IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th April 2006, 13:23
malinka malinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Пловдив
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до malinka
По подразбиране мюсли

искам да попитам, дали се пълнее от мюслите. Например ако закусвам с 100-150 гр мюсли в една чаша пресно млеко дали няма да напълнея. Знам, че са полезни и имат фибри, но незнам дали няма да кача килца, които искам да сваля. Благодаря за мненията ви.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th April 2006, 15:01
Vince Carter Vince Carter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Lovech
Мнения: 19
По подразбиране

Да ти кажа честно,моят баща напълня
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th April 2006, 17:27
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Аз ям всеки ден мюсли пък невиждам да съм напълнял.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th April 2006, 18:42
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Velikiq MAO
Аз ям всеки ден мюсли пък невиждам да съм напълнял.
ами то при всеки е индивидуално зависи от метаболизма може и да има такъв ефект но все пак не биха навредили толкова ако се ядат рано сутрин защото ще имаш много енергия а и цял ден да изгориш калорийте от мюслито важно е само да не ги ядеш вечер
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th April 2006, 08:32
malinka malinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Пловдив
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до malinka
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите, надявам се да имам бърз метаболизъм
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th April 2006, 11:10
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Мюслите са много добра храна за закуска. По-добре ги яж с обезмаслено кисело мляко (лично на мен ми е много по-вкусно). Все пак закуската е важна, а тук не говорим за гладуване.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th April 2006, 12:11
malinka malinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Пловдив
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до malinka
По подразбиране

Ами да си призная до сега гладувах, като си мислех, че така ще сваля килограми, но най-накрая главата ми увря, че така не става. Сега коренно си променям режима на хранене като се опитвам да ям поне 4-5 пъти на ден, даже да закусвам (което до сега не правех). Та се надявам наравно с тренировките ми на кростренажора да се постигне по-добър резултат. Тренирам повече от 1 година на него като 3-4 пъти на седмица по 50-60 мин. Ефект има, доста ми се стегна тялото, сега се надявам и да сваля малко килограми с повече, но нискокалорична храна. Забравих за вафли и тестени изделия и ако ми се похапва нещо сладичко посягам към сушени плодове (кайсии или сушен ананас). Стискайте палци да сваля 4-5 кг. Благодаря на всички, които ми отговориха.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th April 2006, 14:05
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране няма такова нещо

Не можеш да напълнееш от мюсли. То дори се препоръчва като част от диета съчетана с тренировка във фитнес залата и джогинк. Е, естествено, ако по цял ден се тъпчеш ще има отрицжателен резултат. Но една средно голяма купа мюсли на ден е полезна и абсолютно безвредна!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th April 2006, 14:02
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

лелее, ако знаете аз по едно време как се тъпчех с мюсли... Но аз ги ядях със зърнен чипс и прясно мляко. Една опаковка чипс(1кг) и 1 кг овесени ядки ми стигаха за около седмица... И да си призная, не качвах, но при всичките тренировки и стресов живот, не успявах и да отслабна(което беше целта - нали се сещате - вечните 2 кг отгоре!) По едно време взех да си мисля, че ще почна да цвиля като кобилка от толкова много овес Но аз наистина прекалявах, просто се тъпчех, и то особено преди лягане, така че никой не ми е виновен. Ако имате по принцип здравословен начин на живот, няма да надебелеете. Споко
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd December 2006, 01:59
LILenceto LILenceto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 81
По подразбиране

И аз хапвах по едно време доста мюсли! Не сам надебеляла,но не и слабеех,вапреки вс! Според мен е по-добар вариант да се хапва кисело мялко с овесени ядки!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: мюсли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:33.