IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 16th November 2007, 11:03
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Благодаря ти.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th November 2007, 22:06
Аватара на Witchblade
Witchblade Witchblade не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 380
По подразбиране

С моя приятел ни запознаха моята майка и неговия баща. Бях в началото на 9ти клас, той беше 10ти и ми даде учебниците си...после идваше до нас да преговаря за входните Покани ме на кафе, запознах се с близнака му и с тяхната компания и почнах да излизам с тях.9 месеца се гледахме срамежливо преди да станем гаджета и сега сме заедно от 3 години и половина.Много сме щастливи и да чукнем на дърво и занапред да е така.
__________________
A flower in the wasteland...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd November 2007, 11:13
Ivet Ivet не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Barcelona - Spain
Мнения: 694
По подразбиране

Много са хубави всички истории. Ето я и моята: действието се развива преди около година и половина. Живeeх в Италия и ми беше адски скучно. Не познавах много хора и така ми дойде идеята да си направя профил в два-три сайта в интернет - хем да си запълвам времето, хем и езика да поупражнявам. И като се почнаха едни запознанства!... В началото ми беше супер интересно, говорех си със страшно много хора, с някои се срещнах, един тип от Англия вече правеше планове да пътува за Рим, за да се видим, когато се появи ТОЙ. Беше толкова хубаво и сладко да си говорим, и възбуждащо, и интересно...Сега, като се опитвам да си припомня как точно се развиха нещата и кой пръв каза "Обичам те", наистина не си спомням. Знам само, че беше една лудост, пристрастяване, някаво чувство на ненаситно удоволствие...В един момент решихме, че трябва да се срещнем и да видим за какво, по дяволите, става въпрос. Ще излезе ли нещо от цялата история или не. И после...на летището, когато го видях за пръв път на живо (забравих да кажа, че той е от Испания), и в Рим следващите дни, преживях едни от най-хубавите моменти в живота ми. Мислех си, че на 27 години вече съм наясно какво е да обичаш и да се чувстваш обичан, обаче той ми преобърна всички представи - никога не съм била по-щастлива...И така, преместих се да живея при него, вече от 8 месеца и сме по-влюбени от всякога. Не бих го заменила с никой друг.
__________________
Ivet@Last.fm
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th November 2007, 13:59
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

На кръчма
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th November 2007, 12:47
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

В една пловдивска дискотека. Дойде при мен, дръпна ме... и хоп-та до сега-вече почти 2 години ходим, а от година и половина и живеем заедно.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th January 2008, 13:47
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Ето и моята история:
Празнувахме рожден ден и съответно направихме снимки с компанията, имаше една двойка,
която се раздели по-късно и момчето влезе в казармата, един ден ми поиска да му изпратя снимки от въпросният р.ден,
когато получил писмото със снимката, моят мъж я видял и казал “ето тази мацка ще бъде ЖЕНАТА”.
Един ден получавам писмо /точно в момент когато съм се разделила с моят тогавашен приятел и мразя всички мъже/,
аз съм този и този, от еди къде си, хареса ми външноста ти и искам да те опозная, направо се изсмях и скъсах писмото, минава време получавам второ,
даже не го отворих директно го скъсах, обаче в един слънчев ден се звъни по телефона,
/ телефона ми му го дал общият ни познат/,
и чувам някакъв непознат, ноооо многоооо секси глас: "аз съм",
подкосиха ми се краката, след няколко разговора реших, че ще отида да го видя, и отидох в неговият град, оказа се, че не само е красив, но и с чувство за хумор, романтичен и умен.....
после той дойде на гости в моят град /200 км разтояние/....но след това нищо, няколко разговора....след известно време цялото му семейство замина в чужбина....
прекъснахме връзка....смених телефони....една сутрин пия кафе с позната /снаха на момчето със снимката/ и й дадох новият си телефон, след точно ДВА дена /имали няма ли съдба незнам /
тя чува разговор по телефона между мъжа ми и това момче, а той му казва “не, не, нямам й телефона”, и моята позната реагирала “e, аз й го имам”…
...звъни се...вдигам и чувам “какво прави моето красиво мишенце”...
така ми се разтуптя сърцето, че ми стана лошо от вълнението...той си дойде от чужбина...поиска да се видим...дойде ми на гости...правихме секс за първи път....
на другата сутрин аз му предложих да се ожени за мен...колиничих и го помолих да бъде мъжът на моят живот...той ме вдигна на ръце...завътя ме няколко пъти в кръг...и ми каза"ще бъде удоволствие и чест за мен да споделя живота си с теб"....и така вече 14 години...нямам съмнения, че искам да остарея с този мъж...мише обичкам те много
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th January 2008, 13:50
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

направо настръхнах докато го четох
искрено се радвам, че се случват и такива неща в живота
и ти пожелавам все така щастлив семеен живот
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th January 2008, 13:54
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

мерси, миличка, да ти се връща хихихих
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th January 2008, 13:55
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Nelina_02 Страхотна история.Дай Боже всеки му такова щастие.А на теб освен да ти пожелая да остареете заедно и да се обичате все така
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th January 2008, 13:56
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
мерси, миличка, да ти се връща хихихих
мерси много
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксезапознахтеполовинкитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:09.