IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1811  
Стар 15th October 2015, 22:12
samsaf samsaf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lustrelux Виж мнението
samsaf, а защо си направи втора операция, грешка на хирурга или просто имаше още работа?
Ще се повторя, че моят нос беше много зле- имайки се предвид, че съм слаба 42кг, си представи един огромен, гърбав, тесен в основата и в същото време с топчест връх нос?! След първата операция връхчето беше заострено, беше доста смален, но поради наличието на много кожа за прибиране, с времето на нейно място се натрупа съединителна тъкан, която оформи нещо, като лека гърбичка, ако мога така да се изразя, макар че не ми пречеше кой знае колко. Проблема за мен беше, че с дишането не бях добре. При консултация с Асенов към осмия- девети месец след риното, той констатира ред причини, естетически, и сам ми предложи ревизия/ за негова сметка/. Аз приех и не съжалявам, защото в момента носът ми е хубав, но проблема с дишането си ми остана, макар че е по- добре от преди втората операция, но не е нормално. Поста/ отговора стана дълъг като есе При някои се получават нещата от първия път, а при други- не/ калцирания, съединителна тъкан и пр./. Организма на всеки реагира по различен начин при дадена интервенция.
Отговори с цитат
  #1812  
Стар 16th October 2015, 11:30
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samsaf Виж мнението
Ще се повторя, че моят нос беше много зле- имайки се предвид, че съм слаба 42кг, си представи един огромен, гърбав, тесен в основата и в същото време с топчест връх нос?! След първата операция връхчето беше заострено, беше доста смален, но поради наличието на много кожа за прибиране, с времето на нейно място се натрупа съединителна тъкан, която оформи нещо, като лека гърбичка, ако мога така да се изразя, макар че не ми пречеше кой знае колко. Проблема за мен беше, че с дишането не бях добре. При консултация с Асенов към осмия- девети месец след риното, той констатира ред причини, естетически, и сам ми предложи ревизия/ за негова сметка/. Аз приех и не съжалявам, защото в момента носът ми е хубав, но проблема с дишането си ми остана, макар че е по- добре от преди втората операция, но не е нормално. Поста/ отговора стана дълъг като есе При някои се получават нещата от първия път, а при други- не/ калцирания, съединителна тъкан и пр./. Организма на всеки реагира по различен начин при дадена интервенция.
samsaf, а това натрупване на съединителна тъкан под каква форма се изрази - само лека гърбица или имаше и неравности на самия нос? Може ли да те помоля за снимки от тогава, понеже и аз имах доста месесто връхче и с момента кожата ми стои доста странно и се чудя дали ще мине с времето?
Ще съм ти многоооо благодарна!!!
Отговори с цитат
  #1813  
Стар 17th October 2015, 12:47
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nightwish Виж мнението
Samsaf, ти правеше ли масажи на носа си, за да слегне по-бързо кожата? На мен сестрата, която работи с д-р Асенов ми показа как да си правя и превръзка с лейкопласт за през нощта, която допълнително да ми помогне. При мен това е единственото нещо, което ме притеснява. Корекцията ми е голяма и кожата бавно сляга към новите по-малки форма и големина на носа. Следващата ми консултация е на трети месец след операцията и ми е много любопитно дали изброените тактики дават наистина резултат за прибирането на кожата.
Масажите помагат много, така че не ги подценявай, превръзките също. Двете в комбинация ще ти свършат чудесна работа.
Отговори с цитат
  #1814  
Стар 18th October 2015, 19:42
samsaf samsaf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nightwish Виж мнението
Samsaf, ти правеше ли масажи на носа си, за да слегне по-бързо кожата? На мен сестрата, която работи с д-р Асенов ми показа как да си правя и превръзка с лейкопласт за през нощта, която допълнително да ми помогне. При мен това е единственото нещо, което ме притеснява. Корекцията ми е голяма и кожата бавно сляга към новите по-малки форма и големина на носа. Следващата ми консултация е на трети месец след операцията и ми е много любопитно дали изброените тактики дават наистина резултат за прибирането на кожата.
Извинявам се, че отговарям със закъснение. След първата операция не ми каза да правя нищо, нито масажи, нито превръзката с лейкопласт. Сега обаче правех целия ритуал с облепянето вечер- месец и половина, а масажите си ги правя до сега сутрин и вечер. Мога да кажа, че превръзката много ми помогна с отоците, така че действай спокойно и дано нещата са добре като краен резултат.
