IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st July 2008, 11:31
silverboy silverboy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2
По подразбиране Коремни Мусколи

Здравейте ! Искам да попитам по колко серии и по колко коремни преси на серия трябва да правя за да имам плочки защото тренирам отдавна но няма кои знай какъв видим резултат ! Препоръчайте ми нещо моляви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st July 2008, 11:37
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

http://dobavki-bg.com/articles.php?cat=2&id=159

ТОва може да ти помогне
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st July 2008, 12:43
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Препоръчвам ти да се научиш да пишеш грамотно! А ако си поставиш тетрадка или листи на един стол и легнеш на земята под него и с всяко ставане написваш по 1 път думата "мускул", ще комбинираш грамотно писане + плочки.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st July 2008, 15:22
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

еМ ДжИ, не че нещо, но над 50% от потребителите пишат така, а в световен мащаб сигурно 95% от потребителите във форумите пишат неграмотно, дори като цяло рядко срещам тук (в българските форуми) грамотен човек в пълния смисъл на думата, затова забележката е излишна, поне за тази тема.

А за да имаш плочки, просто трябва да правиш по 3 пъти седмично някаква тренировка за корем, като оставяш поне 1 цял ден почивка. Но за да ги покажеш тея плочки, първо трябва да си опънеш кожата по корема, тоест да изчистиш мазнините, тоест да правиш кардио упражнения поне по 30-40 минути, поне 3 пъти в седмицата отново.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st July 2008, 16:02
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
еМ ДжИ, не че нещо, но над 50% от потребителите пишат така, а в световен мащаб сигурно 95% от потребителите във форумите пишат неграмотно, дори като цяло рядко срещам тук (в българските форуми) грамотен човек в пълния смисъл на думата, затова забележката е излишна, поне за тази тема.
аз пък не виждам защо трябва да се стимулира неграмотността .... 95% е доста гръмка цифра, но мисля да я преглътна.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st July 2008, 16:04
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
еМ ДжИ, не че нещо, но над 50% от потребителите пишат така, а в световен мащаб сигурно 95% от потребителите във форумите пишат неграмотно, дори като цяло рядко срещам тук (в българските форуми) грамотен човек в пълния смисъл на думата ...
Супер! (да се опитаме да променим нещо?)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st July 2008, 16:22
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

От години се опитвам да го променя, няма начин, така че откажи се ; ) Ако си администратор и зададеш такива правила и наказваш неграмотните, те просто напускат форума. Проблемът не е в нас, а в училищата, тях не мога да променя. Човек няма да стане грамотен, защото някой му го е казал във форума. Грешки се правят постоянно в телевизията, в радиото, по билбордовете на супер оживени места и е супер смешно, но това са последствията от немърливостта в държавата.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st July 2008, 16:37
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Абе вие живи ли сте?Льофи е публикувал във форумите за женски и мъжки фитнес въпроса за коремните мускули как се стимулират
и пак трябва да имаш често ден почивка ок стимулирането им

вместо да разводнявате и да създавате 1001 теми за коремните мускули поне прочетохте ли двете теми

аз примерно ги стимулирам 3 пъти в седмицата и понеже не обичам чисти кардио тренировки в отделен ден правя в такива дни само кардио и стимулирам коремните мускули със серии и 40- минути ходене комбинирано с бягане на персекулки


Колкото до грамотността, мислех се за грамотна докато не отидох на Изпит по езикова култура във Пловдивския

и друго това наистиан е недопустимо такива груби грешки като тази тема ми бъркат некъде дет слънце не огрява и то доста неприятно обаче и да направя забележка едва ли човека отсреща ще си вземе забележка
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st July 2008, 16:40
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ухаа, аз се сещам само за 1-2 места къдет да ти бъркат и слънце да не огрява, така че освен да се радваш не знам какво остава
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st July 2008, 17:10
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

бе с грубост никъде не ми е хубаво

и евала че не ви мързи да правите коремни
аз повече от две серии не мога
от малка правя коремни преси по много
говорим за 12 години често ги стимулирам;
И пак не съм извадила паркет
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КоремниМусколи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:06.