IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 31st August 2010, 04:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stia21
От раз,без глезотии и драми.Воля е нужна,нищо друго!
точно така ги спрях с воля и доста пот!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #62  
Стар 31st August 2010, 06:51
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Цигари се спират от раз!
Цак-цак.
Аз така правя вече 3 пъти. Като най-дългия период, в който не пуших е година и половина. Нямам смислен отговор на въпроса що ги пропуших пак. Трудно е наистина, особено ако всички около теб пушат, постоянно се изкушаваш да запалиш една.
За килограмите няма страшно, последния път като ги спирах през април качих 8кг., които на пръв поглед изобщо не ми личат, защото преди бях 49кг. и съм 168-169. Е друг е въпроса, че всички къси гащи и летни дънки от миналата година ми бяха отеснели.
Пробвала съм и табекс, но от тия хапчета много ми се повръщаше и спрях.
Помагат ми много ходенето пеш и дъвките.

Ся пак пуша и пак чакам идеалния момент да ги пратя в коша.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 31st August 2010, 10:00
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Аз не съм зависима от цигарите, смея да го кажа гордо, след като ги спирам на три пъти вече.
Както казах всичко е въпрос на силна воля и нагласа.
След като веднъж си решил да не даваш пари за отрови, защо трябва да даваш пари за да поддържаш иначе отровния навик?
Изобщо не ги разбирам тези хапчета, електронни цигари, лепенки и разните му там производни.
Манипулационен начин някой да стане богат за сметка на порока на другите.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 31st August 2010, 10:19
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rt1212
Цигари се спират от раз!
Цак-цак.
Аз така правя вече 3 пъти. Като най-дългия период, в който не пуших е година и половина. Нямам смислен отговор на въпроса що ги пропуших пак. Трудно е наистина, особено ако всички около теб пушат, постоянно се изкушаваш да запалиш една.
За килограмите няма страшно, последния път като ги спирах през април качих 8кг., които на пръв поглед изобщо не ми личат, защото преди бях 49кг. и съм 168-169. Е друг е въпроса, че всички къси гащи и летни дънки от миналата година ми бяха отеснели.
Пробвала съм и табекс, но от тия хапчета много ми се повръщаше и спрях.
Помагат ми много ходенето пеш и дъвките.

Ся пак пуша и пак чакам идеалния момент да ги пратя в коша.
Абсолютно съгласна ! Цигарите се спират само от раз. Така спрях и аз, при условие,че пуша 10 години, поне по кутия на ден. Отказвала съм ги много пъти. Просто този път беше различно. Така го усетих- и в друга тема писах, сякаш не съм пушила, струва ми се странно дори да държа цигара иили когато ми мирише наоколо ми става лошо от цигарения дим, а не както преди да не ми прави впечатлние. Още повече мъжът ми на когото не бях казала, че съм спряла и когато го попитах след 10-на дни- " На теб не ти ли прави впечатление, че не пуша вече?" и той ми каза-да, усетих дъха ти е вече променен и не миришеш на пепелник . Та понеже той е непушач и му е било гадно да ми каже или е преценил, че няма да ги спра, дори и да ми говори. Това ми подейства достатъчно мотивиращо. Сега никакво пушене и спорт през ден. Чувствам се страхотно, не бих заменила това усещане за нищо друго !!!
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат
  #65  
Стар 26th September 2010, 18:14
Аватара на mishelina
mishelina mishelina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 2
По подразбиране

И аз ги спрях от раз, вече година не пуша. Пробвах с книгата на Алън Кар, но нямаше ефект. Хапчетата и електронните цигари ми се виждат пълна простотия, но не съм пробвала. Трябва воля и силно желание.
Лошото е, че и сега ми се приисква от време на време да запаля, но не рискувам. Не ми се иска пак да почна, че и цените са по високи.Когато спрях бяха 3 лв., а сега да давам по 5... не, просто няма начин.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 4th March 2011, 11:29
Ladyto Ladyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Xaskovo/Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Аз си бях казала преди 1-2г. , че никога няма да ги спра, защото просто са ми сладки и ми е кеф да ги пуша, но в началото на тази година се разболях доста сериозно и не можех да пуша, заради отвратителна кашлица(а то в такива моменти просто не ти се пуши). Тогава осъзнах че ми вредят доста сериозно. Не пуших 4 дни и след това си казах: "като издаржах 4 ще мога и повече". Вече 2 месеца не съм докосвала цигара. Щом наистина искаш да ги спреш-ги спираш..без електронни цигари,лепенки и сякви такива глупости. СПОРЕД МЕН тва са пълни глупости - всичко е в главата! Сега се чувствам много по-добре - кожата ми придоби съвсем друг цвят, зъбите също макар че ги спрях наскоро, също се радвам и от факта, че се наспивам много по-бързо от преди 6-7 часа са ми напълно достатъчни и ставам бодра. Има доста положителни неща, които се забелязват! Успех и вярвайте в ината си!
__________________
Ех, това тяло !
Отговори с цитат
  #67  
Стар 8th March 2011, 09:22
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Аз лично спрях цигарите след като ме оперираха. Имам проблеми с бъбреците и ми казаха, че не трябва да пуша. Отначало това не ми направи особено впечатление, но след операцията повече не запалих цигара. Според мен най важни са волята и желанието. Пушех по една кутия на ден и просто един ден спрях и повече не запалих цигара. И така една година, но после от глупост ги почнах пак..
Отговори с цитат
  #68  
Стар 16th March 2011, 10:49
siska6969 siska6969 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Пушете много в продължение на 1 седмица. Ама много!!! Ако пушите по 1 кутия - пушете по 2. Навивайте си алармата през нощта, за да пушите в продължение на седмица. След това се опитайте да изкачите бързо стълбището... ще ви е толкова зле, че ще забравите завинаги цигарите. Аз така ги спрях
Отговори с цитат
  #69  
Стар 16th March 2011, 11:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siska6969
Пушете много в продължение на 1 седмица. Ама много!!! Ако пушите по 1 кутия - пушете по 2. Навивайте си алармата през нощта, за да пушите в продължение на седмица. След това се опитайте да изкачите бързо стълбището... ще ви е толкова зле, че ще забравите завинаги цигарите. Аз така ги спрях
Пушачите са болни хора,пристрастени.И един вид мазохисти,изобщо не им пука на някои,че им става лошо-преки наблюдения на една бивша приятелка,която падна от втория етаж до долу.Това са 12 стъпала
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #70  
Стар 16th March 2011, 16:58
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siska6969
Пушете много в продължение на 1 седмица. Ама много!!! Ако пушите по 1 кутия - пушете по 2. Навивайте си алармата през нощта, за да пушите в продължение на седмица. След това се опитайте да изкачите бързо стълбището... ще ви е толкова зле, че ще забравите завинаги цигарите. Аз така ги спрях
Зет ми по същия начин За 5 часа изпушил 3-4 кутий с цигари и дотам..
Аз си купих Тавекс Моля,ако някой е пил да се включи в темата .
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаспремцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:30.