IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4081  
Стар 10th December 2016, 16:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
И аз не ги масажирах и ми омекнаха твърде късно, даже се бях отчаяла мислих си явно имплантите са такива,да да ама не омекнаха много се промениха само търпение.Сега друго ме мъчи ..... явно някакво психично отклонение получих след операцията хаха,че въпреки имплантите гърдите са ми много малки или по-точно имплантите са ми малки УЖАСТ
И малко извън темата Пуфпаф би ли препоръчал някого за такава програма(хранителна и тренировъчна)
Eee, Марта, не ти вярвам. Давай снимки да видим. Да не би ти да си качила на коремче нещо (тогава като че ли се губят малко гърдите)?
Отговори с цитат
  #4082  
Стар 10th December 2016, 16:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
Аз искам да ви попитам това усещане за подуване, все едно сте газирана напитка, кога отшумява. Нормално ли е коремът ми да се подува, направо съм като бъчва Като свалям сутиена и лентата, за да си взема душ, явно и гърдите ми се пълнят с тази течност после едвам ги закопчавам и лентата направо ме задушава.
О, Хотмама, честито! Да, сигурно седмица - 10 дни. Виж за корема помня, че някои се оплакваха по-дълго време.
Отговори с цитат
  #4083  
Стар 10th December 2016, 17:30
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Да дам отчет, подуването на корема намаля, чувствам се много добре. На петия ден след операцията шофирах и успях да си изкъпя косата. Днес е шестият ми ден, след обяд като съм заспала несъзнателно съм се завъртяла на една страна и не чувствах болка след дрямката. Какво да ви кажа, много съм щастлива
Отговори с цитат
  #4084  
Стар 12th December 2016, 00:44
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Hotmama честити придобивки и много да им се радваш,Ина какво да ти кажа има дни в които ми изглеждат големи,има дни в които си мисля че трябва да ги сменя с по-големи ....няма угодия
Отговори с цитат
  #4085  
Стар 15th December 2016, 12:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Ина какво да ти кажа има дни в които ми изглеждат големи,има дни в които си мисля че трябва да ги сменя с по-големи ....няма угодия
Значи са ти големи! И точка! Всичко си ти е наред, просто те е хванала цицоманията. Сега пък е и зима - повече дрешки - при мен нищо не личи. Ама като се съблеча пред огледалото ... друга работа. Здраве да е, пък другото...
Отговори с цитат
  #4086  
Стар 19th December 2016, 09:21
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Момичета, дайте мнения за моя случай... На 22.12 става месец откакто се оперирах при ИС. Освен че бяха много малки, гърдите ми са и асиметрични - лявата е по-малка и по-високо разположена с около сантиметър. На консултацията ИС ми каза, че имам бюст на 18-годишна, т.е. никакво увисване и перфектни зърна, предвид това, че имам дете и съм кърмила. Избрахме МакГан анатомични с нисък профил, 290 и 315. Това че зърната няма да се изравнят след операцията ми е ясно, не ми е проблем. Надявах се поне по форма и големина да са еднакви... Сега обаче лявата стои по-голяма и по-кръгла от дясната . Това дали ще оправи?... Тя е и по-твърда и безчувствена, заради което си мисля, че въпросната разлика може и да се дължи на по-голям оток, ама... Знам ли?... Според вас рано ли е да се притеснявам?

Последно редактирано от didi_ss : 19th December 2016 на 09:28
Отговори с цитат
  #4087  
Стар 19th December 2016, 09:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Рано е още, Диди. Има време да се отпускат тъканите..
Отговори с цитат
  #4088  
Стар 19th December 2016, 09:55
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Рано е още, Диди. Има време да се отпускат тъканите..
Ох, а дано, че ако след цялото чакане и вълнение вземат, че останат така.. Яко съм се прецакала!
Отговори с цитат
  #4089  
Стар 19th December 2016, 10:58
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Винаги можеш да се консултираш с ИС, за да не се притесняваш излишно.
Отговори с цитат
  #4090  
Стар 19th December 2016, 15:03
КЕТ КЕТ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Аз пък съм с друг въпрос, ще бъде ли катастрофаално да спя без сутиен..просто не мога.. от дете спя гола и този сутиен така ме дразни... преди месец се оперирах ..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:49.