IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2491  
Стар 26th September 2008, 09:33
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Дълго мислех до като реша да пиша .Харесвам форума всичкимомичета са много готини .Моята мечта е да имам нов бюст ,но се оказва че за мен това е невъзможна и незбъдната мечта ,защото моя мил съпруг не е съгласен на никакви вариянти относно финансите.Предлагах му да си изтегля заем неиска и да чуе ,мислех да замина за чужбина и да поработя и на това не е съгласен .Очаена съм и просто трябва май да се откажа от тази моя важна за мен мечта .Някой може да ме обвиняват че това е прештявка но за мен това е важно ,и ако го правя то искам да го направя само заради себеси за да се почуствам жена!
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #2492  
Стар 26th September 2008, 09:44
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

dimitriq, продължавайте да говорите! Не се отказвай от мечтата си!
С времето, мъжът ти може просто да си промени възгледите и съображенията, поради които не е съгласен да си правиш операцията.

Пък дори и някой да те упрекне в "глезотия", да не ти пука!
Никой не ти живее живота!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #2493  
Стар 27th September 2008, 16:43
Аватара на plu6ena
plu6ena plu6ena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 37
По подразбиране

dimitriq, наистина трябва да продължиш да се бориш за своето. Аз лично не смятам, че е прищявка, дори и да нямаш финансова възможност, по някакъв начин ще можеш да събереш парите или заем или кредит...
А това, че мъжът ти не го иска, не значи, че ти не бива да го правиш. Въпреки че имаш семейство трябва да гледаш и от своята гледна точка! Това е нещо за теб и когато го искаш трябва да го изпълниш с цената на всичко. Успех, мила!

А и аз нека "се оплача" така да се каже... Изключително съм ядосана, защото ходих на лекар за да си проверя диоптрите (имам късогледство). И понеже вече ми е писнало от всякакви очила и пр. имах някаква надежда, че може да се направи корекция с лазер и да се оправя. Да, ама не! Лекарката (която никой не я знае колко е лекарка ама айде) каза , че то можело, но видиш ли понеже съм на 16 (без 3 месеца) не било добре да се прави операция преди да родя, защото при раждането можело да се получи някакво разстягане. И сега съм бясна, естествено нашите вече не искат и пак трябва да нося глупавите очила. Аз ужасно много искам да си направя тази корекция (за мен другото не е важно... моите убеждения за живота са малко по-различни и не искам деца... да ама тва как да го кажа на нашите и да ми направят операцията....) и вече нз какво да правя, извън кожата си съм.. и то разбира се защото не ми стигат 2 години до пълнолетие. Нз какво да направя, не си намирам място от гняв.
__________________
В ЖИВОТА НЕ Е ВАЖНО ОТ КЪДЕ ИДВАШ НИТО НА КЪДЕ ОТИВАШ, ВАЖНОТО Е ДА СИ ЩАСТЛИВ ПО ПЪТЯ СИ!
Отговори с цитат
  #2494  
Стар 27th September 2008, 16:52
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

аз нося очила от 6 клас и честно казано и без тях мога и с тях също,ако не искаш очила си вземи лещи,но това за операцията е вярно,ако ти се разтегне после очния нерв много по-лоши проблеми ще имаш
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #2495  
Стар 27th September 2008, 17:27
Аватара на plu6ena
plu6ena plu6ena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Емии аз от 2-ри клас ги нося и без тях вече не мога (на едното ми око диоптъра ми е 1.75, а на другото 3,5) и не ги свалям. А лещи нашиите не искали, защото цитирам "изморявали очите." (те не че много са запознати с тва ама .........) и изобщо вече нз... стана ли на 18 ще си направя операцията, но до тогава има цели 2 години и аз съм принудена да живея така... съжалявам, че ви занимавам с детските си проблеми, но нямам къде иначе...
__________________
В ЖИВОТА НЕ Е ВАЖНО ОТ КЪДЕ ИДВАШ НИТО НА КЪДЕ ОТИВАШ, ВАЖНОТО Е ДА СИ ЩАСТЛИВ ПО ПЪТЯ СИ!
Отговори с цитат
  #2496  
Стар 27th September 2008, 17:30
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

спокойно намери им материали и ги осведоми,не изморяват очите,аз съм носила,но искат мн добра хигиена,защото иначе може да се появят гъбички,на мен лично очилцата ми са по-удобни защото си ги слагам гледкам си каквото гледкам и си ги свалям обаче аз имам дългогледство
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #2497  
Стар 27th September 2008, 17:41
Аватара на plu6ena
plu6ena plu6ena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 37
По подразбиране

Еми ще видя какво ще правим и аз нз.. толкова хора носят лещи значи не е така както "мислят" нашите. (то не че съм почитател на мисълта "всички правят така" ама тука си е друго)... ама и лещите не са решение, аз операция си искам... ;( ;( ;(
__________________
В ЖИВОТА НЕ Е ВАЖНО ОТ КЪДЕ ИДВАШ НИТО НА КЪДЕ ОТИВАШ, ВАЖНОТО Е ДА СИ ЩАСТЛИВ ПО ПЪТЯ СИ!
Отговори с цитат
  #2498  
Стар 30th September 2008, 10:36
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

plu6ena, аз нося лещи от 3-4 години и съм доволна за сега, дори мога да кажа,че с очила ми е по-неудобно и избягвам да ги нося. Моите родители в началото също не бяха много съгласни, но представата за лещи на хората е доста различна от това,което е. Има някои хора, на които лещи не им понасят, самото око не ги приема, но като цяло мисля,че това се случва рядко. Не може да знаеш без да си опитал.
Другото, което е, виждам,че искаш да си направиш операция за премахване на диоптъра. Това е малко прибързано решение според мен,защото щом още нямаш 18 години си прекалено малка за подобна операция. На мен лично лекар ми е казвал,че лазерната операция за премахване на диоптър може да се направи не по-рано от 25 години или след раждане и това е,защото ако се направи по-рано няма никаква гаранция,че диоптъра няма да се появи отново, дори шансовете това да стане са доста големи.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #2499  
Стар 19th October 2008, 01:57
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Повече никога няма да ходя по магазини сама, много е тъпо, не стига, че срещам само щастливи хора, кой с гаджето, кой с майка си, кой с децата, ами няма с кого да се посмея на отвратителните дрехи На всичкото отгоре днес като си тръгнах от мола си загубих колата Обикалях час и половина, въртях се като луда, имаше хиляди коли на паркинга, но не и мойта, даже си помислих, че са я откраднали Накрая се оказа, че съм излязла от грешния вход, много се дразня, че съм толкова тъпа, ама въобще не съм предполагала, че магазина в който влязох има 3 входа, мислех, че са два...Луда работа
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #2500  
Стар 19th October 2008, 05:36
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Повече никога няма да ходя по магазини сама, много е тъпо, не стига, че срещам само щастливи хора, кой с гаджето, кой с майка си, кой с децата, ами няма с кого да се посмея на отвратителните дрехи На всичкото отгоре днес като си тръгнах от мола си загубих колата Обикалях час и половина, въртях се като луда, имаше хиляди коли на паркинга, но не и мойта, даже си помислих, че са я откраднали Накрая се оказа, че съм излязла от грешния вход, много се дразня, че съм толкова тъпа, ама въобще не съм предполагала, че магазина в който влязох има 3 входа, мислех, че са два...Луда работа
Тайна, от теб най-малко очаквах да пишеш в тази тема.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изповедалнятанафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:28.