IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th March 2006, 14:18
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране разширени вени

Момичета, много би се радвала, ако някой е имал разширени вени по краката и е успял някак да ги премахне - независимо дали с операция или с лекарства.Само не ми препоръчвайте всякакви бабини илачи и вани, защото всичко съм правила и знам, че не помага.Благодаря Ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th March 2006, 16:10
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

пак ще спомена моето мнемие не разчитай толкова много на глобалната информация има си лекари които според мен при такива проблеми са си необходими и ще ти дадат най- доброто решение
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd December 2010, 15:48
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Трябва да отидеш на лекар.Той да ти помогне иначе какви съвети да ти дадат хора, които не са специалисти.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd December 2010, 19:45
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Зависи колко сериозен ти е проблема, а това може да каже само лекар.
Има терапии за начална форма, а за тежките форми сега има нови лечения в Израел, но струват състояние.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd December 2010, 22:29
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Майка ми се оперира заради разширени вени преди 3 години в Пловдив.
До колкото си спомням доста сериозна операция си беше, беше сума време в гипс , после раздвижвания във Велинград и така..... Общо взето имаше една подутина ,която са премахнали , иначе болката напълно си остана(( Още си я боли((
Зависи колко ти е сериозен проблема както е казал Констанс.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th January 2011, 14:18
venstel venstel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: Varna
Мнения: 2
По подразбиране

И аз имам две три малки венички,лятото ме болят от слънцето ,а сега зимата краката ме болят от студа май
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th January 2011, 20:49
Аватара на Акупунктурист
Акупунктурист Акупунктурист не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

Китайската Медицина - акупунктура и билколечение могат доста да помогнат, като се въздейства на организма да е в тонус и да не се получават разширени вени повече. Акупунктурата раздвижва застойната кръв и облекчава налягането в разширената вена, а и влияе на предразположението да се образуват разширени вени. Ако имате някоя от години разширена и склерозирала вена, то е необходимо да използвате и локално лечение. Имайте обаче предвид, че разширените вени са хронично (и обострящо се) заболяване, и лечението им изисква търпение и здравословен начин на живот, в добавка към медицинските методи.
__________________
Иглотерапевт и Фитотерапевт
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st January 2011, 14:01
nel-kra nel-kra не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 1
По подразбиране Разширени вени

Здравейте , случайно попаднах на тази тема и искам да споделя с вас моя опит. Отдавна страдам от разширени вени и съм посетила не едно или две светила в тази област , но никой не можа да ми помогне . Проблемът ми е , че имам и вътрешни разширени вени и от тях кракът ми се подува , става видимо по-дебел от другия и адски боли. Пробвала съм всичко , което се предлага в аптеките / като се има предвид , че имам сестра аптекарка/, всяко ново лекарство се купуваше , но ефект почти нямаше . Преди година и половина по повод друго мое заболяване попаднах на една лекарка , която ми помогна не само в борбата ми с алергията / повода за нашата среща/ , но и за вените. Името и е д-р Гичева. Ако някой иска повече информация , нека ми пише на лични.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st January 2011, 19:37
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от venstel
И аз имам две три малки венички,лятото ме болят от слънцето ,а сега зимата краката ме болят от студа май
Има сега едни препарати за локално въздействие. Там където ходя за масажи има с тях терапии, но във Враца не знам какво се предлага и къде.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st January 2011, 19:38
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Извинявай не видях вярно града от който си, но пак не мога да кажа при теб.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: разширенивени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:55.