IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 27th January 2007, 20:11
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Или по-точно:
Not Found
The requested URL /miromc/DJ-MIX/Atomixmp3.exe was not found on this server.
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #202  
Стар 20th February 2007, 22:24
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Съжелявам, но това не ме очудва - този линк съм го дал преди две години Сигурен съм ще успеете да издирите програмата Atomix3 някъде из нета на друго място
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #203  
Стар 11th March 2007, 11:28
elena_rr elena_rr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1
По подразбиране

искам да попитам дали тае бо е подходящ за диабетици
Отговори с цитат
  #204  
Стар 17th March 2007, 02:10
vivid vivid не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 7
По подразбиране

От две седмици ходя на тае бо, до днес общо 6 пъти.Първите три пъти имах чувството, че ще умра, но след днешната тренировка имах сили за още половин час на пътечката Никога в живота си не съм спортувала, но ми се струва, че това което инструкторката показва е доста далеч от тае бо-то.Тренировката е един час, от който първите десет минути са загряване и разтягане.После само бягане на място и подскоци-вляво, в средата, в дясно, и пак бягане до припадък.Тук-там по някоя серийка за ръце и ритници назад. Така ли протичат тренировките при вас?Гледах някои от филмчетата на Били Бл. и не видях такова нещо Чудя се дали да продължавам да посещавам тренировките, или да търся друг треньор.Не че има голям избор, май има само още един треньор в града(Благоевград)
Отговори с цитат
  #205  
Стар 4th April 2007, 12:35
albena_stil albena_stil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 3
По подразбиране резултати

Здравете, правя си сефтето в този форум със следния въпрос по темата за тае-бото. Ходя съвсем сериозно (по 3 пъти в семицата) от 3 месеца, но към момента няма нито грам нито сантиметър надолу Да наистина се чувствам много добре дори и само от мисълта, че спортувам, но сякаш ми се щеше да имам и малко по-голям стиму. Относно хранителния режим - не съм си го променяла кой знае колко, но все пак гледам да се храня по-рационално и в духа на спортистите. Да не говорим, че в дните на тренировка вечерята ми се изразява в 1 портокал Според Вас къде да търся причината за този ми проблем?
Отговори с цитат
  #206  
Стар 4th April 2007, 13:05
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Ми не в тай-бо-то определено .
Искат се жертви всякакви ако искаш да отслабнеш :P И освен че трябва сериозно да си оправиш хранителният режим (кви са тия плодове вечерно време в тях има захар, а захарта се трансформира в мазнина. Всякакъв въглехидрат е забранен след 16:00 часа) през дните които не ходиш на тае-бо може да ходиш да бягаш (т.е. тренирай по малко всеки ден или поне 6 пъти седмично).
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #207  
Стар 4th April 2007, 13:30
albena_stil albena_stil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Ок, съгласна съм с теб, но все пак идеята когато започнеш да спортуваш не е ли все пак да има и някакъв резултат, аз не говоря само за отслабване, но намаляне на обиколка... Аз нямам фикс идея да прекарам остатъка от живота си в пост и молитва... а да се постегна поне.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 4th April 2007, 14:14
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Трябва да си по-търпелива за да постигнеш добри резултати. Три пъти седмично е добре да спотуваш, но три месеца още не може да се нарече, че е сериозен спорт, дай си време, отпусни се, престани да мислиш за калории и обиколки, когато се оттърсиш от такива дреболии, и спазваш един умерен хранителен режим, ефекта ще дойде след време Представи си една жена, която иска много силно да забременее как нещата зациклят, нещо подобне се случва и с теб. Малко глупав пример, но поне разбираш, каква ми е идеята. Ако паравиш всичко правилно, резултатите ще дойдат постепено
За сега успех
Отговори с цитат
  #209  
Стар 4th April 2007, 15:53
albena_stil albena_stil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря ти за куража DeSIKOS, може би си права, а и имайки впредвид, че при мен отслабването е много труден и бавн процес... трябва да поизчакам. Така и така съм решила да ходя поне до сватбата ми ( края на лятото) така, че ще Ви пиша пак
Всъщност подтикна ме да пиша във форума всичко онова, което изчетох от форумите. Там девойките споделят, че ефектът е след 2-3 месеца а при мен го няма...
Отговори с цитат
  #210  
Стар 4th April 2007, 16:15
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Това за поста и молитвата ми хареса.
Не съм казала че не трябва да ядеш, а да имаш правелен хранителен режим на хранене.
Да не забравяш че за всяко хубаво нещо се иска търпение. А за мен лично 3 пъти в седмицата са малко, достатъчни са за поддържане на форма, но не и за отслабване. И стягането ще си дойде с времето, влагай повече от себе си в тренировката.
И мое лично мнение ... почнеш ли веднъж да тренираш превърни го в начин на живот. Инък усилята които хвърляш сега ще се окажат напразни само седмица след като спреш. Аз се базикам с приятелите ми които ме питат дали още тренирам, че до сега съм дала толкова пари, че не си заслужава да ги хвърлям на вятъра Успехи
Може да погледнеш тази тема http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=792 имаше полезни линкове и интересни неща за тае-бо.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:43.