IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th September 2006, 15:15
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране Strawberrynet

От доста време се блазня да си поръчам продукти от въпросния сайт Интерсува ме дали някой от вас са правили поръчки, как става номера ,дали нещата пристигат и в какъв срок, и къде ги доставят?

В момента съм се спряла на козметиката на Elizabeth Arden понеже цените ми се виждат най-нормални ,но не знам дали е подходяща за мойта 30 годишна смесена кожа а също и като качество ми е непозната. Ако някой има някакви отзиви за марката ще се радвам да сподели

Благодаря ви предварително за отговорите!


ето линк към страницата на сайта
http://www.strawberrynet.com/
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th September 2006, 15:29
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Аз съм си поръчвала-последното беше парюм на Булгари.Ако трябва да съм честна почти всичко си поръчвам по интернет А за доставката..то пише след като направиш поръчката-от 2/3 дни до седмица обикновенно.
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th September 2006, 18:13
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

Яа тва за пръв път го виждам наистина ли доставката навсякъде по света е безплатна???Много интересно тва трябва да се провери щото и аз по принцип си поръчвам по интернет...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th September 2006, 21:42
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

aма незнам дали правят доставки в БГ
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th September 2006, 00:52
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Разбрах ,че отскоро са започнали да правят доставки и за България може и да се гледат цените в левове, затова се надявам някой ,който е поръчвал да се включи за да сподели
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th September 2006, 13:54
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Ето тук има инфо и може да се поръчва от сайта- http://fema-bg.com/index.php?m=813&lang=1

Ако имаш някакви въпроси относно Strawberry, можеш да ги задаваш във форума, в тази тема- http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=138
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th September 2006, 18:01
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Marmalade
Ето тук има инфо и може да се поръчва от сайта- http://fema-bg.com/index.php?m=813&lang=1

Ако имаш някакви въпроси относно Strawberry, можеш да ги задаваш във форума, в тази тема- http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=138
Точно такава информация ми трябваше!
Много ти благодаря!
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th September 2006, 10:13
nels nels не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: varna
Мнения: 22
По подразбиране

аз малко се прикачам към чужда тема но мисля че имат доста общо та затова...
някоя от вас дами да знае как се пазарува от ebay.com от България? докато бях извън страната направо се пристрастих към този сайт, страхотен е, намират се направо изключителни неща, и като се прибрах си мислех че ще мога да продължа да пазарувам от тези които имат доставка за целия свят но се оказва че проблема е че PayPal не работи за българия. Та ако някой ма идея как става плащането (ако въобще е възможно) моля да сподели...ще съм безкраййййно благодарна
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th September 2006, 15:21
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nels
аз малко се прикачам към чужда тема но мисля че имат доста общо та затова...
някоя от вас дами да знае как се пазарува от ebay.com от България? докато бях извън страната направо се пристрастих към този сайт, страхотен е, намират се направо изключителни неща, и като се прибрах си мислех че ще мога да продължа да пазарувам от тези които имат доставка за целия свят но се оказва че проблема е че PayPal не работи за българия. Та ако някой ма идея как става плащането (ако въобще е възможно) моля да сподели...ще съм безкраййййно благодарна
трябва да имаше дебитна или кредитна карта и тя да е от USA примерно. както и да го въртиш обаче няма да можеш да пазаруваш от БГ.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th September 2006, 21:31
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Защо? С Visa electron не става ли? това е вид дебитна сметка, можеш да правиш разплащания от страната в евро. аз си взех такава от ПИБ. Май не съм я ползвала още, защото това, което ми трябва тук го намирам засега, но...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Strawberrynet
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:01.