IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th December 2007, 10:49
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране Проблем със ставите

От 1-2 годни насам забелязвам че ставите на лактите, рамене и особено на коленете ми пукат. До сега не съм им обръщал внимание, но от няколко месеца пукането се засили. Тренирам карате вече над година и си мисля дали не съм си напраел нещо ставите от много спорт. На 16 години съм, преди каратето съм ходел на волейбол около годинa и на фитнес за няколко месеца. Oсвен това бягам по много и на често. Моля някой, който има подобен проблем или е компетентно лице в тази област да помогне.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th December 2007, 13:53
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз също ще се радвам, ако някой компетентен може да даде мнение. Аз съм на 18 години и от година-две забелязвам, че лявото коляно ми пука като се качвам по стълбите. Нямам болка и пукането не е силно, но се безпокоя. Преди време леля ми каза, че се дължало на растежа, но едва ли все още е това причината. Преди около 2 години тренирах модерен балет и много се разтягахме дори помня, че от напрежение са ми изпуквали колената, дали не е някаква травма от тогава...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th December 2007, 23:07
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Обърнете се към травматолог или спортен лекар ,защото това са проблеми,които след години могат да доведат до кофти болешки аз страдам от такива,защото преди години си мислех ,че трябва да се вдигат големи тежести(не че съм ги вдигал,опитвах се и само си изпатих )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсъсставите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:37.