IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2005, 12:24
КАК
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Афродизиак за жени

А бе стига с афро за мъже!Ние сме си много добре(мъжете)!Нали знаете че "Няма неможещ мъж а има незнаеща (по точно неискаща) жена"
Та според мен натук трябва да се насочат усилията както на мъжете така най вече на жените...
Та ако някой знае някакво афро... за жени да го сподели с нас...
Ама не от рода... ми гушкай я цункай я и др...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2005, 13:06
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Ако не можеш да си възбудиш гаджето...проблема е в тебе И точно тва "Гушкай и цункай" много помага да те светна , стига да знаеш къде и как Има и някъв минимален шанс проблема да е в момичето - да е някъв съпер темеруд , ма такава до са не съм срещал
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th May 2005, 13:17
Gotin
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Абе "Мафия" ти май не си чувал нищо за "Симолираните Орргазми" и че 80% от жените никога не са изпитвали това чуство - явно за това иде реч тук!
Та ако занеш нещо - казвай
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th May 2005, 13:21
Grigor
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Da wi kaja KAK e mnogo prav ....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th May 2005, 13:27
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Tва да не усетиш кога оргазма на една жена е фалшив , е равносилно на тва да не знаеш дали ти се пика или ти се ебе Виж ако тука иде реч , че момичето не може да получи по никакъв начин оргазъм отива пича в първия сексшоп и има стотици медикаменти , които ще стимулират чувствителността на ерогенните точки на гаджето му Аз лично знам един метод (веднъж съм го пробвал , той става и за мъже и за жени) , ама набавянето на въпросния магически прашец е малко незаконно който се е досетил за кво иде реч - да пробва , който не е - успех със сексшопа Ама аз пак си оставам на мнение , че всичко зависи от мъжа и не на последно място - ако няма никви чувства между двамата и тва може да е определящ фактор
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th May 2005, 13:40
KAK
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Брей Абе Ти (МАФИЯ) си явно голям щастливец - от 100% да ловиш само от тия 20%...Късметлия...
Или тия от проучванията много се лъжат....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th May 2005, 13:57
анонимчо
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ????

Мафиота що влиза в този чат щом много ги разбира тия неща!
Явно и него го итересува този въпрос ...ама сега се праи на велик...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th May 2005, 13:59
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Тая статистика съм сигурен , че става дума само за оргазми при секс (говорим за случаите , когато си ползваш само патката) , макарче и тогава съм сигурен , че цифрите са по-малки Но когато не става по единия начин , можа е дарен с още 11 други "накрайника" , с които може да задоволи 1 жена
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th May 2005, 14:09
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране Re: ????

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от анонимчо
Мафиота що влиза в този чат щом много ги разбира тия неща!
Явно и него го итересува този въпрос ...ама сега се праи на велик...
Mafiata влиза в чата по простата причина , че е безделник не работи , води се че учи , ма по цял ден си тегли mp3-ки , гледа си тунинги в интернет , а по цяла нощ джитка из София да си харчи незаслужените пари Ама такъв е живота батка сори , за някои е по-приятен , за други е мъка , за мене живота е песен
А по отношение на тва , когато съм се притеснявал , дали на момичето дето го еба му е гот - тва време мина (можеш да мислиш за удоволствието на партньора си само ако го обичаш , аз съм обичал само едно момиче , а при останалите гледам кефа да е на първо място за мене Сега повече гледам да задоволя едно момиче , не зада и е на нея покеф , а за да си доставя лично удоволствие...то си ми идва отвътре ) А дали съм велик още не съм станали , но има време , пък и не ми е тва целта Една личност обикновенно я обявяват за Велика след смъртта и , а на мене ми се живее и то яко и засега го правя на пълни обороти , пък не ка не съм велик в твойте очи Пък честно да си кажа и твойто мнение ми е толко на оная работа
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th May 2005, 14:57
Sbogom Gringo
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Mafiqta govori za sistemata 4uk i beg...Togava vsi4ko e O'K...
Ama pri po dylgi wryzki se zapo4va "ne mili4ko mnogo sym umorena"
"Sega ne 6toto me boli glva"..". Ama ti kato puber vseki den.....".....Samo za sex misli6"....I red drugi podobni ( Li4en opit ot nqkolko po dylgotrayni vryzki....)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Афродизиакзажени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:50.