IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2431  
Стар 26th January 2016, 11:37
gabura gabura не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря, Chocolate9, аз още вчера те открих във вайбър и се записах за консултацията на д-р Илхан. Още по-щастлива съм, че е и УНГ специалист , разгледах и нослетата, които е правил и сега мога единствено да очаквам срещата с вълнение и да се надявам, че всичко ще е ОК и ще мога да се оперирам и аз и да се харесам най-важното след това. Сега ми е много по-спокойно, когато вече съм взела решение на кой да поверя носа си
Отговори с цитат
  #2432  
Стар 29th January 2016, 12:53
chikitaa chikitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Chocolate, радвам се че вече си част от екипа на д-р Илхан По-напред бях писала, че имам час за ноември. Съответно и консултация три дена преди риното. Мога ли въпреки, че ще имам консултация в Турция, да ида април на една такава в София? И там може ли на място да ми направят фотошоп, за да придобия представа какъв ще е бъдещия нос и дали ще покрива очакванията ми?
Отговори с цитат
  #2433  
Стар 29th January 2016, 16:17
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

chikitaa, разбира се, че можеш да дойдеш и април месец. Пиши ми във вайбър на 0877909255 и ще те запиша. Тук в София няма да ти направи фотошоп, но на консултацията преди самата операция ще ти направи, не се притеснявай!
Отговори с цитат
  #2434  
Стар 20th February 2016, 20:36
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте на всички. Имам добри новини! Очертава се следващото посещение на д-р Илхан в София да е по-рано от очакваното! Ако се съберат достатъчно хора, ще проведе консултации през март месец. Моля желаещите за записване да ми изпратят съобщение в whatsapp na 0877909255 (имам проблем с вайбър на телефона) или в българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/
Отговори с цитат
  #2435  
Стар 24th February 2016, 21:19
dessi_999 dessi_999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте! Имам новина за всички който се интересуват от доктор Дилбер.Поради големия интерес доктора ще бъде тук за безплатни консултации през месец май.Всички който искат ,могат да дойдат на безплатна консултация.Също така могат да дойдат и всички оперирани на контролен преглед.Телефона на който можете да се запишете е 0896629990.Пишете ми по вайбър или уотс ап.
Отговори с цитат
  #2436  
Стар 27th February 2016, 09:48
chikitaa chikitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Супер.
Chocolate9, ще ти пиша в страницата му.
Отговори с цитат
  #2437  
Стар 7th March 2016, 23:26
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Здравейте, момичета!

Малко позатихна тук напоследък...

Исках да се консултирам с тези, които имат и други интервенции.
Искам да си слагам хиалурон в устните и се чудя дали не е по-добре да изчакам и да го направя след операцията.
Моя приятелка скоро се оперира и имаше визуално леко издърпване на горната устна, та си мсля дали риното не е по-добре да предхожда устните...
Отговори с цитат
  #2438  
Стар 10th March 2016, 17:39
Klementine Klementine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Anich4ka, аз имам хиалурон в устните и ми предстои ринопластика. При мен резултата не е много добър и обмислям вариант за премахване. Трябваше да изчакам да мине риното. Но при мен не е поставен добре, въпреки че го правих при препоръчана дерматоложка. Писах ти повече на лични.
Отговори с цитат
  #2439  
Стар 12th March 2016, 00:07
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Klementine Виж мнението
Anich4ka, аз имам хиалурон в устните и ми предстои ринопластика. При мен резултата не е много добър и обмислям вариант за премахване. Трябваше да изчакам да мине риното. Но при мен не е поставен добре, въпреки че го правих при препоръчана дерматоложка. Писах ти повече на лични.
Klementine, благодаря ти много Писах ти на мейла.
Отговори с цитат
  #2440  
Стар 12th March 2016, 13:38
sandy0979 sandy0979 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Момичета може ли координати на г-жа Зюлейха,защото смятам да се възползвам от нейните услуги.Благодаря!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.