IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 12th March 2007, 15:55
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

здравейте,и аз от много време обмислям вариянта да си удължа косата и май ще се спра на вариянта с фибите,но ме притеснява дали ще мога сама да си я монтирам на тиквата , с 2те си леви ръце моля да ми помогнете с малко инфо -трудно ли е наистина и дали има опасност да ми падне докато ходя наяпример
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th March 2007, 12:18
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Аз съм с такава коса, слагам си я от време на време, не е трудно, ще се научиш бързо. Няма как да падне освен ако не се хванете с някоя за косите, иначе си стои стабилно. Недостатъка е че трябва да се съобразяваш само каква прическа искаш за да не се виждат фибите и тогава да решиваш как да я поставиш.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th March 2007, 12:37
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

мерси,
Отговори с цитат
  #64  
Стар 17th March 2007, 11:52
Nevermind Nevermind не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте момичета!
Преди време си купих 70 см 3 реда коса на щипки...Какво да ви кажа..мързи ме да я слагам и свалям всеки ден, пък и нещо така и не се научих и си личи. Сега ми се ще да отида да си ми я сложат за постоянно, да ми я оформят в прическа и така..Но проблемът е следният - косата ми е доста оредяла и много капе...Накъсана е и абе ...въобще ужас! Страх ме е да не стане по-зле. Та имам един въпорс към момичетата с удължена коса или тези, които са били някога - много ли се уврежда (става въпрос за метода с шиенето) и то най-вече много ли започва да капе в следствие опъването на косъма от допълнителната коса? Моля ви, посъветвайте ме какво да правя, много искам да съм с дълга коса, а от друга страна не искам да съм плешива...А с тези щипки съвсем не ми се занимава, ужасно е, от километри си личи, че не е моята...Не мога да я сложа добре, пък и не е оформена някакси.
А! И да поясня, че косата си я купих от Джиа и май е азиатска, досега не съм я мила, защото съм я слагала всичко на всичко 3-4 пъти. От няколко места вече чух, че азиатските коси се оплитали като се изкъпят, да не стане така и с моята като я пришия и да не мога да я среша и да ми се наложи да я махам???? Има ли някой опит? Или на всички са ви от Дима и Магама, защото от там със сигурност не са азиатски.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 17th March 2007, 15:37
bubblegumi bubblegumi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 47
По подразбиране

Това за азиатските коси не е вярно, моята е азиатска(тъмна,права и небоядисвана) и истинската ми коса се заплита, а удължената никога. Може би зависи дали е боядисвана..и по-важното дали е естествена, защото на повечето места продават изкуствена коса. Моята е шита, от 3 месеца съм с нея, но се убедих, че е по-добре на клипси. Хубаво е косата да може да диша, аз съм с доста тънък косъм и много лесно се изтощава. Така че щипките със сигурност са по-добрия вариянт, освен това със шитата коса рискуваш при махането да останеш с плешиви участъци по главата си(вече доста такива случаи знам..дано и на мен не ми се случи ) Като гледам какво си споделила, разбирам,че и твоята коса не издържа много на третиране и определено няма да ти се отрази добре шиенето. Надявам се, съм помогнала.
__________________
Keep smiling...
Отговори с цитат
  #66  
Стар 17th March 2007, 18:52
snejanka snejanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2
По подразбиране

някой може ли да ми препоръчка салон в софия в който да продават коса на клипс и да ме ориентирате горе долу в цените за косата на клипс.мерси предварително
Отговори с цитат
  #67  
Стар 21st March 2007, 22:55
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте дами Преди година-две не съм и помисляла за изкуствена коса,имах дълга,черна и гъста коса и всички ме питаха дали съм я удължавала..НО..един ден ми хрумна да се направя руса...мисля,че се сещате през какви мъки преминах,за да стана от черно-синя много светло пепеливо руса...Както и да е,инат съм и го постигнах,но си загубих гъстата коса и се наложи доста да я изрежа...И тогава реших да си я удължа и сгъстя.И тогава се сблъсках с тези естествени и изкуствени коси!!! Кичурите ще ги препоръчам на дами със силни и твърди коси,иначе направо с кичура пада и вашата коса.Това с шиенето не го правете.МНОГО ЩЕ СИ УВРЕДИТЕ КОСАТА.... Аз се доверих на моя фризьор и сега съм с три реда коса от тази с штипките Многоо съм доволна.През повечето време си ходя с двата реда,единия за обем,а другия за лека дължина,третият ред е доста дълъг и го слагам вечер Ако искате повече инфо питайте
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 5th April 2007, 17:52
Tigra Tigra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 1
По подразбиране

аз искам да попитам за тая коса с щипките,много исках и аз да си купя,но така и не намерих някъде да се продава просто искам да знам как изглежда,какви са тия щипки,колко са големи и как се поставят,ще съм много благодарна ако някой ми обясни или ми покаже снимки Като не мога да имам поне да видя
Отговори с цитат
  #69  
Стар 10th April 2007, 21:10
florances florances не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3
По подразбиране

От 1 м. и аз съм с прикачена коса - кичури, лепени с кератин. Много съм доволна и от косата, и от поставянето. Косата е същия цвят като моята, без да съм я боядисвала. Никой до сега не е разбрал, че съм с прикачена коса. Много естествено стои.Преди това имах с капси, но си е голяма играчка ежедневното й поставяне.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 25th April 2007, 10:45
maslinka maslinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

а има ли някакъв начин да се разбере дали коста която ни предлагат е естествена или изкуствена.азиатска или не???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Удълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.