IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th November 2007, 23:24
Nannssi__ Nannssi__ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 49
По подразбиране Лице..?

Такaм .. значи не знам коя точно тема трябва да пиша и за тва пускам тема ..
значи преди около месец бях на лекар или там дерматолог - Кадурина в ВМА .. по принцип нямам пъпки никога не съм имала .. е такива по една две да имала сам нормално все пак теен age.. но имам ганди черни точки и тя ми каза да си купя зинерит един измиващ гел на новидерм и един крем които да нанасям вечер ааа и един които след зинерита да нанасям сутрин за да не ми се изсуши прекалено много кожата тааакам .. всичко ок нали купих ги ползвам ги вече месец ... обаче тея черни точки си седят и ми излезнаха едни като пъпки аве не са и пъпки а ми се появиха некви като балонче което дори не може и да се изтиска не си личат обаче не се махат продължават да си седят да са не повече от 5-6 почти невидими но се усещат на допир ..а тя Кадурина ми забрани тва нещо като козметик даже и други лекари също и не ходя .. та таз доцентка нещо не ми се струва читава защото каза нищо ти няма купи си тва тва което казах по горе и се опраиш обаче.... та не знам може ли някой да ми препоръча лекар или ако е писано в други теми просто link .. и как да си ги махна тея черни точки не са много ама не са и малко не знам към кой да се обърна вече амун от некудурници ...
а такива екстри като фон дьо тен не ползвам ...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th November 2007, 08:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Зинерит-а е за гнойни пъпки, не виждам как ще ти махне комедоните
според мен си за козметик и парна баня /ама с една процедура няма да може да ти ги махне всичките/, след това поддръжка на кожата - всяка вечер почистване от мръсотията, полепнала през деня, с тоалетно мляко, тоник.../в никакъв случай обаче спирт - един такъв лош съвет навремето ми изсуши адски кожата/.

имах съквартирантка, която нямаше гнойни пъпки, но цялата й брадичка беше с отвратителни черни точки...едно че рядко си почистваше лицето, и второ, че ръката й постоянно беше на брадичката, и с тия мръсни ръце дето пипаме всичко...

успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th November 2007, 09:16
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ако е на лице гнойно образувание, то тогава първо трябва да се излекува и после да направиш както каза Бимби едно хубаво почистване, добра хигиенна поддръжка и след това една кислородна терапия за придобие кожата блясък, свеж вид ! После поддръжката наистина е важна.
Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th November 2007, 10:44
Dorothy Dorothy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

нещо доста негативни отзиви чувам за Кадурина...сега пак.Какво става с тези доктори?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th November 2007, 10:47
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dorothy
нещо доста негативни отзиви чувам за Кадурина...сега пак.Какво става с тези доктори?
Ами мнения разни
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th December 2007, 20:34
Аватара на Angelina_Nali
Angelina_Nali Angelina_Nali не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: на изток от рая
Мнения: 1 801
По подразбиране

Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th December 2007, 19:49
barby85 barby85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Аз пък съм много доволна от нея! Страхотен специалист!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лице
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.