IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 18th December 2008, 14:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от bebka
Мдаааааааа, ето го ключето към загадката - д-р Георгиев.
В смисъл?
Доре, зарежи... В смисъл - няма смисъл
Отговори с цитат
  #82  
Стар 18th December 2008, 15:04
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от bebka
Мдаааааааа, ето го ключето към загадката - д-р Георгиев.
В смисъл?
Доре, зарежи... В смисъл - няма смисъл
Отговори с цитат
  #83  
Стар 18th December 2008, 19:24
patricia777 patricia777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 11
По подразбиране

[quote="bebka"]Мдаааааааа, ето го ключето към загадката - д-р Георгиев. Винаги съм се чудела как има най-много коментари и то добри за него, най-много снимки са от негови операции. Това май е задължително за всяка която е минала през него. Само не разбрах за неуспешните операции на доц.Евстатиев. В какво е сбъркал и какво е направил. Извинявай ама само с голи обвинения кой ще повярва. Еми вземи и кажи какво точно е станало та се е наложило да те оперира цели 7 пъти. Надали нямаш снимки след операциите. Това се прави при всяка такава. И накрая за сумата - 100.000 деноминирани лева или ...? Любопитна съм за друго - колко ти взе д-р Георгиев? Колко пъти по 100.000



Не мога да разбера какво те учудва и те озадъчава?? Определено има загадка и тя се крие в уменията на д-р Георгиев,а той неминуемо ги има,и то в излишък,след като успя да се справи с ''истинския шедьовър''на доцента......А що се касае до това,какво си разбрала не докаже,само не знам тогава какъв ще ти бъде следващият ве мой проблем.Аз казах в резюме това,което е за публичното пространство и мисля,че е безпреметно да се повтарям.По въпроса за фотосите мисля,че отново бях ясна-нямам,остави да знам по-добре от теб(дали имам снимки),но ако искаш неуспорими доказателства за професионализма на този псевдо-доцент...има архиви,може да се ъпрос......... И друго искам да ти кажа,аз не съм дотолкова извратена,4е да снимам извращенията по себе си за спомен....ЗААААААААА 100.000-те лева....явно не умее6 да 4ете6 между редовете,което сочи,че понятието ''МЕТАФОРА'' в изречение е китайси йероглиф за теб....И все пак д-р Георгиев е ГУРУ-то в пласиката(за това определение 6те ти е нужен преводач).......Следващият въпрос?.............................
Отговори с цитат
  #84  
Стар 18th December 2008, 19:33
patricia777 patricia777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebka
Мдаааааааа, ето го ключето към загадката - д-р Георгиев. Винаги съм се чудела как има най-много коментари и то добри за него, най-много снимки са от негови операции. Това май е задължително за всяка която е минала през него. Само не разбрах за неуспешните операции на доц.Евстатиев. В какво е сбъркал и какво е направил. Извинявай ама само с голи обвинения кой ще повярва. Еми вземи и кажи какво точно е станало та се е наложило да те оперира цели 7 пъти. Надали нямаш снимки след операциите. Това се прави при всяка такава. И накрая за сумата - 100.000 деноминирани лева или ...? Любопитна съм за друго - колко ти взе д-р Георгиев? Колко пъти по 100.000



