IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th July 2007, 07:37
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране Идват си!

"Българските медици се прибират в родината си. Щастливата новина бе потвърдена от президента Георги Първанов и Елисейския дворец в Париж.
Медиците и палестинецът Ашраф ще кацнат на летище София в 9,45 часа. Те пътуват с френския президентски самолет от Триполи. На борда са съпругата на френския президент Никола Саркози - Сесилия Саркози, европейският комисар по външните отношения Бенита Фереро-Валднер и генералният секретар на френското президентство Клод Геан. Роднини на българските медицински сестри и д-р Здравко Георгиев, както и журналисти отидоха още през нощта на летище София. Зорка Аначкова, майката на Кристияна Вълчева, разбрала, че медиците пътуват за България в 2 часа през нощта. Тя научила това от бащата на Нася Ненова. Първанов приветства успешната развръзка на случая. "Драматичният случай с невинно осъдените български граждани е към своя край. Само часове ни делят от тяхното завръщане на родна земя", се казва съобщение на прессекретариата на президентството. "Същевременно оставаме съпричастни към другата трагедия - тази на болните либийски деца и техните семейства", пише в съобщението. Първанов благодари на всички партньори и приятели, на държавни и правителствени ръководители, на неправителствени организации и на цялото българско общество за проявената солидарност и подкрепа. Държавният глава оценява високо активната роля на европейските партньори и лично на Никола Саркози, председателя на Европейската комисия Жозе Мануел Барозо, еврокомисаря за външните отношения Бенита Фереро-Валднер. Първанов благодари и на съпругата на френския президент за личната й ангажираност. Първанов проведе снощи продължителен телефонен разговор с Никола Саркози. Саркози разговаря по-рано с Барозу и с либийския ръководител Муамар Кадафи. До късно снощи Бенита Фереро-Валднер водеше преговори в либийското външно министерство. "Френският президент и председателят на Европейската комисия приветстват жеста на хуманност от страна на Либия и нейния най-висш лидер и се ангажират да направят всичко в помощ на заразените със СПИН деца. Те изразяват своята дълбока благодарност на емира на Катар и държавата Катар, чието посредничество позволи щастливата развръзка", това пък се казва в съобщение на Елисейския дворец."
dir.bg


Има ли нужда от коментар? Днес ще се чувствам като най-щастливия човек на света...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th July 2007, 07:50
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

И аз съм супер щтаслив от този факт.Даже все още немога да повярвам!
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th July 2007, 07:50
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

Чудесна новина,много се радвам за щастливата развръзка!Най-накрая свърши този дългогодишен ад за българските медици.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th July 2007, 07:54
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf
все още немога да повярвам!
аз също
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th July 2007, 08:01
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

И на мен ми звучи като сън ... даже след малко ще ида да видя дали няма да дадат нещо по телевизията
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th July 2007, 08:13
evelinche evelinche не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

__________________
Винаги прави това което чувстваш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th July 2007, 08:22
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

много се радвам, най-сетне края!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th July 2007, 08:31
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

По всички телевизии дават пряко.
Наистина невероятно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th July 2007, 08:34
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

А аз съм на работа-искам да гледам пребирането...
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th July 2007, 08:35
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Сигурно ще го повтарят цял ден и довечера в новините.
Някой ако може да го запише.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Идватси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:45.