев старт, но широко легло се оказах и съм доста висока, та лекарят ми каза- 325 минимум, но като цяло си точно за 325. може и 350, 375, но вече ще си личи много (а аз не търсех това). Много спорих, много се опъвах и мрънках, но накрая го послушах. дали късмет или не, сега имам точно гърдите, които съм искала да имам и стоят съвсем естествено (доколкото е възможно). Така че поразпитай го пак, питай го дали при по-големите наистина има шанс да се вижда ръб и прецени според обстоятелствата. ако трябва, консултирай се и с още един лекар.
За съобщенията имаше една настройка, но грам не помня коя и къде беше...
Отговори с цитат
  #3422  
Стар 16th October 2015, 08:59
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Марта, имай предвид, че мускулът ще притиска част от обема на импланта.... т.е. ако проекцията е 5 см. поне 1 см. се "изяжда"
Отговори с цитат
  #3423  
Стар 17th October 2015, 13:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз съм си тук ма нямам нищо за казване и си трайкам
То все така става - като не влизам известно време и хората тогава се появяват ... тююю, пуст късмет ...
Отговори с цитат
  #3424  
Стар 17th October 2015, 13:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
Аз имам по-особено мнение- ако лекарят е казал 225-250, значи трябва толкова да се сложат.
А малкият кубик, който лекарят с такъв опит препоръчва, ми говори, че е преценил нещата адекватно.
Абсолютно съм съгласна с Kanari! Така че не се пъни за повече. Успех!
Отговори с цитат
  #3425  
Стар 17th October 2015, 15:29
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз съм си тук ма нямам нищо за казване и си трайкам
Леле, ЛилитУ, каква си хубавица!

hristine, подкрепям Цвети, избери възможно най-големите, които ти предлага хирурга. Така или иначе после все ще ти малеят (предвид мнението на почти всички оперирани). Както е писано сто пъти - трябват поне 100-120 кубика за смяна на чашката.
Отговори с цитат
  #3426  
Стар 17th October 2015, 16:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Леле, Биджуто, ти къде се губиш ... направо не вярвам на очите си ...
И само не ми казвай, че все още ти малеят. Нещо ново при теб?
Отговори с цитат
  #3427  
Стар 17th October 2015, 20:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

БИДЖУТУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУ ДЕ СЕ ГУБИШ МЪ????? (уффф развълнувах сЪ)
Отговори с цитат
  #3428  
Стар 19th October 2015, 00:05
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Бях обещаал да пиша за вендузите Ползвам силиконови, от Самоздрав - 2 бр. - 14 лв. Може да се поръчат с куриер или да се вземат на място Има магазини в доста градове - ето линк http://samozdrav-bg.com/index.php?ro...&product_id=91

За да е правилен масажа е много важно - кожата д ае обилно намазана с мазнина. Вендузата се защипва на по-грубо място - например на дупето, а не от вътр. страна на бедрата. Трябва да се движи непрекъснато. Ако се задържи на едно място - става синка. Минава малко време докато свикне човек

Ето 2 клипчета:

https://www.facebook.com/video/embed...=2247071699198

https://www.facebook.com/video/embed...=2052316590442

Последно редактирано от a.l.e.n.a : 19th October 2015 на 00:08
Отговори с цитат
  #3429  
Стар 19th October 2015, 13:15
Аватара на hristine
hristine hristine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета дайте съвет... спряхме се на импланта МакГан 255 style 410 MF - moderate height full projection, но каква е разликата от Full height full projection.
Отговори с цитат
  #3430  
Стар 19th October 2015, 21:13
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristine Виж мнението
Момичета дайте съвет... спряхме се на импланта МакГан 255 style 410 MF - moderate height full projection, но каква е разликата от Full height full projection.
Идеално! Това е средният профил на имплантите. При анатомичните стоят най-естествено(проекцията е най - изразена в средната част). Другите са висок профил. Моите са като тези, на които сте се спрели, само че на друга марка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:59.