IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th May 2008, 16:04
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране Как се отслабва с 10 килограма за по-малко от месец?

Не, не съм ненормална, знам, че не е това начинът, но работата е друга. Най-добрата ми приятелка е канена на някакво събитие, на което ще присъства и бившият и съпруг с новата си жена. (Ходеща закачалка) и тя не иска да се докара до самоубийство с хапчета и алкохол след тази случка, а по-предпочита да се умори от глад предварително. По-принцип нямам опит с диетите за отслабване, защото аз спортувам активно. ВАС питам и моля за помощ и за ясни и точни отговори. Какво трябва да яде една жена в продължение на месец, за да не припада от глад и да стане от 60 на 50кг? Тя е на 25години. HELP!
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th May 2008, 16:29
Аватара на Any
Any Any не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 147
Изпратете съобщение чрез ICQ до Any Изпратете съобщение чрез MSN до Any
По подразбиране

Ами на 25 и 60кг ако е и 1.70 висока няма въобще за какво да се притеснява а да си хване някое младо ново гадже. Това в кръга на шегата, предполагам че и е трудно.

Бих и препоръчала да иде при Огнян Симеонов, защото аз успях с неговят режим за 1 месец да сваля около 10кг, при всеки е различно, но пък във форума всички, които са били при него са много доволни.

Стискам палци да успее
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th May 2008, 16:34
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Печена риба и зелени зеленчуци без сол и олио +
Тичане, скачане, спорт някакъв да има....
Да се храни на често и по малко...
Да не вечеря прекалено късно...
Да пие много вода...
Да не допуска НЕходене до 00.....

По-драстично и ефективно от това аз поне не мога да си представя...

Чак 10 кг. не ми се вярва да успее да свали, но все пак предполагам, че ще е максималното възможно и все пак донякъде здравословно....(не говорим за пълен глад!!!)

Btw има още 3-4 подобни теми (само за които аз знам....), където има повече съвети.... Това го пиша за 6ти път поне вече....

Колко и да свали, ще си повдигне самочувствието и ще се чувства добре! Надявам се да няма нервни кризи и безсмислено хабене по разни мухлясали бивши.... ....И ти и помогни в тази насока !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th May 2008, 16:35
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

доста се чудих дали да пиша...
виждам че и други преди мен са влезли в темичката ти и не са пожелали да дадат съвет.
това което иска приятелката ти си е самоубийствено.
аз вече го правих- свалих 10кг за около месец и си докарах големи неприятности/здравословни/ последвани от качени 15кг след това.
незная защо е толкова важно приятелката ти да се конкурира с новата половинка на бившия - той вече е направил своя избор.
тялото неможе да върне любовта. а и защо и е този мъж - щом веднъж е избрал да не е с нея... ще го направи пак.
ако е за самочувствието - по- ще я разбера, но 10кг за месец !!!!! моля ви!
мисля че ЗДРАВЕТО Е ПО-ВАЖНО ОТ ВПЕЧАТЛЯВАНЕТО НА БИВШИЯ!
с какво го е заслужил?

мога да ти препоръчам единствено режима на Дюкан - ще го откриеш във форума. Може би е по-важно за месец да свали 4-5 кг/такъв ще е резултатът/ а след около още толкова още 4-5кг и да го изненадва всеки следващ път с подобряваща се постоянно визия и фигура.
освен това , чрез този режим ще запази за дълго перфектна фигура. не и трябва да прилича на закачалката на мъжа и и после да си удвои кг-те...... а и , ми се струва че така , с хубава фигура за дълго , ще намери НОВ мъж... или мъже .....
но ЗА БОГА - не си съсипвайте здравето .
говори патило , а не старило..... подлагала съм се на какви ли не диети , затова сега съм с 25кг отгоре....
добре че открих Дюкановия режим чрез приятелки постигнали страхотни резултати.
най-хубавото е че сваляш повече от мерките отколкото като кг.
така че може да се окаже правилния режим за приятелката ти.
а и най-важното оръжие - сексапил!
понякога "закачалките" не са по-секси от нас пухкавките.
секси тоалет, хубав грим и прическа и задължително ЩАСТЛИВА УСМИВКА! това в допълнение на свалени няколко килца ще свърши добра работа ... така мисля!
по-важно е как се чувстваш - по този начин ще те приемат и другите


надявам се да вземете най-правилното решение.
УСПЕХ
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th May 2008, 16:57
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Any, мерси много за тази насока, би ли могла да ми дадеш координатите на др. Симеонов на лични, ако не във форума.

