IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th June 2006, 10:25
sunny_L sunny_L не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_L
По подразбиране Разделно хранене

оказва се, че както и във всичко, така и в диетите има модни тенденции.
какви са ви отзивите за разделното хранене
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th June 2006, 13:19
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: разделно хранене

Цитирай:
Първоначално написано от sunny_L
оказва се, че както и във всичко, така и в диетите има модни тенденции.
какви са ви отзивите за разделното хранене
Не е важно дали е модерно или не,ами дали е здравословно. Чувала съм много добри отзиви и аз лично се старая колкото се може да ям разделно.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th June 2006, 17:03
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране ...

...какво ще ре4е разделно хранене?бихте ли обяснили подробно pls...tnx
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th June 2006, 18:51
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Rude_girl
...какво ще ре4е разделно хранене?бихте ли обяснили подробно pls...tnx
Предлагам да погледнеш тук: http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=10&temaN=68
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2006, 19:54
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

ами майка ми е много голям фен на този вид хранене от около 3 години.при нея ефекта беше впечатляващ.преди това имаше доста големи проблеми с изхождането,кожата ,а пък и имаше и някое и друго килце в повече.....излишно е да казвам че сега тези проблеми отпаднаха при нея(а е на 43години).изобщо отзивите които съм чувала по принцип са доста положителни
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th June 2006, 20:10
korpusito korpusito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

А в какво точно се състой разделното хранене на маика ти
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th June 2006, 23:52
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

ами линкчето по горе описва доста точно този тип хранене....... цялата цака е в това да обмисляш предварително менюто си и да успяваш да съчетаваш правилно храните т.е.коя с коя е съвместима(на всички е ясна ''борбата'' на картофите и хляба например ) ...... между другото сега се сетих за една основна грешка на българина май само у нас плодовете се консумират като десерт..... почти навсякъде по света иначе се предлагат преди основното хранене и то някъде 30 мин преди него най малко и с право представи си на организма примерно колко време му отнема да усвои една пилешка пържолка и една ябълка да речем изядена след месото докато дойде време на ябълката тя отдавна е ферментирала и полезните неща който би трябвало да се извлекат от нея вече отдавна са се превърнали във вредни........ абе изобщо всичко се свежда до култура на хранене която у нас е на доста ниско ниво за съжаление хихихи жалко че майка ми е скарана с компа иначе надълго и нашироко би разтягала ''локумите''.......питай нещо по конкретно така иначе не се сещам какво по точно да напиша..............
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd June 2006, 16:19
sunny_7 sunny_7 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 152
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunny_7 Изпратете съобщение чрез MSN до sunny_7 Изпратете съобщение чрез Yahoo до sunny_7
По подразбиране

Добре а по колко пъти се е хранила майка ти по времето когато е спазвала този режим? Закусвала ли е? И ако да какво? Защото доктор Емилова при която майка ми е ходила и е спазвала нейния гладен режим (поради здравословни проблеми, но също и загуби доста килограми и сантиметри), твърди че преди обед - 12.00 не трябва да се консумира друго освен плодове. В линка който си оставила по горе също четох че не е добре да се спазва повече от две три седмици. На мен ми се трува оддачно като цало да мина на такова хранително поведение, но все пак ако може да ми отгоеориш на по горе зададените въпроси ще съм ти много благодарна
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd June 2006, 17:51
Аватара на .:!AlieN!:.
.:!AlieN!:. .:!AlieN!:. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Където си пожелаЯ
Мнения: 8
По подразбиране

Разделното хранене е една доста ефективна диета според мене и е като, че ли по-лесна, макар че когато отидеш в ресторант няма като си поръчаш картофки и пържола да ти сервират първо картофките и след 2 часа и пържолата. Но това си е нагласа. Какво ти се яде и как приемаш фактите, теглото си и т.н.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd June 2006, 22:18
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

привет!
ами майка ми се хранеше по 4 пъти дневно.за закуската........... значи хубаво е слад събуждането да минат около час и половина -два през който и да тече някаква физическа активност(нямам предвид определено упражнения )просто както се казва да се размърдаш ,да хвърлиш малко енергия и едва тогава да закусиш особено полезно е ако се опитваш да сваляш кила.един вид ''да си заслужиш закуската''.и да тя и беше съставена от плодове .......добре е да са от един вид (мн добри резултати за отслабване дават ананаса кивито).....а и това се сетих ако започнеш деня примерно с череши през деня е добре да се консумират само те не и други плодове.''еднообразие за деня ,многообразие за седмицата ,месеца ,годината ''не помня къде съм го чувала това но има смисъл.тя беше доста дълго на този тип хранене просто и повлия мн добре и така.... вече май и се превърна в навик и просто без да се замисли подбира и ''сортира ''храната.....имай предвид че разделното хранене не означава да умираш от глад .....ако гониш мн бързи резултати те обикновенно са и мн краткотрайни както се казва бавно но славно......колкото по бързо сваляш толкова по бързо после има опасност да си ги възвърнеш даже и двойно килата...така че умната
айде всичко най добро ако имаш други въпроси питай ..........
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разделнохранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.