IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th April 2006, 11:30
serin serin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране хайде някой да ми измисли програма

Много ли е нахално от моя страна да искам това? Искам да се стегна,но все пак и да оформя мускул. 165 сам висока и съм 57 кг.Имам излишни 10 см на задника.Искам да развия горната част на тялото а на долу да отслабна. Ако може с тренировка вкъщи.Ше ви кажа какви неща си имам и според тях ми предложете програма.Имам : гири, щанги,лежанка, пек-дек,скрипец.Май е това.Благодаря )
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th April 2006, 04:18
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Цитирай:
165 сам висока и съм 57 кг.Имам излишни 10 см на задника.
Имам : гири, щанги,лежанка, пек-дек,скрипец
малиии
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th April 2006, 07:45
serin serin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Mairo,Как да го разбирам това малии? Не е някаква програма нали?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th April 2006, 14:27
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Не не е; то аз просто много се изненадах(приятно ) като видях че си жена и изреди каква покушнина имаш... щанга, гири, лежанка, направо ме разби!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th April 2006, 19:20
serin serin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Виждам че темата се преглежда от доста народ,но никoй нищо не казва.Поне да ви кажа какво правя от 2 седмици насам а вие да си кажете мнението.Пия Л-карнитин и правя 30мин бягане скачане и така всеки ден.А през ден тренировката ми включва по 2 упражнения за вяка част -бицепс,трицепс,гърди,гръб,р амене.Като правя 4 серии с по 12 повторения,а понякога и по малко ако тежестите са големи.Правя всеки ден мъртва тяга,плие и напади -3 серии с по 10 повторения защото тежеста е голяма.Е какво ще кажете?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th April 2006, 20:39
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Понеже си забелязала, че никой нищо не ти пише по същество, да ти кажа какво ми беше първото впечатление, а предполагам и на други хора: много нахално си озаглавила темата си "хайде някой да ми измисли програма". 1. Хората, които могат да ти направят хубава програмка, взимат пари за това, 2. а ако се интересуваш, можеш да се поровиш и да прочетеш много инфо и сама да си направиш или 3. да бъдеш малко по-любезна с хората, които искаш да направят нещо за теб.

Това беше моят принос към твоето развитие - програмка за усъвършенстване на възпитанието.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th April 2006, 08:53
serin serin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Темата ми е така озаглавена,за да се знае за какво точно става въпрос.Аз като видя тема "Помогнете,pls" Винаги се оказва че е нещо което не ме интересува.А така веднага можеш да прецениш дали искаш да го видиш или не. Не съм се заяждала с никой във форума,как реши че съм не любезна незнам.Все пак това са само букви и всеки ги разбира по различен начин - груб,любезен,прост и така нататък зависи от тоя който ги чете.Изинявам се ако някой се е засегнал или е останал с грешно впечатление.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th April 2006, 11:03
Кокиче Кокиче не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Да, само букви са, но от подбора и начина на подредба се ражда израз, а той говори много за автора си. Права е Черешка, липсва ти учтивост... Повярвай ми, тя по никакъв начин не би навредила на информативността на заглавието. Ето примери: "Бихте ли ми предложили програма?", "Може ли някой да ми измисли подходяща програма?, "Имам нужда от програма, помогнете, моля!" и т.н.
Тогава може би повече хора биха се отзовали. Блага дума железни врати отваря, нали знаеш?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th April 2006, 11:15
serin serin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

Знам, че Черешка е прав. Трябва да ида при реален фитнес инструктор,да му платя и да съм сигурна в това което ще получа.Или както каза пак той да се поровя из нета и да си намеря сама програма.Благодаря на всички които откликнаха на молбата ми или заповедта ми както сте го разбрали всички че е
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th April 2006, 12:19
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4ere6ka
Понеже си забелязала, че никой нищо не ти пише по същество, да ти кажа какво ми беше първото впечатление, а предполагам и на други хора: много нахално си озаглавила темата си "хайде някой да ми измисли програма". 1. Хората, които могат да ти направят хубава програмка, взимат пари за това, 2. а ако се интересуваш, можеш да се поровиш и да прочетеш много инфо и сама да си направиш или 3. да бъдеш малко по-любезна с хората, които искаш да направят нещо за теб.

Това беше моят принос към твоето развитие - програмка за усъвършенстване на възпитанието.
Не мисля, че е нахално,прекалено силен епитет използваш. Вярно е, че е малко директно поставен въпроса, но надали е искала така да прозвучи и вероятно просто не е успяла да го погледне от друг ъгъл.

Не виждам и къде е проявила неучтивост - нито се е оплаквала, нито се е сърдила, нито се е цупила. Лично на мен ми направи много по-неприятно впечатление твоята реакция - доста недобронамерена, них казал че точно ти си доста нелюбезна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: хайденякойдамиизмислипрограма
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.