IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th September 2012, 18:42
the_hell_kid95 the_hell_kid95 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
Smile Vitaslim Light?

Здравейте! Вчера си купих Vitaslim Light и днес ми е първия ден. В момента съм 63кг и ми се иска да стана поне 58кг. Гадното при мен е, че когато кача 4кг сякаш съм качила 8-9кг Мисълта ми е, че всяко едно килце си проличава при мен дали е качено или свалено Много ги хвалят тези капсули и дано да има за какво. При вас имаше ли ефект и след колко време забелязахте промените в теглото си. Спазвахте ли някакви диети по време на приема на капсулите и по-колко пиехте на ден?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st April 2013, 08:22
vanya77 vanya77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
Angry Витаслим

Здравейте !

Аз пия от трите вида Витаслим - Лайт , Фитнес и Лайн , но лично при мен ефекта е обратен - аз наддадох на килограми , при все ,че спазвам диета , вървя пеша и спортувам. Свалям по принцип много трудно килограми , а в момента съм в един тотален застой, чувствам се като подута и напомпена изкуствено. Пия таблетките вече втора седмица ,но кантара отчита покачване . Отчаяна съм и вече не вярвам в нищо от тези препарати.Всичко за мен е химия и най-вече ТЪРГОВИЯ с хората с проблеми с теглото. Това си е лично мое мнение ,с което никого не задължавам!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th April 2013, 15:30
gertata gertata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Аз се съгласявам с последния коментар, и не мисля че тези добавки са качествени!
________________
Врати Интериорни Врати
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: VitaslimLight
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:16.