IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 20th January 2011, 04:42
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Всъщност проблема ни е, че сме бедни..... Някой са бедни материално , други духовно. Проблема не е в бедните, недъгавите и безработните (за последната категория съм се едно особенно мнение). Проблема е в това, че се гордеем с факта че не плащаме данъци, а псуваме лошата инфрастуктура, в това, че ругаем здравната систеема , а опитат ли се да ни дигнат осигуровките надаваме вой до небесата. Българина Е индивидуалист и Е егоист.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th January 2011, 04:46
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Знам, че няма. За това и сме стигнали някъде до под кривия клозет. Дайте да направим нещо полезно,нещо човешко, пък циците после пак ще ги помпим и мачкаме. До спахване.
Тя държавата е за това ,а не гражданите да й иземват функциите.Омръзна ми от просяшки смс по телевизията,от разни "Байландо" и подобни.Да показват нещастието на хората.Ами да вземат тия в парламента да отпуснат кесиите.
Безсрамници ИДИОТИ пълни./не вие във форума,де/
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th January 2011, 11:21
Аватара на Wings_of_a_Butterfly
Wings_of_a_Butterfly Wings_of_a_Butterfly не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 282
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Знам, че няма. За това и сме стигнали някъде до под кривия клозет. Дайте да направим нещо полезно,нещо човешко, пък циците после пак ще ги помпим и мачкаме. До спахване.
Тя държавата е за това ,а не гражданите да й иземват функциите.Омръзна ми от просяшки смс по телевизията,от разни "Байландо" и подобни.Да показват нещастието на хората.Ами да вземат тия в парламента да отпуснат кесиите.
Безсрамници ИДИОТИ пълни./не вие във форума,де/
Абсолютно! Писна ми на всеки ъгъл на улицата да ме причакват с разните му кампании и картички А последното, най-фрапиращо, което ми се случи беше преди около седмица в училище. Влизат 2ма мъж и жена в часа и почват да говорят за някакво 4 годишно момиченце, нуждаещо се от трансплантация. След като свършиха с историята казаха "който има останали пари от закуска или просто желае да даде някое левче, съберете ги паричките ей сега и ги дайте за целия клас". И въпросните 2 индивида стоят и чакат, вторачени в нас, да почнем да вадим пари. Нямам думи за каква манипулация става въпрос. Не дадох, защото съм против начина по който си провеждат кампанията. Мразя да бъда манипулирана - ако желая и имм възможност ще дам. Докога ще се искат пари от учениците и пенсинерите, които си броят стотинките. Докато онези в парламента си гласуват САМИ увеличение на заплатите и закупуване на нови служебни автомобили. Нямам думи...
__________________
Най-недостижимото - да угодиш на всички!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20th January 2011, 11:30
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Ено защо такива неща трябва да се вършат дискретно и без досаждане. А да се разчита на управляващи- забрави. В парламента има основното (де)путати и (де)путатки. От путати и путатки не може да се очаква нищо освен да продължат да бъдат такива. Гражданското общество се създава на улицата. Евентуално и пред компютъра.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #55  
Стар 20th January 2011, 14:11
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wings_of_a_Butterfly
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Знам, че няма. За това и сме стигнали някъде до под кривия клозет. Дайте да направим нещо полезно,нещо човешко, пък циците после пак ще ги помпим и мачкаме. До спахване.
Тя държавата е за това ,а не гражданите да й иземват функциите.Омръзна ми от просяшки смс по телевизията,от разни "Байландо" и подобни.Да показват нещастието на хората.Ами да вземат тия в парламента да отпуснат кесиите.
Безсрамници ИДИОТИ пълни./не вие във форума,де/
Абсолютно! Писна ми на всеки ъгъл на улицата да ме причакват с разните му кампании и картички .
Само не рабрах.... Вие кат какво си представяте тая пуста Държава
Някой да ми каже коя и кой е Държавата (да си знам кой да обвинявам)?! Да не сме ние случайно
Във всяка цивилизована държава ги има тея кампании, събират за всичко и за всеки и от всеки и всеки...пари
От нови играчки и фенерчета за децата скаути до огромни благотворителни кампании ... и навсякъде са многооо настоятелни...на работа,в супермаркета,в къщата ти. Друг е въпроса за какви животоспасяващи процедури събираме тук пари
Предполага се, че в народоо е силата и той управлява, поне според думата "демокрация", ако се върнем 20 год. назад мое и да обвиняваме Държавата за всичко (тук уловката е в думичката предполага се).
Се депутатите и депутатките са виновни
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th January 2011, 19:01
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

А_мили депутат
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #57  
Стар 20th January 2011, 19:22
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Народът е силно путатен, след като допуска путати и путатки да го управляват.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #58  
Стар 21st January 2011, 12:32
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Народът е силно путатен, след като допуска путати и путатки да го управляват.
Мхъммм има нещо такова
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st January 2011, 12:47
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Българската администрация може да се похвали със завиден процент путатки. Отначало го виждах като симптом на успеха и обществената еволюция, а то се оказа....Но пък българските путати съвсем са си ебали майката. Ще се молим и разчитаме на внос от чужбина.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фондсолидарност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:07.