IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th March 2006, 00:44
Selah Selah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 1
По подразбиране Моля ви за съвет!

Здравейте!
Предполагам, че вече ви е писнало от подобни въпроси, но ще бъда много брагодарна ако помогнете. Ето за какво става въпрос: На 18г. съм, 175см. Проблемът ми е в теглото-58кг. Не ям хляб, сладко от години не съм си позволявала, карам предимно на плодове, супи, салати и пилешко. Ходя на фитнес (средно през два дена) и задължително правя кардио (ски-бягане) на макс в рамките на 30мин (ръцете ги тренирам за лек релеф). Забелязвам, че проблемна зона ми е ниската част на корема. Може ли подуването там да се дължи на това, че поемам много целулоза (чрез плодовете и зеленчуците) и как мога да се справя с това? Според вас колко килограма още трябва да сваля?
Извинете ме, ако задавам глупави въпроси. Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th March 2006, 09:23
Кокиче Кокиче не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Никой не може да ти каже колко кг. трябва да свалиш и трябва ли да сваляш въобще - това зависи и от други фактори, освен от височината. Някои хора имат по-тежки кости, не може да се очаква те да тежат толкова, колкото и хората с по-леки кости (при еднаква височина).
За подуването: пий повече чай от мента, той тушира пролема. Прави и упражнения за долната част на корема - например от лег по гръб бавно вдигай краката до прав ъгъл и пак бавно надолу, но без да опираш пода. Кръстът да е плътно прилепен о пода през цялото време.
За хляба: не знам защо толкова хора смятат, че той е причината за проблемите с теглото. Не той, а прекомерната му употреба е виновна. Не яж бял хляб, а пълнозърнест - по две-три филийки на ден е достатъчно, той засища добре, съдържа много ценни витамини (В комплекс на първо място). Няма причини да се лишаваш от него.
Не са ти глупави въпросите - всеки има право да пита каквото го интересува - затова е форумът.
Честит празник и успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th March 2006, 14:49
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: Моля ви за съвет!

Прави упражнения за корема, не само кардио и за ръце. ЕДва ли имаш нещо за сваляне при твоята височина и килограми
Успех
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th March 2006, 22:49
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

за долната част на корема зелен чай пий и мисля че ще ти помогне
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молявизасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:30.