IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th May 2006, 11:24
neustoimo_sexy_f neustoimo_sexy_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 11
По подразбиране какви моми4ета харесвате ???

здравеите на вси4ки ! току 6то се регистрирах. имам едно въпрос4е . мн ми е интересен отговора.... та така... искам да ви попитам кои моми4ета за вас са наистина красиви ???? тези с късите поли ? или с 6ироките панталони ? тези гримираните или естествените ??? ( въпреки 4е обсолютно всяко моми4е е мн по хубаво с грим а мисля 4е вси4ки харесват хубавите моми4ета ) или каквито типове моми4ета изоб6то се се6тате . просто съм останала с обеждението 4е мом4етата харесват моми4ета с къси поли4ки стига да не са дебели. да вярно 4е е добре да има6 хубаво тяло и някои хора дори няма нужда да полагат усилия за това, но те гледат само тялото а не и лицето ръцете краката косата .... не е ли по важно колко усилия полагаме за вън6ния си вид и колко държим на него ???? аз ли4но познавам мн моми4ета които са ест красиви но..... те сутрин просто стават обли4ат се и излизат. и даже не се поглейдат в огледалото... не знам . на мен това ми се струва неестесвено. вие как мислите ??? съжалявам ако не и тук мястото на тази тема но просто мн бързам :P хаиде 4ао и не забраваите да ми отговорите
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th May 2006, 11:35
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Поред : Добре дошла във Форума има маи такава тема...но нищо
Лично аз харесвам момичета които си падат леко "free style" сигорно вече се досещаш че харесвам повече естествените момичета ( Не мисля че момичетата са по хубави с грим - напротив).Да - Важно е да имаш хубаво тяло не толкова мноого гледане в огледалото направо дразни.Аз имам една такава приателка и....Да .Не е вярно че се гледа само тялото разбира се и то има доста важна роля но и лицето си казва думата .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2006, 12:27
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

от начина ти на мислене и още повече на писане виждам че си на около 14-15 години... нормално е да си задаваш такива въпроси.

Важно е и чаровното лице, но и сексапилната фигура. А за да изглеждаш секси освен да си такъв, трябва и да го покажеш. Лично на мен са ми изключително противни момичета със размъкнати панталони и кецове. Дори и да са много красиви спокойно могат да убият всичко женствено в себе си с подобно облекло.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th May 2006, 12:36
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
харесвам повече естествените момичета
Ето това е отговор!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th May 2006, 12:58
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз не съм мъж, но от опита ми с мъжете мисля, че те харесват различни видове момичета в зависимост от това на каква вълна са в момента и какво искат, дали хормоните са се разкипяли или искат нещо сериозно Е, то и с жените е така, де Мисля, че ако искат жена за да си успокоят на момента физическите страсти(да не се изразявам по-грубичко 8) ) жената трябва да е задължително секси, главно откъм тяло, в лицето може да е и малко "понамазана". А ако са решили, че искат някоя, до която да заспиват, и на другата сутрин и да се будят до нея, тя трябва да е природно красива откъм лице... Може и да бъркам, това са мои наблюдения :P Освен това има и още нещо, наречено ЧАР, което не се сравнява с никои критерии за красота и не може да се опише, но точно това прави една жена или мъж интересен/а
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th May 2006, 13:29
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Аз не съм мъж, но от опита ми с мъжете мисля, че те харесват различни видове момичета в зависимост от това на каква вълна са в момента и какво искат, дали хормоните са се разкипяли или искат нещо сериозно Е, то и с жените е така, де Мисля, че ако искат жена за да си успокоят на момента физическите страсти(да не се изразявам по-грубичко 8) ) жената трябва да е задължително секси, главно откъм тяло, в лицето може да е и малко "понамазана". А ако са решили, че искат някоя, до която да заспиват, и на другата сутрин и да се будят до нея, тя трябва да е природно красива откъм лице... Може и да бъркам, това са мои наблюдения :P Освен това има и още нещо, наречено ЧАР, което не се сравнява с никои критерии за красота и не може да се опише, но точно това прави една жена или мъж интересен/а
много вярно !

ПП : Абе по-надолу има 2 подобни теми....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th May 2006, 13:51
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Да вярно е че трябва чар но съм забелязала едно много странно явление.Седат едно до друго едно нормално момиче негримирано но пък естествено красиво с нормални дрехи,а до нея мацка тип "мутреса" която всъщност не е красива и няма чар.защо мъжете обръщат повече внимание на второто?
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th May 2006, 13:58
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Да вярно е че трябва чар но съм забелязала едно много странно явление.Седат едно до друго едно нормално момиче негримирано но пък естествено красиво с нормални дрехи,а до нея мацка тип "мутреса" която всъщност не е красива и няма чар.защо мъжете обръщат повече внимание на второто?
Ей това съм се чудела и аз!
Не мога да го проумея как е възможно... Но съм решила, че сигурно ще да е защото съм жена... Нали мислим по различни начини...
Това с което мога да си го обясня е естественият човешки (животински) инстинкт да обръщаш повече внимание на по-яркото, по-шареното, по-искрящото, по-агресивното.

А иначе, съмсем не съм съгласна, че всяка жена е по-красива с грим! Абсолютно против съм.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th May 2006, 14:04
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Да вярно е че трябва чар но съм забелязала едно много странно явление.Седат едно до друго едно нормално момиче негримирано но пък естествено красиво с нормални дрехи,а до нея мацка тип "мутреса" която всъщност не е красива и няма чар.защо мъжете обръщат повече внимание на второто?
Ами по-добре мъжете да кажат, но според мен става в този случай става дума "животинските страсти", мъжете искат тази жена за моментното утоляване на страстите, а не в перспектива. А иначе и аз съм на мнение, че всяка жена изглежда по-добре със спретнат грим.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th May 2006, 14:09
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Evi4ka
Да вярно е че трябва чар но съм забелязала едно много странно явление.Седат едно до друго едно нормално момиче негримирано но пък естествено красиво с нормални дрехи,а до нея мацка тип "мутреса" която всъщност не е красива и няма чар.защо мъжете обръщат повече внимание на второто?
Това не е вярно за всички мъже. Мацката тип "мутреса" дава вид на по-лека и заради това повечето мъже се насочват към нея.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквимоми4етахаресвате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:04.