IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th February 2012, 12:20
bensa bensa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
По подразбиране Въпроси и отговори

Можете да задавате всички ваши въпроси относно хранителните добавки, начина на прием и всякакви подобни тук! На вашите въпроси ще отговарят консултанти от Шопинг.бг


http://shopping.bg/%D1%85%D1%80%D0%B...B2%D0%BA%D0%B8

Последно редактирано от bensa : 13th February 2012 на 13:44
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st February 2012, 16:58
Antonia_76 Antonia_76 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, май аз ще съм първа Препоръчаха ми един продукт за отслабване oxy elite pro... можете ли да ми кажете нещо повече за него, какво съдържа, как се пие, има ли ефект?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st February 2012, 17:24
bensa bensa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Antonia_76 Виж мнението
Здравейте, май аз ще съм първа Препоръчаха ми един продукт за отслабване oxy elite pro... можете ли да ми кажете нещо повече за него, какво съдържа, как се пие, има ли ефект?
Здравей, OxyElite Pro може да се определи като най- добрия фет бърнър на пазара, съставките му действат в няколко насоки: засилват метаболизма, оптимизират горенето на мазнини, дават енергия, тонус и концентрация. Това което го отличава от останалите бърнъри на пазара е 99% положителни отзиви.. което говори само по себе си за качеството. Пие се 1-2 капсули дневно и стига съответно за 90/45 дена. Препоръчително е да се взема сутрин и/или преди тренировка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросиотговори
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:02.