IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 3rd April 2014, 13:15
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Привет! Пак съм аз- вчера отидох да си взема Уринал Акут. Взех си го но аптекарката ми предложи и още един вид –Уринал Баланс. Има разлика между тях?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th April 2014, 09:40
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Ти първо направи един курс с Акут и тогава ако искаш можеш профилактично да започнеш да си взимаш Уринал Баланс. Защото този втория вид също има червена боровинка и не че е по-слаб в действието си но го препоръчват преди всичко за подържането на чревната флора и за подпомагане на имунната система.той също има силно действие и е много подходящ ако например все пак доктора е преценил че е необходима антибиотична терапия.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 4th April 2014, 10:31
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

да, така и ще направя-започвам курс с първия вид уринал. А след това мога ли да си взема от уринал баланс да пия от него, но без антибиотици.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 7th April 2014, 08:48
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Да, можеш да продължиш с Уринал Баланс, питай в аптеката – той освен боровинка има и пробиотик за възстановяване на чревната флора. Но ако искаш да се предпазиш от повторен цистит – можеш да си пиеш и някой от другите уринали – сироп, капсули, прахчета... Прахчетата се разтварят с вода и се получава много приятна на вкус и здравословна напитка.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 7th April 2014, 13:04
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

определно искам да се предпазя от цистита.при мен няма да е повторен, а поредният. загова и исках да разбера дали съществува начин за справяне с този проблем. сега съм малко по-обнабеждена,че ще мога да премахна бактериите.взела съм си една опаковка от Уринала( Акут),заредила съм се с боровинки.а впоследствие ще си взема и от сиропа, за да подържам флората.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th April 2014, 09:12
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

не се притеснявай. трябва само да си стриктна и отговорна в лечението си и ще видиш, че ще успееш да се отървеш от бактериите. не забравяй, че екстракта от червена боровинка,който се съдържа във видовете Уринал е патентован,но сега няма да те занимавам с тази терминология.ще разрешиш проблема си.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 10th April 2014, 10:23
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

разбирам какво имаш предвид и ценя този факт. ще бъда стрикта и отговорна,ако искам да ми мине.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10th April 2014, 14:50
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Уринал Акут помага.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th June 2015, 21:08
efrosinaef efrosinaef не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Вчера ми пратиха този блог в него пише за лечение на цистита без лекарства. http://mejdynassi.blogspot.com/2015/05/blog-post.html Не знам дали ще помогне. УСпех в лечението
Отговори с цитат
  #40  
Стар 2nd July 2015, 11:28
Аватара на denidimitrova
denidimitrova denidimitrova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Има ефикасни билки ако човек се разрови. Но пък действието им е по бавно и се изисква постоянство. Ако е сериозно след лечение с хапчета може да се продължи профилактично с тях.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лечениенациститбезантибиотици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:29.