IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th June 2007, 19:19
Dochko Dochko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 7
По подразбиране Бицепс

На 17 години съм,186 см висок,тежа 84 кг.Искам да попитам за упражнения които да увеличат размера на бицепсите ми,имам релеф но не са достатъчно големи...А при положение че гръдната ми обиколка е 104 см...Но бицепса ми се струва малкък спрямо тялото ми... Благодаря предварително за помощта
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th June 2007, 19:39
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

За размер, демек за маса, си требва яко ядене. Яж повече протеин и мини на балансирано хранене ако си на НВД (увеличаваш въглехидратите). Също прави някакви промени всеки път, когато тренираш ръцете. Редувай малко с много повторения, по-малки с по-големи почивки между сериите и естествено редувай самите упражнения.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th June 2007, 21:27
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране Re: Бицепс

Цитирай:
Първоначално написано от Dochko
На 17 години съм,186 см висок,тежа 84 кг.Искам да попитам за упражнения които да увеличат размера на бицепсите ми,имам релеф но не са достатъчно големи...А при положение че гръдната ми обиколка е 104 см...Но бицепса ми се струва малкък спрямо тялото ми... Благодаря предварително за помощта
84кг са безобразно малко за твоя ръст и години, както и гръдната обиколка 104 е под всякаква критика. Тренирай цялото тяло, а не само отделни групи, за да има ефект. Аз съм на 17 години почти, 172 см висок, 82-3кг и 117 гръдна.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th June 2007, 21:31
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

OFF: Е па ти си колко мене значи, колко ти е ръката?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th June 2007, 11:24
VITAMINA VITAMINA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 133
По подразбиране Re: Бицепс

Цитирай:
Първоначално написано от Dochko
На 17 години съм,186 см висок,тежа 84 кг.Искам да попитам за упражнения които да увеличат размера на бицепсите ми,имам релеф но не са достатъчно големи...А при положение че гръдната ми обиколка е 104 см...Но бицепса ми се струва малкък спрямо тялото ми... Благодаря предварително за помощта
Упражнения за обем на бицепса :
бицепсово сгъване с дъмбели
бицепсово сгъване с щанга
скотово -това упражнение е и за оформяне и за маса


Колко ти е бицепса
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th June 2007, 12:04
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране Re: Бицепс

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Цитирай:
Първоначално написано от Dochko
На 17 години съм,186 см висок,тежа 84 кг.Искам да попитам за упражнения които да увеличат размера на бицепсите ми,имам релеф но не са достатъчно големи...А при положение че гръдната ми обиколка е 104 см...Но бицепса ми се струва малкък спрямо тялото ми... Благодаря предварително за помощта
84кг са безобразно малко за твоя ръст и години, както и гръдната обиколка 104 е под всякаква критика. Тренирай цялото тяло, а не само отделни групи, за да има ефект. Аз съм на 17 години почти, 172 см висок, 82-3кг и 117 гръдна.
от тук съм съгласен само за гърба... но не и за килограмите..

П.П. я дай снимка на пресата си и на теб самият
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th June 2007, 18:36
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Уоу ебаси след секи 1 следващ коментар се повече и повече се комплексрам :P Ако за 184 , 82кг са малко то за 186 76 кила сигорно незнам колко са а гръдната ми обиколка пак е толко горе-доло.Се едно преса имам оформени са ми мускилите ама нямат голям обем ,но не сички които дигат в залите са бъдещи култористи и пък целят някакви зверски постижения
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th June 2007, 19:14
Rand00m Rand00m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 22
По подразбиране

ами какво ще кажете за 14 години 70 кг 186 см 28-9 см ръка много е зле нали,толкова съм кекав,че направо ..
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th June 2007, 19:24
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rand00m
ами какво ще кажете за 14 години 70 кг 186 см 28-9 см ръка много е зле нали,толкова съм кекав,че направо ..
0

Изчакай да пораснеш и тогава гледай колко ти е ръката. Имаш много още да растеш и дас е развиваш
__________________
I'm devil when I fuck & angel when I love
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th June 2007, 20:05
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране Re: Бицепс

Цитирай:
Първоначално написано от Dochko
На 17 години съм,186 см висок,тежа 84 кг.Искам да попитам за упражнения които да увеличат размера на бицепсите ми,имам релеф но не са достатъчно големи...А при положение че гръдната ми обиколка е 104 см...Но бицепса ми се струва малкък спрямо тялото ми... Благодаря предварително за помощта
и аз имам същия проблем на 18 год съм 176см/70кг/36 бицепс . от 3 месеца блъскам за маса и наблягам на бицепс но все още си остават същите ....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бицепс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.