IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th August 2007, 11:54
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране "Сълзене" от гърдите

Здравейте,
тази сутрин приятелката ми забеляза, че като си стисне по-силно гърдите и по-точно обаластта около зърната, излиза някаква бяла течност от тях. За първи път и се появява това и се чудим какво може да е и какво да правим.

П.С. Скоро трябва да и идва.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th August 2007, 14:56
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Както е написано във всички указания за самоизследване на гърдите - при изтичане на секрет се обърнете към лекар ...
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th August 2007, 08:17
doctors doctors не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 21
По подразбиране Re: "Сълзене" от гърдите

Цитирай:
Първоначално написано от Rivin
Здравейте,
тази сутрин приятелката ми забеляза, че като си стисне по-силно гърдите и по-точно обаластта около зърната, излиза някаква бяла течност от тях. За първи път и се появява това и се чудим какво може да е и какво да правим.

П.С. Скоро трябва да и идва.
Изтичането на секрет от гърдите,при приятелката ти спонтанно ли е,от двете гърди ли е?На колко е години?Раждала ли е?Кърмила ли е?Приема ли медикаменти които могат да причинят отделянето на секрет?Какво е общото и здравословно състояние?Има ли гинекологични заболявания?
Имали други оплаквания?
Причината за отделянето на млекоподобен секрет от гърдите,може да са хормонални нарушения(високи нива на пролактин)състоянието се нарича Галакторея,туморно образование на хипофизата,прием на лекарства които имат такъв ефект) и др.Задължителна консултация с мамолог,за преглед и изследвания на гърдите,по преценка на колегата може да се наложат и други изследвания.Успех и дано всичко е наред.Като стане ясно за какво става въпрос,моля кажете ми на лично!
Ако имате въпроси питайте на лична
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th August 2007, 13:12
doctors doctors не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 21
По подразбиране Re: "Сълзене" от гърдите

Цитирай:
Първоначално написано от doctors
Цитирай:
Първоначално написано от Rivin
Здравейте,
тази сутрин приятелката ми забеляза, че като си стисне по-силно гърдите и по-точно обаластта около зърната, излиза някаква бяла течност от тях. За първи път и се появява това и се чудим какво може да е и какво да правим.

П.С. Скоро трябва да и идва.
Изтичането на секрет от гърдите,при приятелката ти спонтанно ли е,от двете гърди ли е?На колко е години?Раждала ли е?Кърмила ли е?Приема ли медикаменти които могат да причинят отделянето на секрет?Какво е общото и здравословно състояние?Има ли гинекологични заболявания?
Имали други оплаквания?
Причината за отделянето на млекоподобен секрет от гърдите,може да са хормонални нарушения(високи нива на пролактин)състоянието се нарича Галакторея,туморно образование на хипофизата,прием на лекарства които имат такъв ефект) и др.Задължителна консултация с мамолог,за преглед и изследвания на гърдите,по преценка на колегата може да се наложат и други изследвания.Успех и дано всичко е наред.Като стане ясно за какво става въпрос,моля кажете ми на лично!
Ако имате въпроси питайте на лична
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotСълзенеquotотгърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:07.