IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th March 2007, 22:51
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране Часове и хранене

Добре,от днес съм си възложила за задача да не ям след шест часа.Първо мислех да не ям след пет,но от седем съм на бойно изкуство или на фитнес и реших,че няма да мога да издържа.И искам да ви питам-като не ям след шест и отделно спортувам има ли някакъв шанс да отслабна и с колко?Стремя се и да управлявам приема на сладко и мазно,мисля да спирам солта за известно време.Единственият проблем е в училище,където съм заобиколена от дюнери,баници,кроасани,пиц (въпреки че не съм кой знае какъв любител на пиците) и не мога да се храня там здравословно.Опитвала съм да си нося храна от вкъщи или да закусвам с мляко или плодове,но при първият случай бързо омръзва,а при втория след четиресет минути пак съм гладна.;//
И от тука идва втория ми въпрос-ако хапна нещо по-калорично през деня,но не ям вечерта,може ли да се отслабне?
Ще съм благодарна ако ми отговорите.Нямам проблем с гладуването вечер,наливам се с вода и се чувствам все едно съм вечеряла преди минути.Мисля,че ще мога да издържа поне един месец,а по-нататъка може и да съм свикнала с неяденето вечер.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th March 2007, 23:53
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

идеята е в 1вата половина на деня да са ти съсредото4ени по-стабилните яденета. не е хубаво да примираш от глад ве4ер. важно е между ве4ерята днес и закуската утре да има не повече от 12 чАса. ве4ер може нещо по-леко - салата и пилешка пържолка на скара или някоя риба
освен това - като тренираш, ти трябва храна.
и още нещо - дефинирай "по-калорична храна". щото и свинското, и шоколада са калорични, но разликата между двете е брутална
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th March 2007, 09:55
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Здравей, аз лично съм виждала чудеса с този тип режим. Една моя позната така свали 10кг за около 2 месеца, при това без никакво спортуване Мисля, че има смисъл в старата поговорка "Закуската изяж сам, обяда раздели с прятел, Вечерята дай на врага си"
По себе си знам, че при променяне на хранителния режим е нужно малко време на организма да се настрои на новите вълни, но в повечето случаи 1 седмица е достатъчно време, но е много важно през тази една седмица да се спазва стриктно режима, дори е добре да се хапва в точно определени часове по нататък лесно

Успех
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th March 2007, 16:14
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Ами лично моя организъм е претъпявал доста промени в хранителните режими,така че не се притеснявам много.Аз лично два дена не съм хапнала нищо след шест часа и мога да се похваля,че не чувствам глад.
От днес не ям и сол...Малко се подведох с една вафла де,първо я изядох,пък после се оказа,че имало и сол в нея.И въпроса ми е-в безсолния режим солта не трябва да се приема директно(например да посолиш салатата си и т.н.)или не трябва да има сол и в съдържанието на продукта.Очаквах,че менюто ми ще е по-голямо(по избор,иначе си ям нормално количество),но се оказа,че храните без съдържание на сол са съвсем малко. Но бих направила тази жертва,все пак шоколада все още си остава позволен.^^
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th March 2007, 01:28
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

недей да ядеш сол, пък яж захар и да видим колко ше слбееш!
не ви ли увряха главите, 4е като спрете да ядете захар и тесто и нещата си идват по местата?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th March 2007, 16:25
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Оф,не мога да издържа честно казано.Отказах се от безсолния режим.;/
От утре ще отпиша сладкото и тестеното.Аз по принцип не обичам пици,чипсове,дюнери и прочие,но не мога без баница(или разни кашкавалки,кренвиршки ) и сладко.Е,в името на добрата фигура трябва да се направят някакви жертви(включително и отписването на баници от менюто...).И все пак продължавам да не ям след шест,пък стискаите палци да има някакъв ефект.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th March 2007, 07:36
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

има една историйка за това как издевателствали над 2 гупи затворници - едните хранели с безсолна храна, другите - с пресолена. хората и от двете групи се гър4ели и умрели в адски мъки. неслу4айно има и 1 лаф "солта на живота". никой не е умрял от неядене на сладко и тесто, не са ти нужни, ама 1во трябва да го повярваш в главата си, после , бавно и полека вси4ко ще си дойде на мястото
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th March 2007, 11:10
Bio Bio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Велико Търново
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bio
По подразбиране

Аз се взех в ръце в средата на януари - бях 93 кг, на 12 февруари бях - 83. След това почнах да си позволявам - да ям тортички през ден, шоколадчета, спрайт. И сега съм 79 кг. Висок съм 181 см. Започнах волейбол 2 пъти седмично и бягане ~ 4-5km на ден/през ден. И мога да ви кажа, че в спорта се корени добрата фигура. Ако спортувам всеки ден, никакви торти и сладкиши няма спрат отслабването на организма. А и ако спортуваш, съм забелязал, не изпитваш перманентен глад през целия ден. Освен това спортът подобрява умствените способностите. И още един съвет. Не се мерете всеки ден, а например всеки месец. Вчера ми беше много приятно да установя, че съм отлсабнал с още 4кг въпреки тортите и спрайта.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th March 2007, 11:39
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Аз мисля,че всеки организъм е уникален и отслабва от различни неща.Имам една позната,която какви ли не диети не опитваше,но накрая все връщаше старите килограми.Накрая се отказа и сама си измисли диета-сутрин ядеше каквото иска-дали ще е торта,палачинки,шоколад или ябълка-на обяд половин филийка с каквото си иска отгоре и вечер кисело мляко.И на три дена сваляше по един килограм.За един месец отслабна доста и не върна килограмите.Просто от толкова много диети беше забелязала,че вечер като не яде много,отслабва,а като яде на закуска каквото иска не надебелява.Но този режим ще действа на всеки организъм различно.
Таа,да,на всеки организъм диетите му влият по различен начин.Аз за жалост още не съм намерила перфектната диета за моя организъм,но с времето се надявам,че ще измисля нещо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Часовехранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:20.