IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th September 2006, 19:07
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

veni1007,ако си решила да правиш таэи диета,малко эеленчуци няма да са фаталнии и аэ не бях много стриктна
от понеделник пак я эапочвам имам 7 кг эа сваляне
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th September 2006, 19:12
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

veni1007, чакай, чакай сега. Малко трябва да си промениш хранителните навици. Говоря ти като НЕ специалист.
Започваш да се храниш с месо, риба, зелените зеленчуци и въобще всякакви зеленчуци. По три белтъка от яйца на ден си хапвай когато си пожелаеш, сирене, млека. Вземи си витамини от аптеката. Плодове до 14 часа също си хапвай. Картофите може и да не ги ядеш. Яж си там когато ти се прииска, но не е голям проблем, ако не ги ядеш.
Като те чета има някакви нотки на депресия. хапвай си шоколад. Примерно 2-3 парченца няма да те уморят. Гледай да е 2 часа след храна примерно и пак да не е в 21ч.
Запиши се в някоя зала да ходиш на фитнес. На първо време някакви там аеробики, ако примерно не ти се ходи сама в зала. Ще се откажеш до 3-4 ходене, защото няма да си създала навик, обаче го започни заради себе си. Ще ходиш даже когато не ти се ходи. Казвала съм го на много места, но сега го казвам и на теб. Един навик се изгражда след 21 ден. Значи засичаш си примерно 21 ходения до фитнеса. След това организма сам ще го изисква.
Не знам защо си направила това чудо със себе си, но мъжете не харесват скелети. Те искат да имаме спортна фигура. Тя с глад не се постига.
Правилното хранен ще ти нормализира и хормоните. Ти си момиче, ще ставаш майка един ден. Не си похабявай организма на 23 год. ако плануваш да живееш до 123. започни да се храниш редовно. Спри да държиш тялото и мозъка си гладен. Нещата ще се оправят от само себе си.
Хайде някой друг ще ти даде съвет също, обаче преди всичко започни спорт.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th September 2006, 20:12
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

в допълнение на писаниците на TedyK, с която съм напълно съгласна, да кажа, че е хубаво да ядеш редовно и по малко, през 3, макс 4 часа. знам, 4е е малко сложно, ако си в движение по цял ден, ама if there's s will, there's always a way.
може да хапваш и по малко пълнозърнест хляб, 1 филийка на ден или през ден, но е ок да е в 1вата част на деня

велото го карай интервално - примерно 2 мин умерено и 1 мин на макс скорост, или 1 мин умерено - 30 сек макс. цялата процедура да ти отнема 15-20 мин плюс 5 мин загрявка и 5 мин cool down, един вид всичкото каране = 25-30 мин
двуразовото - сутрин и ве4ер - също е ок

И НЕ СЕ ПСИХИРАЙ!
ЗДРАВЕТО Е НАЙ-ВАЖНО
бавно и упорито ще се полу4и
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th September 2006, 20:37
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Отслабва се когато се намали количеството храна. Какво е това за един ден само извара?! Не го разбирам. А един ден на чай и кафе??

МАЛКИ количества РАЗНООБРАЗНА ХРАНА. Думичката храна изключва вафли, мафли, чипсове, мипсове и всякви такива.

Съжалявам, ако се сторя на някой по-остра, но съм виждала достатъчно ужасии, причинени от неразумно хранене.

Здравето е преди всичко. Наистина...
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th September 2006, 20:52
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

абсолютно си права
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕФИКАСНАДИЕТА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:03.