IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th March 2008, 22:56
Lollipop Lollipop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 50
По подразбиране Когато сме зверски гладни, а не бива да ядем :)

Първо здрасти на всички. Искам да ви помоля да споделите всякакви техники за справяне с глада (като изключим яденето :P ) и също така какво правите вие например когато ви се налага при всякакви обстоятелства да не ядете (примерно по здравословни причини или каквито и да било други), а сте зверски гладни? Мислех си за дъвки, но те май ми увеличават повече апетита, другия вариант, за който съм се сетила до сега са билковите чайове с лимон, ако вие имате идеи споделяйте, плс!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th March 2008, 23:39
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

- Чай с лимон
- Вода с лимон
- Среща с някое гадже
- Излизане на женска вечер
- Горещ душ
- СЕКС (той помага най-много при мен )
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th March 2008, 09:54
MeHe_He MeHe_He не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

При мен помагат:
дъвки с ментов вкус без захар
чист зелен чай (горчив е и убива апетита)
ментов чай с лимон
пиене на много вода
излизане навън и вървене
гледане на снимка преди и снимка сега
и разбира се трябва да си абсолютно убедена, че го искаш и го правиш за себе си, а не за някой друг, защото иначе лесно може да се разочароваш и да се откажеш. Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th March 2008, 22:57
Za6toto Za6toto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 31
По подразбиране

При мен помагат:

- горещ/студен душ
- много течности
- разходка
- дъвчене на сламка

И изобщо всякакво занимание, което отклонява вниманието от забранените манджи
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th March 2008, 00:15
Аватара на BabyPhat
BabyPhat BabyPhat не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 130
По подразбиране

гледам да съм възможно най далеч от хладилника-
например в някоя дискотека
ако не мога да изляза, наливане с течности
ако и това не помогне, гледане на снимки от "най- дебели" периоди
__________________
Anything worth having is worth working HARD for!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th March 2008, 10:45
blagovest blagovest не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 342
По подразбиране

Просто хапване на нещо здравословно....
__________________
Моля регистрирайте се тук: www.agloco.com/r/BBFL7059
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th March 2008, 11:49
elena_atsea elena_atsea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 3
По подразбиране

Най-важното е да си създадеш навици- като сутрешна тренировка(между 6 и 7 е най-ползотворна)фитнеса му е майката ; след това хапвам плод- грейпфрут, ябълка, или настъргани морковчета с лимон... след това през целия ден ще се чувстваш тонизирана... пиеш много течности(без готовите сокове, че те са с много захар и консерванти...
Ако се чувстваш много прегладняла, пробвай да изпиеш един фреш(може да комбинираш различни цитрусови плодове), моята любима комбинация е: 2портокала, 1 лимон, 1 лайм, става супер, засища глада и ти дава сили. Само не примираите от глад- това е супер глупаво, нищо не се постига така- само се губи мускулна маса, тлъстините си остават, а и се чувствате като парцал. Плюс това едно отслабване само със зверски глад прави тялото грозно- отпуснато и провиснало, тена става сив, и въобще изглеждате като болни(което не е далеч от истината) Не трябва да се лишавате от храна... наблягайте на протеините. В краина сметка храната не е наш враг, напротив...само триабва да се избиагват мазните и силно преработените храни (колкото по-малко е преработена храната, толкова по-здравословна е тя)...
Тааа не избягваите храната, защото тя в крайна сметка ще ви намери и ще ви го върне ДВОЙНО
__________________
ARS LONGA, VITA BREVIS EST !!!
Slabite se stremiat kam poriadak, SILNITE vladeiat HAOSA !!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th March 2008, 11:57
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Преди няколко дена четох статия за фрешовете и спрях да ги пия. Отделянето на целулоза от плодовете - по този начин се премахва контролиращата бариера (в случая - целулозата) от въглехидратите, което означава,че те навлизат прекалено бързо в кръвния поток. Това принуждава панкреаса да произвежда големи количества инсулин. И докато инсулина понижава нивото на кръвната захар , той всъщност "нарежда" на тялото да складира мазнини и да я пази в това състояние.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th March 2008, 12:10
elena_atsea elena_atsea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Преди няколко дена четох статия за фрешовете и спрях да ги пия. Отделянето на целулоза от плодовете - по този начин се премахва контролиращата бариера (в случая - целулозата) от въглехидратите, което означава,че те навлизат прекалено бързо в кръвния поток. Това принуждава панкреаса да произвежда големи количества инсулин. И докато инсулина понижава нивото на кръвната захар , той всъщност "нарежда" на тялото да складира мазнини и да я пази в това състояние.
Ами не знам, може би има нещо вярно, но аз се осланям на принципа- слушай тялото си, от какво се нуждае и какво го кара да се чувства добре. За мен фрешът е супер енергизиращ, а и въобще не ми пречи да поддържам тялото си...фитнеса си дава своето и едва ли фреша може да ме направи дебела, складираики мазнини. Не само триабва да се втренчваме в това което приемаме, но и в това какво правим за да преварнем поетите калории в изразходена енергия...
__________________
ARS LONGA, VITA BREVIS EST !!!
Slabite se stremiat kam poriadak, SILNITE vladeiat HAOSA !!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th March 2008, 12:31
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Исках да кажа само, че е по-добре да се хапват самите плодове, а не да се пие само сока. Верно е, че в един късен следобед изобщо няма да откажа на един фреш грейпфрут, защото се чувствам супер отпаднала от ставането рано Успех, исках само да бъдете информирани
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Когатосмезверскигладнинебивадаядем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:21.