И се сетих още нещо, как мислите, да не вземе да се съсипе с разни глупости, да и кажа ли да яде колкото си ще варени яйца?
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th May 2008, 17:06
Ran Ran не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 57
По подразбиране

Може ли и аз да дам идея, която да не е със самоубийствена насока?
Задължително закуска и обяд - като ограничи максимално тестените и сладки храни, картофите и ориза. Подкрепям идеята да не вечеря късно и да пие много вода.
Освен това, ако има време, спорт. Всъщност, не ако има време, а задължително - поне по 2 пъти седмично тежести и, отделно, кардио сутрин - бягане, колело... Ако има средства, и масажи.
Тия неща може и да не доведат до свалянето на 10 кг. за месец - много вероятно е да не успее - но са гаранция, че ще бъде в отлична форма и, което е най-важното, със страхотно самочувствие. А то това е и най-важното.
Като сложим и разкошен тоалет (ако го подбере правилно, има реален шанс да изглежда така, сякаш наистина е свалила 10 кг.), грим и прическа, а също и кавалер (ако ще и съседът да е, само да не допуска да отива сама!!! Или ако ще ходи сама, да не допуска да изглежда отчаяна, понеже тия нейни мераци за сваляне ми изглеждат точно като знак за отчаяние)...
И, не на последно място - напълно подкрепям tirra - бившият й мъж вече е направил своят избор, така че тя няма какво да му доказва. А ако тръгне да демонстрира колко е сбъркал, има голяма опасност да попадне в един неприятен капан. Да му тегли една майна и да си намери готино гадже, което няма да й бие шута заради ходещи закачалки.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th May 2008, 17:13
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Не, тя изобщо няма намерение да го сваля, просто всички знаят колко тежко и беше и знаят, че напълня от стреса покрай развода и любовницата му. Ако се появи с предишната си фигура ще докаже, че вече го е превъзмогнала. А, ухажори колкото искаш...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th May 2008, 13:06
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

оф ужас, направо настръхнах!
ама й влизам в положението. за съжаление всички ние жените сме такива малко или много. залагаме живота си да бъдем най-красиви и непрекъснато се борим да не/приличаме на някой, да сме съвършени. живота е една непрекъсната битка, съревнование, а ми се струва, че в българия съществува дискриминация по отношение на килограми-красота-възраст (най-общо външен вид). елементарен пример- дори за нова хубава работа външния вид е негласно един от водещите критерии при избор на работодателя.
не случайно всички ние се мотаем из тоя и други подобни форуми и все се интересуваме от теи неща- с едничката цел да бъдем красиви и здрави и да сме готови да посрещнем живота силни до финалния му кръг...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th May 2008, 13:07
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

съвет не дадох, защото според мен сте напълно прави в изказванията си и тя сигурно вече е взела решение.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 28th May 2008, 13:14
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

отново съм тук този път за подкрепа!
вдъхни и кураж и кажи че всички ние сме с нея!
да не се дава а да се въоръжи със самочувствие.
все пак тя е печаливша от цялата ситуация - представяш ли си да не беше се развил така сюжетът и той цял живот да е с любовници а хората да шушукат зад гърба и.
има една голяма истина -всяко зло за добро!
вероятно така трябва да се случи защото зад ъгъла я чака нейният единствен страхотен обичлив грижовен мил и .... най на й най на света!
да слага секси деколте, цепка и да се оръси за стилна прическа и грим и да отива ГОРДА И БЕЗ КАПКА КОЛЕБАНИЕ. и съм съгласна с РАН - да отиде задължително с кавалер - от всички обожатели да избере най-чаровния !
а защо не и с двама кавалери....

стискам палци!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каксеотслабвакилограмазапомалкоотмесец
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:13.