Не мога да разбера какво те учудва и те озадъчава?? Определено има загадка и тя се крие в уменията на д-р Георгиев,а той неминуемо ги има,и то в излишък,след като успя да се справи с ''истинския шедьовър''на доцента......А що се касае до това,какво си разбрала не е мой проблем .Аз казах в резюме това,което е за публичното пространство и мисля,че е безпреметно да се повтарям.По въпроса за фотосите мисля,че отново бях ясна-нямам,остави да знам по-добре от теб(дали имам снимки),но ако искаш неуспорими доказателства за професионализма на този псевдо-доцент...има архиви,може да се докаже......... И друго да ти кажа,аз не съм дотолкова извратена,4е да снимам извращенията по себе си за спомен....ЗААААААААА 100.000-те лева....явно не умее6 да 4ете6 между редовете,което сочи,че понятието ''МЕТАФОРА'' в изречение е китайси йероглиф за теб....И все пак д-р Георгиев е ГУРУ-то в пласиката(за това определение 6те ти е нужен преводач).......Следващият въпрос?..........................
Отговори с цитат
  #85  
Стар 19th December 2008, 17:12
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patricia777
И все пак д-р Георгиев е ГУРУ-то в пласиката(за това определение 6те ти е нужен преводач).......
ВНИМАВАЙ с определенията и квалификациите, защото носиш отговорност за тях.
П.С. Странно защо, но го разбрах без преводач. И бъди по-мила.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #86  
Стар 19th December 2008, 22:08
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

[quote="patricia777"]
Цитирай:
Първоначално написано от bebka
Мдаааааааа, ето го ключето към загадката - д-р Георгиев. Винаги съм се чудела как има най-много коментари и то добри за него, най-много снимки са от негови операции. Това май е задължително за всяка която е минала през него. Само не разбрах за неуспешните операции на доц.Евстатиев. В какво е сбъркал и какво е направил. Извинявай ама само с голи обвинения кой ще повярва. Еми вземи и кажи какво точно е станало та се е наложило да те оперира цели 7 пъти. Надали нямаш снимки след операциите. Това се прави при всяка такава. И накрая за сумата - 100.000 деноминирани лева или ...? Любопитна съм за друго - колко ти взе д-р Георгиев? Колко пъти по 100.000



Не мога да разбера какво те учудва и те озадъчава?? Определено има загадка и тя се крие в уменията на д-р Георгиев,а той неминуемо ги има,и то в излишък,след като успя да се справи с ''истинския шедьовър''на доцента......А що се касае до това,какво си разбрала не докаже,само не знам тогава какъв ще ти бъде следващият ве мой проблем.Аз казах в резюме това,което е за публичното пространство и мисля,че е безпреметно да се повтарям.По въпроса за фотосите мисля,че отново бях ясна-нямам,остави да знам по-добре от теб(дали имам снимки),но ако искаш неуспорими доказателства за професионализма на този псевдо-доцент...има архиви,може да се ъпрос......... И друго искам да ти кажа,аз не съм дотолкова извратена,4е да снимам извращенията по себе си за спомен....ЗААААААААА 100.000-те лева....явно не умее6 да 4ете6 между редовете,което сочи,че понятието ''МЕТАФОРА'' в изречение е китайси йероглиф за теб....И все пак д-р Георгиев е ГУРУ-то в пласиката(за това определение 6те ти е нужен преводач).......Следващият въпрос?.............................
просто може би с 2 думи трябваше да кажеш ,че си много доволна от д-р георгиев
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 19th December 2008, 22:39
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
просто може би с 2 думи трябваше да кажеш ,че си много доволна от д-р георгиев
Бе много сте язвителни, но я да ви питам, ако седем пъти ви оперират несполучливо, пак така ли ще говорите? И дали няма да издигате в култ доктора, който ви е оправил накрая? В първия пост на жената акцентът беше върху Евстатиев, не върху Георгиев.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 19th December 2008, 23:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ако става въпрос за моя отговор - не съм имала нищо язвително в предвид, казах нещо с усмивка, както беше и иконката - имах в превид,че явно нещо остана неразбрано в многото думи в постовете... а не друго...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 20th December 2008, 15:50
patricia777 patricia777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 11
По подразбиране

diastemma
Има свобода на словото!Благодаря ти за съвета,но не си прави труда,безрезултатно е!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 20th December 2008, 15:56
patricia777 patricia777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 11
По подразбиране

te_dda
Истината е,че всички говорим на различни езици,изхождайки от лично преживяните си възходи и падения.....извини ме за дръзкия отговор,беше малко груб...SORRY
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕвстатиевquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:48.