IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th August 2011, 23:08
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахаха айде стига бе ,вие направо ме убихте чудно ми е за едно вадене на зъб сигурно искат и свидетелство за съдимост
хахахахаха))Искат го картончето мацко,не си ги измислям аз тези неща.
  #42  
Стар 24th August 2011, 23:21
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Да бе не оспорвам нищо от написаното , просто ми е чудно за какво толкова мотане ?
Имам 2 операции в Лондон и не съм видяла мотане , талона се праща на специалиста направо от ГП-то ми , отивам в болницата където всички изследвания се правят от сестрите в отделението ( те ги носят където трябва) не нося нищо с себе си и единственото което искат от мен е да дойде някой да ме прибере а паспорт до сега никой не ми е искал ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #43  
Стар 24th August 2011, 23:28
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Да бе не оспорвам нищо от написаното , просто ми е чудно за какво толкова мотане ?
Имам 2 операции в Лондон и не съм видяла мотане , талона се праща на специалиста направо от ГП-то ми , отивам в болницата където всички изследвания се правят от сестрите в отделението ( те ги носят където трябва) не нося нищо с себе си и единственото което искат от мен е да дойде някой да ме прибере а паспорт до сега никой не ми е искал ...
Абе това е България бе човек....Пфуууу,дано в другия си живот пак не се родя тук...То не бе чакане,сега и това размотаване.Баси и носа-отщя ми се!
  #44  
Стар 25th August 2011, 08:23
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

На мен не са ми искали здравен картон, такова нещо даже не притежавам.

Допълвайте кой каквото се сети, накрая ще обновя поста си и ще го хакна при първия от темата, за да не се повтарят едни и същи въпроси и отговори на всяка страница.

Абе Сюзън, какво толкова сложно видя? Всичко даже е много стройно организирано. Единствената ми забележка е, ако можеше пациента да бъде приеман и настаняван веднага в отделението и там на място да се правят всички изследвания, но клиниката не е частна, предназначена само за ринопластики. Това е многопрофилна болница, с всевъзможни отделения и кабинети, така че такава опция не съществува. А пък и всеки има правото на избор, никой не го задължава там да си прави изследванията. Честно казано предпочитам българския вариант срещу 950 лв., отколкото английския срещу 20 000 лв.

Tytik, внимавай какво си пожелаваш, че току-виж в следващия си живот си гладуващо афганистанче!
  #45  
Стар 25th August 2011, 08:30
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Emiko н видях резултатите от българския вариант който ми струваше само 1200 лева...така че аз предпочитам другия вариант
Аз също съм оперирана в държавна много профилна болница и ако на теб ти се вижда организирано не знам какво да кажа

п/с между другото съм оперирана при един от тримата най добри пластични хирурзи на Англия който свърши невероятна работа ,докато в Бг никой не се нави да ме оперира повторно !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #46  
Стар 25th August 2011, 08:35
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Има и добри болници....в България, колкото и чудно да ти изглежда това.

Колкото до резултата при теб и изобщо целия ти случай нищо не оспорвам, мисълта ми беше, че наистина няма нищо сложно в това да носиш два документа, малко пари и лични вещи.
  #47  
Стар 25th August 2011, 08:39
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Никой не оспорва факта, че има добри болници но съм видяла разликата в обслужването и смея да твърдя , че имаме още много да учим
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #48  
Стар 25th August 2011, 18:20
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Smile :P

Цитирай:
По някое време (ако не забравят) сестрите ще ви сложат една отпускаща инжекция, от която ще ви пресъхва устата, но затова пък няма да се сковете от страх преди да ви вкарат в операционната.
Бях попитала веднъж , но сега ще повторя въпроса си..
Къде слагат тази отпускаща инжекция?
Абокат,мускул-крак , ръка ?
И как така "ако не забравят" хахаххаа... има и пропуски лии олелее хихх
  #49  
Стар 25th August 2011, 20:01
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Всички така твърдят,че е спец на гърбиците,но за жалост аз все още не мога да изкажа мнение.И аз съм по ЗК-много е изнервящо чакането.Сега като разбрах,че някои момичета тук дори не са успели да си запазят час за консултация чак ми стана странно. Като се замисля и аз звънях много пъти ,от различни номера и най-накрая от стационарния ми вдигна на момента.Абе има някаква шмекерия в цялата работа!А що се отнася до Сю и нейните корекции-наистина е много добра и прави носовете така,че са в пълен синхрон с излъчването ти,ноооо нека не забравяме,че носовете ни не са от пластелинУспех ти пожелавам!

Благодааря ти Tytik Успех на всички ни ! Надявам се Джамбазов да направи всички ни много красиви
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #50  
Стар 25th August 2011, 20:11
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Много полезна информация!Само да допълня освен личната карта,направлението и 950-те лева,трябва да се носи и здравният картон.

С това ме хвърли в лека паника ! На мен доцента не ми каза нищо такова, само за направлението. А и аз мисля , че нямам здравен картон. Това трябва със сигурност да го уточним.


Момичета извинявам се, че е малко извън темата, аз в друга тема публикувах снимки на фолкпевицата Кали, на които мисля,че е с рино. Ако е така носът й на мен лично много ми харесва и се чудя при кого ли е правен? Някоя от вас да знае случайно нещо по въпроса ?

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...?t=8314&page=4
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.