IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th February 2006, 21:18
titi titi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 8
По подразбиране Вита голд - кафе за отслабване

Какво ще кажете за Новото кафе Вита голд, което рекламира Камелия
някой чувал ли е повече за него имали такива които са го пробвали, да ли действа в действителност.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th February 2006, 11:25
Кокиче Кокиче не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Четох някъде, че това кафе не било за отслабване, а за борба с целулита. Дано да не съм прекалено скептична, но има ли някой, който твърдо вярва в подобен род панацея за добро здраве и перфектна форма? При това рекламирана от поредното чудо на пластичната хирургия? Спорт, добра храна и много, много вода - това е оръжието срещу целулита или наднормените килограми. Изтъркано, но вярно. Всичко друго дава само празни надежди на тези, които ги мързи да си поразмърдат д...тата или пък не могат да си откажат поредното сладкишче...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th March 2006, 14:38
lale1981 lale1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Според мен не си заслужава, струва 10 лева, вътре са 12 пакетчета и трябва да се пие по три пъти на ден петнайсет минути преди ядене, едно момиче от фитнеса си е купило и го пие вече втора седмица. Според мен са пари на вятъра, по добре регулиране на храненето и повече аеробни упражнения.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th March 2006, 19:30
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Абсолютна глупост е - съдържа жен шен, зелен чай и l-карнитин... Да не говорим, че е скъпо. Аз лично даже не бих го пробвала.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th March 2006, 21:56
rainaaa rainaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 18
По подразбиране ...

аз го пия от 4 дни и не знам,може да си внушавам,но се чувствам малко по-лека но то се пие по 1 на ден,не по 3 иначе трябва да си милионер,за да си го позволиш
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th March 2006, 23:41
luchia luchia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 26
По подразбиране

Аз го пробвах, купих си цяла опаковка, но при мен нямаше кой знае какви резултати, пих го по 2 пъти на ден, но не бих си взела пак определено!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th March 2006, 07:32
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Ако толкова Ви интересува прочетете тук всички мнения 8)

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php...sed&sb=5&part=
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd April 2006, 10:40
Zornitza Zornitza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1
По подразбиране ТОВА ТРЯБВА ДА ПРОЧЕТЕТЕ

Кафето има странични ефекти - не се залъгвайте. Първо, на вкус е затваряш си очите и пиеш - т.е. гадно, макар че му слагах мед и мляко. Второ, няколко дни подред се събуждам в 3 часа през нощта - това не е тонизиращият ефект, който ви трябва, повярвайте ми. Никой няма полза от това да се зверите в тъмното и да мислите за екзистенциални проблеми. Коремът ми се поду и даже се опита да ме боли глава. Може и да има ефект след време, но аз спрях да го пия и сега спя нормално - да не кажете, че причината за безсънието може да не е кафето. Ако искате пробвайте - но според мен, това е просто още един продукт, който тъй като се радва на голяма медийна популярност, значи е пълен боклук. А и въобще не е евтин - 9.90 лв. за 12 пакетчета. Т.е. отново сме си дебели и ограбени... А що се отнася до Камелия - тя е рекламно лице - тя ходи на фитнес 4 или 5 пъти седмично и от 8 години не е хапвала нищо сладко - подслушвах я, докато седеше до нас в пицария Виктория в Арена. Яде само зелени салати, киви и череши - в едно списание го пишеше. Ако и вие направите това, не ще свалите килограми, ами и вас ще ви викат за рекламно лице. Поздрави!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th April 2006, 16:36
victoria's secret victoria's secret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 4
По подразбиране

Това кафе е поредната рекламна кампания.Пих го около 3 седмици,и освен че ми ставаше лошо си се разтрепервах,не свалих нито грам.Аз ходя на фитнес 5 пъти в седмицата и ям много диетично.
Не вярвайте на всеки нов продукт пуснат на пазара !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Витаголдкафезаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:58.