IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th February 2006, 21:46
kydravelka kydravelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 4
По подразбиране ???

Значи направо по темата - за 15 дни трябва да сваля около 10 килограма. Общо взето изчетох всичко във форума ама нещо не сигурна кое е най-подходящото. Висока съм 178 и тежа 84 кг, което си е адски много. Занимавам се с баскетбол и имам по няколко тренировки седмично, отделно се натовярвам и извън залата.Ще се радвам, ако някой ми предложи някаква конкретна диета, която да спазвам.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th February 2006, 21:55
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Не разбирам как след толкова много тренировки не отслабваш! Сигурно ядеш много и то некачествени храни!Намали мака яденето!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th February 2006, 22:37
kydravelka kydravelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Ам то това е проблема - вси4ко идва от яденето.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th February 2006, 22:44
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Ами за 15 дни незнам как ще свалиш 10 килограма. Според мен това си е самоубийствено, най-вероятно здравето не е това, което те вълнува точно сега, ама все пак.......... Иначе освен с чай, мед и плодове незнам как ще стане и въобще може ли да стане...
Всички други съвети, които са щадящи за здравето ти май няма смисъл да ти ги даваме точно сега.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th February 2006, 09:15
kydravelka kydravelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Ми май сте прави ама благодаря все пак.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th February 2006, 12:57
Denny Denny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Montana
Мнения: 1
По подразбиране

това неможе да стане аз лично съм тренирала доста по 4 часа на ден и не съм яла нищо била съм на прясно изтискан сок от лимон с мед и вода 7 дни свалих 2 килограма и на седмия ден почти припаднах трениравките са доста натоварващи по Джудо като имате в предвид че всеки ден 1 час е било тичането с пликове и навличане с дрехи. Препоръчвам ти да намалиш много яденето пий повече вода не яж след 5 часа следобяд, хляb забравяш какво е и шоколад незнам какво друго все пак пробвай.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th February 2006, 19:05
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Аз също смятам, че е невъзможно да отслабнеш толкова за това време.Но мота да ти кажа как за една седмица свалих 4 килограма.Обаче проблемът е, че беше лятото.Значи бяхме двете с една приятелка.Всяка сутрин тичахме на гладно по около 2-3 километра.След това закусвахме по една филиика с масло и салам, но ръжен хляб.Понеже денят ни беше много зает и не се сещахме за ядене, обядвахме към 2-2:30 часа.Обядът ни се състоеше от салата/домати и краставици и сирене/, също и по половин кофичка кисело мляко.На вечеря същата салата, но без млякото.Та, така свалих 4 кг за 1 седмица!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th February 2006, 19:40
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Това е не само невъзможно, но и страшно глупаво да се желае! Хора, тези тела не са ви за 5 години. То сигурно като си на 20 ти изглежда, че като минат 5 години и вече ще си "пенсия" ама не е така!
Айде осъзнавайте се, че ако дойде DIETOLOG ще ви изтрепе с тези предложения за сваляне на толкова кг за такова време!
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th February 2006, 08:31
kydravelka kydravelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Схванах вече, че това са много кг за малко дни ама искам и да питам нещо другo. Значи може ли в диетите да сменям киселото с прясното мляко, при положение че са с еднаква масленост, щото вече ми втръсна от яденето само на кисело мляко
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th February 2006, 10:33
blagovest blagovest не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 342
По подразбиране

Значи ако искаш почни Японско чудо,аз с нея свалих около 10кг.
за седмица!
Но по-добре започни НВД!Пиши ми на Лично съобщение да ти обясня!
Попринцип ти няма как да свалиш 10кг. за 15 дни...невъзможно е!
И ако ги свалиш,то ще сваляш предимно мускули и органи , а не мазнини!
1 кг. мазнини са около 7000ккал,това означава че трябва да гориш на ден тези калории,за да отслабваш с 1кг(мазнини),не мускули или органи!
Японското чудо е добър вариант,аз съм я изпитал,но после трябва да знаеш как да задържиш килограмите които си свалила...
Почвай НВД и не му мисли...гледай здравето си,а от там ще свалиш и килограми!
Успех и поздрави!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:12.