IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th November 2007, 21:01
HristinaA HristinaA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10
По подразбиране Диета по време на пости?

Здравейте,може ли някой да ми каже подходяща храна по време на пост,с която да отслабна?Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th November 2007, 03:03
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Поста си е един вид своеобразна диета. Незнам ти как постиш, но някои хора почват да наблягат на хляба и картошките, което разбира се не е добра идея. Наблягай на зеленчуци сурови, задушени, както ти дойде, пресни плодове, като е хубаво да ги хапваш до ранния следобед. Пълнозърнести храни и сурови ядки - какво по диетично от това За вечеря салатки. Аз ям и печени фалафели и маслинки Постя за пръв път така че не съм с много професионален опит
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th November 2007, 10:28
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Постих за Великден и отслабнах 3-4 кг.Основно се хранех с постни манджи/зеле,грах,зелен фасул/ и зеленчуци.1-2 филийки "Бонус" за деня и много течности.Кьополуто на "Денито" е страхотно за такива случай.Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th November 2007, 11:39
HristinaA HristinaA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Благодаря за съветите Ще започна от днес,ще се опитам да наблегна на зеленчуците и плодовете.При мен проблема е че по време на постите все ям хляб,макар и пълнозърнест с някакви супички и манджи и то все след 6 часа,иначе цял ден мога да издържам само на вода, но от днес започвам.А лютеницата-какво мислите за нея,и нея ли да изключа?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th November 2007, 11:59
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

По-добре да ядеш през деня до 6 часа,а след това само течности.Аз като огладнявах си хапвах малко ядки - печени или непечени,но си ги носех в чантата.Но как ще започнеш от днес?Те постите отдавна почнаха
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th November 2007, 12:00
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Kакво и е на лютеницата че да я изключваш? Само недей да изяждаш по едно кило хляб с нея!

Иначе Незинка ти е дала добри съвети, старай се да ги изпълняваш и всичко ще е наред.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th November 2007, 12:28
HristinaA HristinaA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Не,не..аз съм си ги почнала от самото начало,дори ядох без олио 4 дена и се пречистих,но през тези 4 дена ядох като невидяла,затова реших от днес да започна с малко лишение от някои храни,че нямам нужда от още килограми,а напротив а за хляба,взех си одеве пълнозърнест и смятам най-много по 2 филийки на ден до 6 часа,а ако след това огладнея-някакъж плод Дано успея
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th November 2007, 13:15
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Ще успееш,ние ще те подкрепяме!Когато си на зор и готова да изядеш всичко около теб - пиши!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th November 2007, 14:44
Bambalina Bambalina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 55
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bambalina
По подразбиране

Здравей Христина,
И аз така като теб ... постя...
Незинка много правилно те е насочила, но според мен ако искаш да има ефект от поста... наистина трябва да изхвърлиш хляба от менюто си... Изцяло... (казвам това на базата на собствените си наблюдения ) Недей да хапваш вечер плодове... мисля, че някъде тук четох че е "по-правилно" да пиеш чайче с мъничко мед или нещо такова...
Хайде всички постещи.... разписвайте се тук
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th November 2007, 17:04
HristinaA HristinaA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Здравей Bambalina ами и аз така си мислех,съвсем да изключа хляба,но си взех пълнозърнест като за начало и днес хапнах 2 филийки,но от утре няма да ям.Аз без хляб мога и няма да ми е трудно,но се чудех за ориза,например ориз със зеленчуци,защото някаде из темите бях чела,че от ориза се качва..а също така и орехи-не ми се вярва да се пълнее от тях,когато са в малки количества?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетаповременапости
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:12.