IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th October 2006, 11:09
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране Силикон и фитнес

Здравейте момичета!!! Въпреки, че в отделните теми сте споменавали колко време след операция на гърдите сте се върнали към ежедневните си занимания, в т.ч и къмв фитнеса, искам да поставя нова тема - след колко време се върнахте в залата (или към практикуване на любимите си спортове? Как тренирахте в първите месеци - имаше ли "забранени" упражнения, използвахте ли пътека, кростренажор или само карахте колело? Треньорите в залата бяха ли подготвени да тренират тунингована дама?
Бившата ми инструктурка по фитнес имаше силикон 2 по 500 кубика и ми сподели, че първата година след слагането е карала колело, тренирала е крака и е ходила на ниска степен на пътеката, а горната част на тялото плюс интензивната аеробика я е започнала след 8 месеца от операцията.
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th October 2006, 11:15
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Това е много хубава тема аз преди операцията тренирах усилено йога и сега се чудя кога мога да я почна пак,защото както ви е известно в йогата се правят доста движения с ръцете,а и моята операция е точно с разрез под мишницата.Ще съм много благодарна ако има момичета които са наясно кога може спокойно да започна отново да тренирам
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th October 2006, 11:30
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Тук докторите казват ,че след 3-ия месец не е проблем да се тренира активно горната част, защото се смята ,че това е времето през което имплантите са се фиксирали.В чужбина обаче до 3-ия месец едва ли не им мерят колко тежки са дамските им чанти и дигат луди скандали ако са около 1 кило Та и на мен ми казаха ,че ще е най-добре да изчакам повече време 6-8-12 месеца и аз така и направих ,започнах да тренирам горната част година по-късно, а до тогава правех основно кардио упражнения и по малко крака
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th October 2006, 11:39
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз чак сега започнах с фитнеса, на 2 ноември ще стане 1 година от операцията ми. може да казват че след 3-я месец няма проблеми, ама като гледам на bel на 4-я й се е разместил импланта...явно трябва да се пазим повече
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th October 2006, 11:42
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

А проблем ли е да тренирате долна част - примерно бягане на пътека - 8 км/ч, кростренажор, степер...?
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th October 2006, 11:48
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Legally Blonde
А проблем ли е да тренирате долна част - примерно бягане на пътека - 8 км/ч, кростренажор, степер...?
Бягането не става, защото гърдите бая се подрусват ,а това хич не е добре, кростренажора също не е става, степера по може.
На пътеката може да се ходи с умерено темпо, пак се изгарят калории
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th October 2006, 11:49
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

бягане и скачане лекаря ми забрани, заради друсането. докато се закрепят имплантите. ама кога става това...? както писах по-горе, явно не е към 3-я месец
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th October 2006, 11:53
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Май трябва да забравя за гребния тренажор поне половин година...Какво ще препоръчате за първо време?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th October 2006, 11:55
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

Ясно - една година без активна аеробика и ще стана по-кръгла от кръглите импланти, които съм си харесала. Явно ще е голям глад!!! А бях чела изказване на Маги Вълчанова, че едва ли не на 2-я месец след операцията си вече тренирала тежко ... То бива изхвърляне, ама чак пък толкова.....
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th October 2006, 11:57
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

На мен лекаря ми каза че след първия месец мога да правя упражнения само за долната част на тялото,а вече след втория и за горната но мен нещо ме е страх и май ще почна по-късно,въпреки че тялото ми така беше свикнало на спорт че сега за 2 седмици така се отпуснах 4е....ужас,незнам после как ще отслабвам мислех си да ходя на целутрон,нали няма да има проблем,момичета,няма да им стане нещо на силиконките от тока нали?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силиконфитнес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:48.