IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th March 2007, 21:49
Kevin_Kostner Kevin_Kostner не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 126
По подразбиране Относно фитнес залите

Не знам дали има смисъл да пускам тази тема тук,но реших да споделя негативното си впечатление от първото ми посещение във фитнеса.
То бяха подбутвания,погледи,комент ари,въпроси през 1 минута: кога свършваш,още колко серии имаш,високомерни коментари,че вдигам малко килограми (стартирах с 20 на лежанка),да не говорим,че за тия лежанки чакаха сигурно 20 човека. Абсолютно всички в този фитнес бяха 17-18 годишни келешчета,които са направили малко маса и се мислят за голяма работа. Изключение направиха 2-3 -ма добронамерени,които бяха малко по-голями и им правя евала. Дадоха ми някои съвети,казаха ми да разгрея,видяха ми програмата. Но 2-ма на 20 е малко трудно за сравнение. Определено това ще ми е първото и последно посещение във фитнеса,та ако ще цял живот да карам на лицеви опори с тежести. Интересно ми е за какви се мислят тези хора,които са направили малко мускули и са толкова високомерни? Нито са преуспяли в живота,нито имат някакво голямо обществено положение,нито повод да се дуят толкова. Според мен това си е чисто избиване на комплекси. Но както и да е,поне видях (дори и за последен път) какво е фитнес
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th March 2007, 21:59
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Пробвай друг фитнес. 8)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th March 2007, 22:13
Kevin_Kostner Kevin_Kostner не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 126
По подразбиране

То в нашия град има само 2, а и според мен такива си ги има навсякъде,във всеки фитнес. Друг е въпроса,че ако самият фитнес е по-голям ще е малко по-добре
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th March 2007, 22:17
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Точно, защото навсякъде има мизерии ти казах да пробваш друг.. Ама верно ли са само 2??? Ако е така, sorry липсата на избор е гадно нещо.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th March 2007, 22:39
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

Не им обръщай внимание това е истината..кажи едно -да така е от любезност а хората,които са добронамерени и според теб му разбират ги послушай
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th March 2007, 20:53
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Не им се връзвай на тия. И аз почнах с лоста, а после стигнах до 5 пъти повече. Следващия вторник пробвам 110, така че стискайте палци.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th March 2007, 21:53
Kevin_Kostner Kevin_Kostner не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 126
По подразбиране

Размислих малко и реших,че няма смисъл заради няколко дебили да се отказвам от фитнеса и да не поддържам тялото си. Ще пробвам да се абстрахирам от тях. В краен случай ако на никъде не вървят нещата,мисля да тренирам в един приятел,който има лежанка,лост за набиране,дъмбели и скрипец вкъщи. Мисля,че и тези няколко уреда ще свършат работа. Но като заначало ще пробвам пак фитнеса
Искам да благодаря и на Ceko,който в темите,които съм пускал,винаги се е отзовал с полезни съвети и разбираемост.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th March 2007, 23:00
Rain... Rain... не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Пловдив
Мнения: 49
По подразбиране

Значи пич, това ни е познато на всички
всички сме почнали от някъде и както са казали хората никой не се е родил научен...

Иначе и ти да караш БМВ на магистралата и да подминаваш някоя изкорубена френска талига, и ти ще злобееш признай си

Важното е че и на талигите, и на хората може да се прави тунинг
... за жалост обаче тунинг за ума все още не е познат нам
__________________
"Провалът не е опция, провалът не е вариант, провалът не е избор - той не може да бъде и решение."
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th March 2007, 08:18
summer_jam summer_jam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Абсолютно съгласен съм с всички... К'фо ве боли че някой те гледа накривоии се пускат некфи базици по твои адрес. Когато започнах да ходя на фитнес бях висок 160 см. ии около 50 кг. ии то бях почти на 17... представи си на мен какво ми беше Но с времето лека полека сичко се нормализира иии като видя някои нов в залата се опитвам да му помогна с каквото мога Междудругото и в моя град са само 2 зали, така че разбирам проблема ти.. айде успех и даваи напред и не позволяваи никой да умие мерака ти поздрави
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Относнофитнесзалите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:41.