IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th November 2010, 01:01
valeria_07 valeria_07 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 13
По подразбиране въпрос за народните танци

искам да попитам тренирещите народни танци и тези ,които имат информация по въпроса дали от народни танци се разширяват прасците, в смисъл дали стават по-големи?защото нали там пада бая натоварване -главно на краката , а аз имам по принцип големи прасци и ме е страх да не станат по-едри
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th November 2010, 10:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аз не съм тренирала, но около мен имам двама човека за пример.
Едното е дете, вече тинейджърка, тренира от може би 6 годишна. Сега е на 12.
Няма такива прасци просто

Другата е приятелка, която е тренирала може би 2-3 години, сега вече жена на средна възраст...ми същата работа, големи прасци, голямо чудо
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th November 2010, 14:18
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Хмм аз явно съм някакво изключение.... Тренирала съм народни танци 5 години без прекъсване, бях на 8 години когато започнах. Ами какво да кажа - точно прасците изобщо не са ми оформени, а много бих искала. Съвсем прави са, нямам никакво оформяне на мускулите там. Имам близка приятелка, която има страшно големи и оформени прасци, но никога не се е занимавала с подобен род танци. Затова мисля, че по-скоро е въпрос на ген.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th November 2010, 15:44
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

прасецът е от мускулите, които трудно си променят обема (дори Арнолд Шварценегер е имал проблем с това, че не му растат). Тези хора, които споменаваш просто генетично си имат добре сложени прасци. И друг е въпроса колко мазнини имат хората, които давата за пример.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзанароднитетанци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:36.