IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2031  
Стар 18th June 2008, 10:49
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Аз не виждам някакъв особен героизм в това да се оставиш да те унижават пред очите на децата ти. Те децата сигурно са супер като гледат кат тормозят майка им. Като пораснат се съмнявам да са някакви спокойни и уравновесени личност с ясна представа щое то семейство.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #2032  
Стар 18th June 2008, 10:50
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
Не си спомням точно къде,но преди време четох едно изследване на някакъв английски сухар,че истинската любов трае нипове,ни по малко от три години.Склонен съм ,обаче да му повярвам ,просто опита ми показва именно това,след 3-4 година всичко поохладнява и постепенно се превръща от любов към уважение,и дано поне е така,че ако е неуважение много лошо
Tова не е вярно! Аз твърдя,че след 5 години връзка с мъжа ми и последващ 8-год брак,го обичам както в началото!Дори и повече!

За охладняване не може и дума да става!
Отговори с цитат
  #2033  
Стар 18th June 2008, 10:50
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Да, много жени я правят тази грешка...
...но няма нищо по-ценно от свободата и спокойствието!
Ти имаш ли деца?
Не, нямам деца, но имам поглед в/у нещата и то от много близък план!

darimai
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #2034  
Стар 18th June 2008, 10:52
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Товa имaх предвид кaто кaзвам, че товa решение не винaги е добре за детето, защото нaистинa нямa добър пример пред себе си кaкво е семейство. И въпреки товa, едвa ли и нa тaкивa жени им е лесно, дa нaпрaвят крaчкaтa, особено aко имaт две децa и не могaт сaми дa ги гледaт.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #2035  
Стар 18th June 2008, 10:55
Аватара на mitoman
mitoman mitoman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Товa имaх предвид кaто кaзвам, че товa решение не винaги е добре за детето, защото нaистинa нямa добър пример пред себе си кaкво е семейство. И въпреки товa, едвa ли и нa тaкивa жени им е лесно, дa нaпрaвят крaчкaтa, особено aко имaт две децa и не могaт сaми дa ги гледaт.
Има много фактори, който влияят за взимане на подобно решение. Повечето жени са финансово зависими от мъжете си, а други просто ги е страх да поемат подобна отговорност. Сам деца да гледаш не си е работа!
__________________
http://www.nenovinite.com
Отговори с цитат
  #2036  
Стар 18th June 2008, 10:57
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ами да ви кажа че и аз съм израснала в семейство в което-добрият тон-не беше ежедневие,но нито съм-неспокойна нито-неуравновесена личност и имам много ясна представа за това -що е то семейство.В моето настоящо такова-точно аз съм човека склонен на компромиси и човекът който първи ще си замълчи........
Отговори с цитат
  #2037  
Стар 18th June 2008, 11:01
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Доротея, когaто в едно семейство имa проблем, по един или по друг нaчин се отрaзява нa детето, нямa тaкъв момент, в който изобщо дa не му се отрaзило.
Едни нямa дa знaят кaкво е истинско семейство, други нямa дa вярвaт в любовтa и в истинското семейство, трети ще тaят лоши спомени, тaкивa нещa окaзват винaги влияние, друг е въпросa, че сaм не винaги можеш дa го усетиш.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #2038  
Стар 18th June 2008, 11:03
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Ти имаш ли деца?
Не, нямам деца, но имам поглед в/у нещата и то от много близък план!
Уверен съм, че когато имаш деца доста ще промениш гледната си точка.
Отговори с цитат
  #2039  
Стар 18th June 2008, 11:04
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Много хубаво, че при теб се е получило така, Доротея. Но има деца, израстнали в атмосфера на домашно насилие, които са с по-крехка психика, затварят се в себе си, стават болезнено срамежливи или по-лошо- озлобяват се и те самите стават агресивни. Не всеки може да превъзмогне нещо такова. Мисля, че децата трабва да се се изграждат като уверени и хармонични личности - багодарение, а не въпреки родителите си.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #2040  
Стар 18th June 2008, 11:08
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Това пак си мисля че е теоретично,за това че така го пише в книгите,не мисля че на практика е задължително да се случва.Детето също може да е получавло много любов и от двамата си родители(нищо че са се карали)а именно тя е според мен(а не как го пише в книгите)водещ фактор за това то какъв човек ще стане.И хайде кажете ми за едно семейство в което да няма моменти на неразбирателство,или напрежение.Това е реалният живот а пак казвам не онзи от учебниците и книгите.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изповедалнятанафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.