IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2010, 16:49
SunshineLily SunshineLily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране Изгаряне на кожата със спирт

Здравейте, с целия си акъл оставих на една пъпчица на деколтето памук с клеева тинктура (прополис+спирт). Когато погледнах беше станало 1 см и нещо кафяво петно, което като го намазах с крем и търках се ужули и стана вдлъбната рана .
Ето снимка как е сега на третия ден -> http://img689.imageshack.us/img689/8093/picture4wy.png
Кожата я няма
Надали някой ще знае, но все пак искам да попитам, ако някой е имал подобен опит дали ще се възстанови до нормална кожата или ще остане вдлъбнато и белег? И да го мажа ли с крем или да го оставя сухо
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th May 2010, 18:52
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

И аз съм се подреждала така, няма страшно ще мине, но го намажи с някакъв мазен крем - напромер с гентамицин унгвент. Не го оставяй сухо. Може и крем здраве, както и сулфатиоцолова пудра да не се възпали.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th May 2010, 19:05
SunshineLily SunshineLily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

rossi_spi Благодаря ти, че ми отговори!!! Ок, сега ще го намажа с крем имам и Здраве и Нивеа. Ако не те затруднявам би ли ми разказала при теб какво се получи и за колко време заздравя?
Благодаря ти отново, че ми отговори, защото много се паникиосах и 3 дни само седя и го гледам и нищо друго не правя
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th May 2010, 21:12
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Аз на лицето съм си правила такава рана...за няколко дни мина. Със Здраве се намажи.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th May 2010, 05:50
SunshineLily SunshineLily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

На мен ми липсва пласт кожа, на теб липсвал ли ти е? Седи като изрязано, на снимката не си личи
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th May 2010, 09:33
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Да бе, по същия начин, че и по-зле съм се докарвала. Споко! Само не го чопли постоянно, остави го да мине и да хване коричка.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th May 2010, 09:55
SunshineLily SunshineLily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Самият слой, до който съм го протъркала хваща лека тънка коричка, но не като коричка на рана. Нямаш си представа колко съм ти благодарна, че сподели!!! След седмица ще пиша пак какво става. Пак много благодаря!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изгаряненакожатасъсспирт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:08.