IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th September 2006, 22:51
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране Моята операция

Здравейте,момичета!От доста време следя редовно форума и събирам информация. Вчера бях на консултация при д-р Стоятов и...другата седмица във вторик ще ми е операцията,ще си увеличавам бюста)По съвет на лекаря ще са 330 кутика,не много но той така прецени,подмускулно на PIP(също по негова преценка) и ето 4е идва и най-големия проблем(от моя страна).Д-р Стоянов ме посъветва разреза да е под мишницата,каза 4е този метод най го предпо4ита и че след това белега няма да се вижда и бил подходящ за нераждали.Моля ви посъветвайте ме дали да се саглася с него за този начин на поставяне.Какви са недостатаците на този метод(освен че повече боли),той ме увери че няма нищо опасно?Ще се радвам ако ми дадете съвет
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st September 2006, 11:16
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Моля ви,момичета помогнете ми.В понеделник отивам в София,а във вторник ми е операцията и нещо започнах много да се страхувам.Ами ако се саглася с д-р Стоянов за разрез под мишницата и след това съжалявам за избора си(макар ,че той ме убеди че това е най-добрия метод за него) и не издаржа на болката...или е по добре разреза да е около ареолата( Посъветвайте ме,моля ви
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st September 2006, 12:10
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Поли прочети добре форума много информация има по този въпрос.Дори един хирург е изказал мнението си за този вид разрез.Разгледай добре темите и ще намериш отговора.Аз лично не съм компетентна и на мен ми предстои операция.Желая ти успех и съм сигурна че страха ти е безпочвен Всичко ще е ОК.Чела съм много добри отзиви за твоя доктор.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st September 2006, 12:18
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewforum.ph...496c01c0260580
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st September 2006, 12:19
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2656
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st September 2006, 17:15
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st September 2006, 19:29
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Beauty,имам в предвид точно твоя лекар Илъо Стоянов.Ти казваш че той ти е казал че ако кубиците са повече от 250 не може да се изварши през разрез под мишницата,а той точно този начин ми предложи при положение че ще ми слага 330.Впрочем аз исках поне 350(а и не са много слабичка 173/59 кг) но той ме посъветва максимум 330.Вече направо незнам,нещо да не ме излага той( много се притеснявам дали да му се доверя или да кажа че искам през ареолата( Ти как схте ме посъветваш?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st September 2006, 19:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Поли,по американските сайтове съм виждала и много повече кубици,поставени през разрез под мишницата.Може би за всяка пациентка кубиците са индивидуални.Все пак хирурга,който си избрала е един от най-добрите и си разбира перфектно от работата.Аз на твое място бих послушала съвета му.
Каквото и да решиш,стискам ти палци всичко да мине без проблем и да се радваш на новите си придобивки
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st September 2006, 19:51
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st September 2006, 19:53
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Моятаоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:40.