IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd October 2006, 16:28
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране Вежди!

Момичета, имам проблем с оформянето на веждите ми... имат много странна форма. Малко след средата има една чупка и следващата им част е надолу някак си.
Мислех си за перманентен грим ама за сега не смея. Сега след като гледах няква серия от Топмодел на Америка на Тайра Бекс видях че едно от момичетата си беше оскубало почти половината вежди и си ги рисуваше с молив.
Е да ама на мен ми се вижда много гадно ... в сми веднага правя асоциация с бабите с нарисувани вежди
та се чудя какво да правя. Преди време са ми казвали, че веждите придават специфичен чар на лицето ми, ама на мен въобще не ми харесва
Дайте идеи!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd October 2006, 16:32
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Сигурна съм, че хората, които са ти казали, че във веждите ти е чара са имали право. Не бих те посъветвала да си ги оскубеш до плешиви и да ги рисуваш! После цял живот ще съжаляваш (майка ми е пример за това)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd October 2006, 16:37
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Знам! Иначе въобще нямаше да питам ако не ставаше въпрос за около сантиметър в края на веждата
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd October 2006, 19:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Моите вежди имат същата чупка,ама не го намирам за гозно или странно,харесва ми.Най-добре отиди да ти ги оформи професионалист един път и след това си ги поддържай сама.Аз така правя.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th October 2006, 10:01
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Моите вежди имат същата чупка,ама не го намирам за гозно или странно,харесва ми.Най-добре отиди да ти ги оформи професионалист един път и след това си ги поддържай сама.Аз така правя.
Това е отговорът
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th October 2006, 10:52
marlinkata marlinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Определено отиди на козметик....аз си ходех години наред с две различни вежди и толкова бях им свикнала, че вече никакво впечатление не ми правеше....докато един ден козметичката ми почистваше лицето и направо ми се скара, взе една пинсета и ме почна....... после не можах да се позная, друго си е професионалист!!! А имаше и хора, които заявиха - "крайно време беше"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th October 2006, 14:15
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Първият път като ми ги оформиха беше точно при козметик
Чакай да си сложа тука очето да видите веждичката. Сорри за лошото качество ама такава снимка намерх. Нека отбележа, че тук е с молив малко начертано отгоре, защото веждата ми е такава, че там просто не растат косъмчета



http://serenity.hit.bg/wejdi4ka.JPG
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th October 2006, 14:56
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране

Можеш да опиташ и сама,незнаеш ли как се мерят пропорциите на вежди?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th October 2006, 10:39
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Прева линия от средата на зеницата, там където се пресича с веждата трябва да е най-високо. След това изтъняваш към външния ъгъл.Видях снимката ти мисля, че е добре да я изтъниш повече и то в тази част, към външния ъгъл Цветът трябва да бъде 1 тон по-тъмен от косата.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th October 2006, 10:45
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

mikse, ако изтъня в този край ще остана без вежди в тази част... т.е ще имам само в началото до чупката и после няма да имам.
За това ви казвам, че не е лесно...
кое да избера да си рисувам тази част от веждите или да си седя така? Друг избор нямам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вежди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.