IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th July 2008, 15:00
Desi4 Desi4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 17
По подразбиране Здравейте! :)

Цитирай:
Ако съобщението ви не е на кирилица може да бъде изтрито.
Приветлив надпис за добре дошли, ахахах.

Такаа, вече по същество. Прочетох разни неща из темите /допадна ми смеската с водата и солта. / и сигурно дори ще изпробвам нещо.

За друго обаче ви пиша. Искам съвет.
Имам точно 10 дена до морето, а имам няколко излишни килца.
Знам, че е вредно да се прибягва към строги диети, но сега просто нямам друг избор.
Най-добре ще е да смъкна 5-6 кг, но дали ще стане - не знам. Затова се и обръщам точно към вас. Благодаря от сега за помощта, на която с енадявам.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th July 2008, 15:02
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

С 10-дневен ударен режим(чисти протеини) от диетата на Пиер Дюкан ще свалиш максимално до исканите кг.
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th July 2008, 15:12
Desi4 Desi4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря ти. Ще видим дали има други идеи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th July 2008, 15:17
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maroon
С 10-дневен ударен режим(чисти протеини) от диетата на Пиер Дюкан ще свалиш максимално до исканите кг.
Може и да си в състояние да им се порадваш................. Но крак и ръка, ако отрежеш, ще махнеш малко повече от 10 кила.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th July 2008, 15:25
Desi4 Desi4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Май забравих да спомена, че ще ходя 4 пъти през тези 10 дена на тае бо, и че всяка сутрин карам колело за по час.

Като се върна от морето ще продължа с диетите де /за септември трябва да се стягам.. /, но лошото е, че искам да съм в прилична форма навреме. Мисля, че ме разбирате..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th July 2008, 17:05
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Винаги са ме удивлявали такъв тип изказвания. И сега ли се сети, че си дебела или пък сега изведнъж реши, че ще ходиш на море?! И изобщо къде ти е акъла да искаш за свалиш 6! кг за 10 дена. Хората обикновено ги свалят тези кг за месец и половина. Ако искаш като се съблечеш да покажеш провиснала кожа, целулит и сивкав тен давай с някоя драстична диета - най-добре пълен глад! Хубавата фигура е резултат на дълготрайни усилия, а не присетила си се сега и хоп за 10 дена си като чисто нова. Изкарай си морето с тези 6 кг отгоре (защото така или иначе след драстичната диета не ми се вярва на морето да продължиш с ограниченията и лесно загубените кг яе се върнат 2 пъти по лесно). След това като се върнеш, започни НОРМАЛНА и БАЛАНСИРАНА диета, направи си фитнес програма и не се занемарявай повече.

Айде приятно море.
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th July 2008, 17:08
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

С ударна диета - ще свалиш да , но после ще си върнеш килцата двойно - та тройно! Така че... не знам дали има много смисъл!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th July 2008, 21:58
Desi4 Desi4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Endilana
Винаги са ме удивлявали такъв тип изказвания. И сега ли се сети, че си дебела или пък сега изведнъж реши, че ще ходиш на море?! И изобщо къде ти е акъла да искаш за свалиш 6! кг за 10 дена. Хората обикновено ги свалят тези кг за месец и половина. Ако искаш като се съблечеш да покажеш провиснала кожа, целулит и сивкав тен давай с някоя драстична диета - най-добре пълен глад! Хубавата фигура е резултат на дълготрайни усилия, а не присетила си се сега и хоп за 10 дена си като чисто нова. Изкарай си морето с тези 6 кг отгоре (защото така или иначе след драстичната диета не ми се вярва на морето да продължиш с ограниченията и лесно загубените кг яе се върнат 2 пъти по лесно). След това като се върнеш, започни НОРМАЛНА и БАЛАНСИРАНА диета, направи си фитнес програма и не се занемарявай повече.

Айде приятно море.
^^ Благодаря.

Само бъди по-спокойна. Мислиш, че не ми е ясно ли?
Пък и защо смяташ, че на морето няма да продължа някоя диета?
Преди ми липсваше воля, сега я имам.

Чудно ми е само защо има толкова злоба в един коментар..




Patetu, ясно ми е , че ми е нужен ударен режим. Аз питам какъв.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th July 2008, 00:26
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Цитирай:
Първоначално написано от maroon
С 10-дневен ударен режим(чисти протеини) от диетата на Пиер Дюкан ще свалиш максимално до исканите кг.
Може и да си в състояние да им се порадваш................. Но крак и ръка, ако отрежеш, ще махнеш малко повече от 10 кила.
__________________
La vita e' bella
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th July 2008, 09:45
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Може би трябва да направим специална тема за хората, който искат да свалят по 10кг. за 5 дни и подобни, за да не обясняваме всеки път едно и също. Темата да стои на първата страница и хора като Desi4 да я прочетат преди да пускат подобна тема. Защото наистина е малко изнервящо, когато се налага да обясниш за пореден път, че за едното море, или каквото и да било друго, не си струва да си съсипваш здравето.
Деси, за това са и по-острите коментари в темата. Поразрови се малко във форума и ще откриеш много такива въпроси. Прочети какво сме писали там ...

И успех, каквото и да решиш :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Здравейте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:31.