Отговори с цитат
  #1815  
Стар 18th October 2015, 19:51
samsaf samsaf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TriA Виж мнението
samsaf, а това натрупване на съединителна тъкан под каква форма се изрази - само лека гърбица или имаше и неравности на самия нос? Може ли да те помоля за снимки от тогава, понеже и аз имах доста месесто връхче и с момента кожата ми стои доста странно и се чудя дали ще мине с времето?
Ще съм ти многоооо благодарна!!!
Триа, няма проблем да ти пратя снимки, но на лични ми прати е- мейл или фейсбук, което прецениш. Просто не ми се ще да се поствам така пред всички- срамежлива съм.
Отговори с цитат
  #1816  
Стар 18th October 2015, 20:28
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samsaf Виж мнението
Триа, няма проблем да ти пратя снимки, но на лични ми прати е- мейл или фейсбук, което прецениш. Просто не ми се ще да се поствам така пред всички- срамежлива съм.
samsaf, здравей!
Мерси много за отвизчивостта! За съжаление, нещо не мога да ти пращам лични
Може ли емайл да ти дам - sales@uiproperty.com
Много съм ти благодарна, понеже си мисля, че и при мен се получава проблема със съединителната тъкан и искам да преценя дали наистина е така, понеже в моето обкръжение човек с рино няма и няма от кого да поискам съвет.
Отговори с цитат
  #1817  
Стар 22nd October 2015, 14:40
kiki321 kiki321 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Zdraveite! Specialno se regisrtirah v tozi sait za da vi popitam koga sled operaciqta zapochnahte da izglejdata normalno.
Izmina mesec ot moqta a az izglejdam ujasno!!!
Nosa mi izglejda po-dalag
Po-shirok
Izkliuchtelno nesarazmerno spada . lqvata chast na nosa mi e mnogo po-poduta ot dqsnata
I imam ujasni dupki po nosa ot nesarazmerno spadane(dano da e ot tova)
Ta koga se sluchva chudoto da pridobiq oblik na normalen chovek
Izvinete za latinicata
Отговори с цитат
  #1818  
Стар 22nd October 2015, 20:52
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiki321 Виж мнението
Zdraveite! Specialno se regisrtirah v tozi sait za da vi popitam koga sled operaciqta zapochnahte da izglejdata normalno.
Izmina mesec ot moqta a az izglejdam ujasno!!!
Nosa mi izglejda po-dalag
Po-shirok
Izkliuchtelno nesarazmerno spada . lqvata chast na nosa mi e mnogo po-poduta ot dqsnata
I imam ujasni dupki po nosa ot nesarazmerno spadane(dano da e ot tova)
Ta koga se sluchva chudoto da pridobiq oblik na normalen chovek
Izvinete za latinicata
kiki321, здравей! Аз съм по същия начин, но при мене се получи една сериозна подкожна инфекция и поради тази прицина носът спадна така неравномерно и се получиха едни бразди (вдлъбнатини по него). По думите на д-р Асенов това е реакция на меките тъкани от инфекцията и сега ще наблюдаваме динамиката им с времето как ще се развият нещата. Щом при теб е нямало подобни усложнения, сигурно е просто неравномерен спад на отока. Д-р Асенов какво казва по въпроса, говорила ли си с него?
Отговори с цитат
  #1819  
Стар 23rd October 2015, 07:16
kiki321 kiki321 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Kaza mi che po princip ne e normalno no tai kato sa mi otsranili dosta koja e vazmojno da se poluchi takova spadane
Spored men mesec sled intervenciqta nosa mi pone 1 ideq po dobre trqbva da izglejda a na kato tozi koshmar v momenta
Отговори с цитат
  #1820  
Стар 23rd October 2015, 11:05
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiki321 Виж мнението
Kaza mi che po princip ne e normalno no tai kato sa mi otsranili dosta koja e vazmojno da se poluchi takova spadane
Spored men mesec sled intervenciqta nosa mi pone 1 ideq po dobre trqbva da izglejda a na kato tozi koshmar v momenta
kiki321, може ли да пуснеш снимки? Ако искаш може и на емайл, понеже и аз се притеснявам все още да пускам снимки тук, поради не особено хубавия вид на носа в момента.
емайл - sales@uiproperty.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:36.