IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd January 2005, 11:34
KETTYY KETTYY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: Sofia
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до KETTYY
По подразбиране Перманентният грим

Здравей те, някой можели да ми каже горе- долу как вървят цените на такъв вид услуга. Най вече ме интересува за вежди и устни.
А през колко време трябва да се повтаря тази процедура, а да ли има странични ефекти.

Благодаря ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th August 2005, 12:29
Rali4ka Rali4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 2
По подразбиране

Аз имам перманентен грим на веждите от няколко месеца, адски съм доволна. Цените варират от 100-200лв. Аз дадох 100. Трайността е 3 години. Аз мисля, че си заслужава! За устните за какво питаш контур или запалване?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th October 2005, 10:47
Ger4 Ger4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 16
По подразбиране

Мога да помогна с телефонни номера за да разберете цените. На доста добър салон в софия
Студио "КАЯ" тел: 0888356686
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd October 2006, 22:11
Solley Solley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Моля ,някой да обясни какъв точно е ефекта от перманентния грим ,доколкото знам е като татутировка или греша...
Имам една позната ,която си е била направила вежди и устни ...една сутрин се събудила ,погледнала се в огледалото решила че е много перверно изглеждаща и хукнала да го маха с лазер и ...ефекта бил огромни кратери -белези ...повече не знам за съжаление ,но бих си направила очи примерно
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd October 2006, 03:01
exxe exxe не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 78
По подразбиране

аз си правих на устните, не постигнах желания ефект, но и не ми пречи.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd October 2006, 10:05
Solley Solley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: софия
Мнения: 19
По подразбиране

Exxe а перманентния грим оцветява ли ги по някакъв начин ,можеш ли да ходиш без червило ,а увеличават ли се оптически ?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd October 2006, 14:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Exxe , пусни една снимка на устните ако не ти е проблем
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd October 2006, 17:06
exxe exxe не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 78
По подразбиране

Няма смисъл да пускам снимка,защото минаха горе-долу 3г. от тогава и не личи да съм си правила нещо.
Цитирай:
Първоначално написано от Solley
Exxe а перманентния грим оцветява ли ги по някакъв начин ,можеш ли да ходиш без червило ,а увеличават ли се оптически ?
То си е татуировка, но се прави с минерални бои, които с времето избледняват.Аз си го правих в Дима стил, тогава контура беше 110лв,запълването пак толкова, аз имам само контур. Имам прекъсване заради херпес и се надявах да се запълни с перманентния грим, но не стана! Имаше някакъв срок от няколко месеца през които можеш да повториш процедурата на половин цена/в последствие се оказа задължително за добър резултат,но мен не ме предупредиха и не отидох!/Цвета се забърква на момента,формата се уточнява с молив за устни, аз исках максимално близък до естествения ми цвят и леко излизане от контура/уж за обем!/Като приключи процедурата и се погледнах бях в шок-все едно се бях очертала с черен молив,добре че ме взеха с кола от салона!После 2 дни страшно ме болеше устата! Около седмица се мазах с антибиотик докато падне коричката и установя че прекъсването още си е там.
Това лято по морето забелязах кофти страничен ефект при няколко жени с перманентен грим на веждите,незнам на какво се дължи но им зеленееха !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd October 2006, 17:11
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от exxe
Като приключи процедурата и се погледнах бях в шок-все едно се бях очертала с черен молив
Не изсветлява ли след известно време?и ако да ,след колко?
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd October 2006, 17:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Нямаш ли някоя снимка от по-рано,където се вижда?
Аз на веждите специално не бих си направила,точно заради това зеленеене-аз също го забелязах на няколко жени и единственото,с което мога да си го обясня е некачествени бои(но това е само моя теория)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Перманентниятгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:46.