IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th August 2010, 14:57
джулия джулия не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: SOFIA
Мнения: 1
По подразбиране намаляване и повдигане на бюста

здравейте, аз съм нова тук, изчетох каквото можах за операции на гърди, но никъде не забелязах някой с моя проблем(някои ще кажат, че това не е проблем ). с доста голям бюст съм - 85Д, понякога дд, зависи от модела, искам да го намаля и съответно повдигна. знаете-гравитацията, раждане и т.н... проблема ми е, че имам силно изразена мамстопатия, която се засилва преди цикъл и е доста болезнене, имам плътни образувания по гърдите. не че е грозно,но ми тежи и при ръст 165 и 75кг, ако имам по-малък бюст, мисля че ще изглеждам по-добре.
молбата ми е ако някой си е правил такава операция да сподели-къде, колко, кой доктор става и кой не, предпочитам в софия да си я направя. изчела съм всичко, но друго си е личния опит.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th August 2010, 15:06
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз съм си правила само повдигане- отиди в темата мамопластика, има и снимки. Ако те интерсеуват подробности ще ти пратя и повече снимки от преди операцията.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st August 2010, 10:53
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Аз също искам да си повдигна бюста (след раждане и отслабване, доста увисна). Искам да ви попитам по-добре ли е да се съчетае повдигането с поставяне на импланти или не? Страхувам се,че ако сложа силикон ще се налага пак операция след време, но може би пък няма да увиснат така гърдите както ако само се повдигнат?
С други думи, доволни ли сте от повдигане на бюст, без използване на импланти?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th August 2010, 11:18
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Повдигането оставя по-големи белези от поставянето на импланти,ако искаш да съчетаеш нещата се консултирай със хирург, ако увисналата койа е малко може да се повдигнат само със силикон и белезите ти ще са много по малки.Ако искаш само повдигане , ще станат по малки от сегашното ти състояние, и не стават толков красиви(но поне ще знаеш, че всичко там си е твое).Разгледаи снимки в нета има много и прецени, от кое ще бъдеш по- доволна.
http://drpashaliev.com/site/index.ph...hp?menu_id=115
не ти препоръчвам никого от тези просто да разгледаш снимки и да прецениш резултатите.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th August 2010, 19:33
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

според мен намаляване и повдигане е хубаво да се съчетае с поставяне на импланти,но определено зависи от резултата който искате да постигнете ,а и разбира се от финансовата страна.Макар че в някои клиники когато се съчетават и двете има добри цени.Но при голям бюст е наложително да се направи намаляване,защото една моя позната си сложи импланти и в момента гърдите и изглеждат все едно е без импланти,и пак гледкатае увиснали гърди.А и методът на поставяне определено трябва да е подмускулно.Виждала съм и само намаляване и повдигане,също изглеждат добре,но пак казвам зависи кой каква визия търси.Успех на всички на които им предстои такава интервенция.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th August 2010, 16:30
niki7 niki7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Аз си правих преди два месеца повдигане без импланти. Само повдигане, без намаляне и сега нося същия размер сутиен както преди ,само че не си зашивам презрамките вече и не ги вдигам непрекъснато. Довлна съм от резултата, болките си заслужаваха.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th August 2010, 08:31
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

както казах - аз съм само с повдигане. И това за белезите не е вярно. Ако бюста е увиснал и се постави имплант - ще имаш голям и увиснал бюст, ако се направи и повдигане - белезите ще са същите. Но ако имаш достатъчно собствена тъкан не е необходим имплант, защото бюста ще стане огромен
моят размер не се е променил след повдигането, а белезите както казах са незначителни
ето снимка на бюста ми 3 месеца след операцията.
http://img266.imageshack.us/img266/8771/dscn00123g.jpg
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th August 2010, 12:54
niki7 niki7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Джулия, пропуснах! Аз също имам фиброзна мастопатия, преди седем години я потвърдиха. А операцията ми е вече факт. Piny, чета те отдавна , да те попитам и теб. Как е чувствителността при теб? Писах и в друг форум, при допир зърната ми реагират, но не усещам нищо. Преди бяха много силна ерогенна зона при мен. Имам и бучки около разрезите, но аз съм с "котва", имах голяма птоза. Моля те, сподели какви са усещанията ти при допир и кога се възстанови напълно. Видях снимката, супер си, а моите гърди са с много вдигнати зърна и са тип- " лисичи муцунки". Дано да останат дълто с тази форма .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th August 2010, 12:57
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Аууу Пини станали са много хубави
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th August 2010, 13:36
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Чувствителността е същата както преди операцията- не се е променила по никакъв начин.
На всяка от вас която има достатъчно собствена тъкан бих препоръчала да не слага силикон. Първо възстановяването е много по-бързо и най-важното е че се спестяват някои от рисковете на мамопластиката. Вярно е че едни силиконови гърди имат съвсем различна и много по-стегната форма от моите, но аз се радвам на тази си визия ( особенно като я сравня със ситуацията преди, когато гърдите ми стигаха до пъпа, а ареолите ми бяха 9 см в диаметър)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: намаляванеповдиганенабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:21.