IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th November 2008, 12:21
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Според мен повечето от НЕ опериралите се при НГ имат впечатления от свои приятелки , които са недоволни и оперирани,които обаче не пишат тук.
Така че не смятам че мнението им е маловажно.
Има и някои хора естествено които са недоволни от държанието му когато са били на консултация и след това говорят срещу него - не визирам тях.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th November 2008, 12:54
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране



Хубаво е да бъдем откровени една с друга!
И когато всяка една от нас започне да възприема хирурга си именно само като хирург, и когато всяка една от нас спре да приема лично отрицателните мнения за него, диалога в този форум би бил много по-приятен и полезен...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th November 2008, 13:03
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Все още не мога да разбера защо някои приемат лично критиките към даден хирург, освен ако не са съпътствани с клевети например ...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th November 2008, 14:38
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Все още не мога да разбера защо някои приемат лично критиките към даден хирург, освен ако не са съпътствани с клевети например ...
Да бе много странно, все едно мъжа си защитаваме...
не бива чак толкова да се засягаме, а да се излушваме и да зачитаме всяко едно мнение, но и да изразяваме своето...големи хора сме все пак.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th November 2008, 14:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
И когато всяка една от нас започне да възприема хирурга си именно само като хирург....
От теб и Моник оставам с впечатлението, че мислите, че за мен Н.Г. е някакъв секс символ едва ли не... Бобето и тя...явно съм разкрита вече...
Приех мненията на всички - даже затова и такава темичка отворих - ще бъда благодарна ако приемете и едно РАЗЛИЧНО мнение от вашето, без непременно да ме класифицирате като фолкаджийка или лудо-влюбената... Нищо лично против никой - просто няма как да се изплюя във въздуха и да кажа нещо лошо и да гледам как плюнката се стича по лицето ми... не става някак си. Нищо лично против никой...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th November 2008, 15:11
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Гвен, твоите гърди са едни от най-хубавите във форума и смятам ,че по тази причина са гърдите с едни от най-многото похвали тук. въпреки това естествено всеки има правото на решение на кого какво ще покаже,но лично аз не смятам,че точно ти имаш от какво да се притесняваш или засягаш.
а това,че някой има мнение за гърди правени от друг хирург, не неговия, не значи,че то трябва да е само положително, за да може да го изкаже. в такъв смисъл тази тема е малко... как да кажа....с цел да се отделят в " ъгъла" или някакво място, нарицателно за изолатор, такива мнения. което аз лично не смятам за правилно. както по-горе някой написа, няма как да не се смесят хората оперирани и неоперирани от еди кой си. защото никой не влиза тук с конкретната цел да напише еди какво си, а това,което пишем, е провокирано от нещо вече написано - от друг.и няма логика, да напишеш отговора в друга тема, защото ТИ не отговаряш на критериите на ДАДЕНАТА тема. Звучи смешно.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th November 2008, 15:13
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Не е задължително да си лудо влюбена, има и други видове отношения, определящи подобни реакции..
Аз лично приемам твоето РАЗЛИЧНО мнение, но ти не приемаш нашето РАЗЛИЧНО такова.
Ти имаш прекрасен резултат и това е видимо за всички, това е и единствената причината да си доволна по твоите думи, щом като нямаш други причини за отдадеността ти към доктора.
Но не ние нападаме и оспорваме твоя добър резултат, а ти нападаш и оспорваш нашите негативни мнения .
Дори правиш теми, с които да ги отклониш индиректно..
Гуен, ти си интелигентна жена и не искам да се карам с теб, още повече, че смятам, че се изяснихме на лични!
Просто те моля да приемеш факта, че повечето резултати, които също са плод на ръцете на твоя лекар, не са хубави като твоя..
Радвай се на гърдите си, бъди благодарна на хирурга си, изразявай мнението си за него, но позволи на другите също да го направят...
Каквото и да е то, всички имаме еднакво право на това!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th November 2008, 15:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
И когато всяка една от нас започне да възприема хирурга си именно само като хирург....
От теб и Моник оставам с впечатлението, че мислите, че за мен Н.Г. е някакъв секс символ едва ли не... Бобето и тя...явно съм разкрита вече...
Приех мненията на всички - даже затова и такава темичка отворих - ще бъда благодарна ако приемете и едно РАЗЛИЧНО мнение от вашето, без непременно да ме класифицирате като фолкаджийка или лудо-влюбената... Нищо лично против никой - просто няма как да се изплюя във въздуха и да кажа нещо лошо и да гледам как плюнката се стича по лицето ми... не става някак си. Нищо лично против никой...
аз лчино не съм прочела никъде да си сравнявана с фолкаджиийка или да е използвана думичката лудо влюбена.....не може обаче да се отрече че си пристрастна....може би това е приччината за някакви коментари в този дух...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th November 2008, 15:14
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Гуен това което написа е пълна глупост , аз никога не съм си мислела подобни неща за теб.
Далече съм от подобни заключения...пък и коя съм аз да съдя .
Пък и ако нещо съм си мислела ...щяла съм да го споделя на лични.

Явно ме бъркаш, по-принцип неговоря с недомлъвки и не увъртам.
Раз Фраз и това е, ако имам нещо да ти казвам ще го кажа.

Колкото ти си доволна от твоя хирург толкова съм и аз от моята.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th November 2008, 15:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Звучи смешно.
така исках да прозвучи...смешно и леко иронично, но явно съм прекалила и ме насметоха веднага, затова млъквам. Кой в която иска тема да пише... не съм аз човека, който определя това. Просто аз изглеждам "лично засегната" като изразя положително мнение. Същевременно обаче много "лично незасегнати" дами ме "осъждат" за това, че не хуля този или онзи...Явно положителното мнение не се толерира. Мен пък това ми е смешно...но както и да е. Махам се от тази тема, щото наистина някои ме направиха да изглеждам смешна.
Както и да е...life goes on....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениянеНЕОПЕРИРАНИотГеоргиевзанего
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.