IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st July 2006, 10:55
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране Кльощава?

Писна ми да слушам от приятелки и роднини,че съм кльощава.Само се опитват да ме тъпчат и вече почвам да се дразня.Да,слаба съм,но нямам намерение да напълнявам,защото най се харесвам в сегашния си вид.Висока съм 168,тежа 47 кг.Та според мен цялата работа идва от това,че съм по-слаба в горната част на тялото(явно имам такава структура просто),с долната нямам проблеми,а и съм работила повече върху нея.Бих искала да съм малко по-широка в раменете и може би да развия мускулите на гърба,разбира се без да заприличам на мъж Дайте съвет какво да направя в случая.Решила съм да се запиша и на някаква гимнастика,но още се чудя точно каква,кой тип е най-подхояща за укрепване на горната част?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st July 2006, 12:04
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Плувай
п.с. На колко годинки си? И аз бях много кльощава до бала, после обаче вързах малко мръвка Ако си под 18-19 не им обръщай внимание, все още растеш и хабиш страшно много енергия, но станеш ли веднъж на 20 свършва този филм
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st July 2006, 12:19
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

ами на 22 съм.аз и сега си хабя много енергия,мен просто не ме сдържа да седя на едно място знам,че плуването е много подходящо,но мога да плувам точно толкова,колкото да се удавя а може би е крайно време да преодолея страха си от водата
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st July 2006, 12:26
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Хм, ами..не знам, преодолей страха си и не ходи на дълбоко Такова удоволствие е да се плува. А иначе, за рамене и ръце... не знам, liofi сигурно скоро ще ти види мнението и ще ти пише кое е най-добре, в какви серии и т.н.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st July 2006, 13:00
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

искаш по-широки рамене? мда, плуване....или тенис на корт
определено влияе на раменния пояс
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th August 2006, 08:20
Djindjer Djindjer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране Re: Кльощава?

Цитирай:
Първоначално написано от Allure
Бих искала да съм малко по-широка в раменете и може би да развия мускулите на гърба,разбира се без да заприличам на мъж
Аз бих препоръчала упражнения с тежести, набирания и кофички. Това дава маса на гърба и ръцете и оформя страхотно. А да заприличаш на мъж... каквото и да правиш, колкото и тежко да тренираш ако не пиеш химии няма как да стане
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th August 2006, 22:50
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Може да стане с фитнес. Наблегни повече на горната част. По- принцип при жените се работи на по- чести повторения с по- леки тежести, но ти в случая искаш да качиш маса, съответно прави упражнения с повече тежести. За долната част си карай с честите повторения и леките тежести. Няма да заприличаш на мъж, не се притеснявай. Просто ще балансираш горната и долната част на тялото си. Трябва постоянство обаче.
Иначе упражнения за горната част може да правиш с много фитнес уреди, а и с гирички.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th August 2006, 16:25
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране Re: Кльощава?

Цитирай:
Първоначално написано от Allure
Писна ми да слушам от приятелки и роднини,че съм кльощава.
И на мен,точно и аз съм с твоите мерки Искам да напълнея,но не ям редовно и здравословно,но вече започвам да се храня като хората,това незнам за кой път го казвам ,но вече наистина мисля да сложа някое друго килце,не искам много 3-4 са ми достатъчни
Ха дано този път успея,не че и така не се харесвам,но като обуя висок ток(който ми е любим)изглеждам слабичка наистина,въпреки,че някои ми казват,че съм си екстра :P
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th August 2006, 16:32
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Аааа и забравих да напиша,че съм на 21 и имам дъщеричка на 1год.6мес.която кърмя и бягам след нея когато сме по разходки ,е как да напълнея след всекидневния фитнес
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th August 2006, 22:30
Някой познат Някой познат не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
По подразбиране

Хм... то да напълнееш е лесно, особено със твойте мерки "за сигорност".
На авторката ще кажа, че е много слаба, ама казвам найстина много - това също не е добре.
Моя съвет е, там кадето изкаш да качиш маса ще правиш по-малко със по-тежичко, или иначе казано, прави 1 упражнение за рамо, със 5 повторения ще гледаш последното повторение да ти трудничко. Всички устанали части от тялото, корем, крака ще правиш всеки ден(зависи- събота и неделя) като гледай да наблягаш повече на корема, краката през 2-3 дена(Понеделник, четвъртак) тоест:
Корем, 6 дни в седмицата. Тук, така не мога да кажа.
Крака, 2 дни в седмицата. 3 упражнения(за всяка част по 1) 12-10 повторения
Рамо, 1 ден в седмицата. - 1 упражнение, 5-1 повторения.
Гръб 2 дена в седмицата. - 2 упражнения, 7-1 повторения.

Ще ядеш през ...м.. най-добре:
11 чиса - Стабилна закуска.
3 чиса - Малко, 4-5 яйца(+хляб)
5 чиса - Ориз, колкото можеш повече.(+хляб)
7 чиса - Лека вечеря.(+хляб)
8 чиса - Сладки(3-4 вафли)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кльощава
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.