IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th April 2008, 19:11
Moni4ka Moni4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 23
По подразбиране Вас стах ли ви от крайният резултат на имплантанти?

Аз много искам да си сложа силикон oбаче ме е страх да не ми ги направят като буркани или като камъни и после да съжалявам. като гледам от снимките на форумките тук сигурно има само на 1-2 които зиглеждат одбре имплантите а на другите е направо страх да те хване и да се откаже човек. А а ко на мен ми ги направят такива то по добре да си стоя без цици. вие какво мислите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th April 2008, 19:15
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Моni4ka, тук повечето си харесват гърдите и едва ли ще прочетеш нещо по-различно от това самата ти да си прецениш плюсовете и минусите от една подобна интервенция. Подлагайки се на подобна, никоя от нас не е била на 100 % сигурна в крайния резултат. Това все пак е хирургия, а на математика.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th April 2008, 19:15
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Само на 1-2 ти харесват


Ти всъщност какво очакваш?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th April 2008, 19:21
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Само на 1-2 ти харесват


Ти всъщност какво очакваш?
Ти какви ги искаш ,тук всички си харесват гърдите даже аз мога да кажа че почти на всички други също ми харесватА това какви ще станат твоите зависи от това какво имаш и ти.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th April 2008, 19:25
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Мога само да ти кажа че на снимките не изглеждат точно както на живо.Точно това обсъждах днес с майка ми.На живо са много по естествени,незнам защо се получава така.Специално аз си гледах снимките-на тях ми личат ръбовете на импланта отгоре,а на живо не е така.Просто сама си прецени и ако имаш възможност виж на живо...така ще добиеш най-добра представа...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th April 2008, 19:25
Moni4ka Moni4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 23
По подразбиране

ами не аз просто не искам да изглевфат като два камъка и да се личи че са изкуствени. например на златка ( от острова на зикушението)и на камелия (поп фолк певицата)са добре направени. неискам да изглевдат като две твърди топки които всеки момент ще изкочат. и за това се двоумя
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th April 2008, 19:27
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Много правилно казано Томи и Суити
Освен от това което казаха тези две момичета много важно е и какви импланти си избираш, а формата им, големината и метода на поставяне са определящи за това как изглеждат след пълното възстановяване.
Не ти харесват гърдите на повечето момичета предполагам и моите, защото това са ранни снимки от възстановителния период, ако си чела внимателно във форума трябва да си наясно че понякога крайния резултат се вижда чак към 6-тия месец, така че май си правиш погрешни изводи. Да не говорим че ако ме видиш със сутиен без хпристегнати ленти няма да си на това мнение със сигурност
Поразрови се и почети още малко и може и да си на друго мнение!
Успех и не се сърди просто се порови повечко из темите
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th April 2008, 19:33
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

само в началото изглеждат по-корави докато спаднат отоците,след това са много по-хубави.А и е много важно какво имаш ти по-принцип.Другото, което е много важно е да не прекалиш с кубиците защото тогава няма как да не личи...а и повечето от снимките,които са качени тук от момичетата са от първите дни и месеци...след това промяната е голяма.Много по-естествено изглеждат.Виждала съм на моя приятелка след 9 месеца.А и зависи какъв ефект търсиш.Някои искат точно такива,че да им личи...всеки с избора си...лично аз моите много си ги харесвам нищо ,че са само на месец и 5 дни
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th April 2008, 19:34
Moni4ka Moni4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Много правилно казано Томи и Суити
Освен от това което казаха тези две момичета много важно е и какви импланти си избираш, а формата им, големината и метода на поставяне са определящи за това как изглеждат след пълното възстановяване.
Не ти харесват гърдите на повечето момичета предполагам и моите, защото това са ранни снимки от възстановителния период, ако си чела внимателно във форума трябва да си наясно че понякога крайния резултат се вижда чак към 6-тия месец, така че май си правиш погрешни изводи. Да не говорим че ако ме видиш със сутиен без хпристегнати ленти няма да си на това мнение със сигурност
Поразрови се и почети още малко и може и да си на друго мнение!
Успех и не се сърди просто се порови повечко из темите
мерси за отговорите. аз не се сърдя . просто си казвам истината. защото гледам след снимките как някои например пише ооо страхотни са ти гърдите а това не е верно и се чудя защо не се казва истината. но това е друга тема. а ти каквото каза че след 6 месеца е много по добре е много добра новина ще трябва да поразуча още по темата
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th April 2008, 19:36
Moni4ka Moni4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mickey_82
само в началото изглеждат по-корави докато спаднат отоците,след това са много по-хубави.А и е много важно какво имаш ти по-принцип.Другото, което е много важно е да не прекалиш с кубиците защото тогава няма как да не личи...а и повечето от снимките,които са качени тук от момичетата са от първите дни и месеци...след това промяната е голяма.Много по-естествено изглеждат.Виждала съм на моя приятелка след 9 месеца.А и зависи какъв ефект търсиш.Някои искат точно такива,че да им личи...всеки с избора си...лично аз моите много си ги харесвам нищо ,че са само на месец и 5 дни
благодаря ви за отговорите. а къде мога да видя снимки след 5-6 месец как изглеждат?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Васстахливиоткрайниятрезултатнаимплантанти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:06.