IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd March 2007, 09:04
u'r'my'bitch! u'r'my'bitch! не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 18
По подразбиране Спиране на цикъл - възможно ли е?

Здравейте,
първо искам да кажа че прегледах търсачката и все пак не открих такава тема освен ето тази: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...F6%E8%EA%FA%EB
но в нея така и не става ясно дали тези противозачатъчни помагат или не.
Подобно на момичето писало предната тема,с приятеля ми ще се видим само за ден и половина след като не сме се виждали от 2 седмици и след тази неделя няма да се виждаме още за 1 месец занапред.Някъде бях чела,че можеш да забавиш цикала си ако пиеш около 1g. вит.Ц на таблетки,но аз пих и не се получи-днес ми дойде А след като с приятеля ми имаме толкова малко време заедно,наистина много ми се искаше да отделим част от него за секс но...като разбрах бях толкова разочарована че направо се разревах Наистина ще съм ви много благодарна ако можете да ми кажете дали има начин да си спра цикъла по-бързо-за около два дни?Знам че е вредно,но едва ли ще стане нещо кой знае какво от един път.Моля ви ако можете да ми помогнете наистина ще съм ви страшно признателна!
Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd March 2007, 10:01
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

прави го докато си в цикъл
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd March 2007, 10:17
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране Re: помагайте момичета :(

Цитирай:
Първоначално написано от u'r'my'bitch!
Някъде бях чела,че можеш да забавиш цикала си ако пиеш около 1g. вит.Ц на таблетки,но аз пих и не се получи-днес ми дойде Наистина ще съм ви много благодарна ако можете да ми кажете дали има начин да си спра цикъла по-бързо-за около два дни?Знам че е вредно,но едва ли ще стане нещо кой знае какво от един път.Моля ви ако можете да ми помогнете наистина ще съм ви страшно признателна!
Предварително благодаря!
ха така точно обратното е с Вит С идва по рано ,
Цикъла когато вече е дошъл няма как да го прекъснеш пожелание, сега ако почнеш да пробваш с някакви противозачатъчни само ще го удължиш - поне от моя опит 1вия път като пиеш хапчета цикъла се проточва по дълго.
както ти е писала Beautiful_ действай така - и с презерватив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd March 2007, 12:50
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
прави го докато си в цикъл
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd March 2007, 14:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е секс не означава само , ако пък толкова държиш точно на този вариант, ползвайте презерватив. Сега се сещам, че едно време в такива случаи мои приятелки се миеха обилно със студена вода преди половия контакт и казваха, че това почти им спирало кръвотечението по време на секса, аз обаче не бих го пробвала в никакъв случай
На мен миналата седмица след кюретажа гинеколога ми изписа едни таблетки, на упътването им пише, че са за намаляване на кръвотечението на матката, ама то май това няма да свърши работа за цикъл
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd March 2007, 15:09
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Както вече бях казвала в една тема.Аз съм си спирала цикъла,но след лекарско предписание.Миналото лято с оргометрил,а предиоколо 2 години пак ми се наложи,тогава пих Примолут Нор,но все пак не е хубаво да се спира цикъла,но ако е толкова наложително най-добре се консултирай с лекар.
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd March 2007, 09:52
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Е секс не означава само , ако пък толкова държиш точно на този вариант, ползвайте презерватив. Сега се сещам, че едно време в такива случаи мои приятелки се миеха обилно със студена вода преди половия контакт и казваха, че това почти им спирало кръвотечението по време на секса, аз обаче не бих го пробвала в никакъв случай
На мен миналата седмица след кюретажа гинеколога ми изписа едни таблетки, на упътването им пише, че са за намаляване на кръвотечението на матката, ама то май това няма да свърши работа за цикъл
а точно за това миене с студена вода бях чела.едно момиченце като му дошло за пръв път и то незнаело какво е, било много уплашено да не му имало нещо лошо и почнало да се мие със студена вода...а после...какви проблеми си имало...истинали яйчници.....
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd March 2007, 14:04
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Именно, от студената вода може да си докара много големи проблеми...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th March 2007, 08:44
u'r'my'bitch! u'r'my'bitch! не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите
Ние си се справихме и въпреки цикъла,но все пак за следващия път искам да съм подготвена
Astela тези хапчета само с рецепта ли могат да се взимат?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd October 2013, 12:53
mimi.blajeva mimi.blajeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 1
Talking

Айде сега казвайте какво да правя, че и при мен се получи така и направо откачам. Трябваше да ми дойде на 18-ти... Ква я мислехме ква стана..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спираненацикълвъзможноли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:00.